kupujem avto, povejte kaj?

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.974
778
113
FWD vs RWD ... neskoncna bitka...



Za povprecnega voznika je FWD definitivno boljsi oz. ima voznik manjso moznost da bo zlamal avto
smile-1.gif




EDIT:

Zgleda da tukaj vsi driftrate v vsak ovinek. Ravno zadnic sem vido nasega direktora kak drifta z bimerjem.
hysterical-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

markoman

Fizikalc
19. avg 2007
2.566
17
38
če se res misliš kdaj pripeljat tudi v slovenijo, vsekakor večji razred. se pravi mondeo, laguna, passat ...
če se misliš udobno vozit in ti znamka ni pomembna, vsekakor citroen C5.
če ne pa mondeo, največ za dani denar.
če si res evrokrat, boš pri nakupu novega avtomobila v belgiji odštel še 25% od končne cene (razen če si tam že dlje kot eno leto - belgijska subvencija zaposlenim v evropskih institucijah).
pa obilo uspeha pri nakupu, vsekakor pa pred nakupom na poskusno vožnjo vsaj treh najožjih kandidatov.
lp
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Citat:
Uporabnik Notranjc pravi:
Citat:
Uporabnik Antonioo pravi:
Citat:
Uporabnik Notranjc pravi:
V tem rangu (Audi, BMW, Lexus...),

alfa ni v tem rangu
evil.gif

Za moje pojme je 159 zelo blizu trojici velikih iz Nemčije, vsekakor je pa boljša od vsake Vectre in Mondea, da ne govorim o Francozih. Glede na 156 so naredili kvantni preskok v vseh pogledih, pa tudi 156 ni slaba.

Hehe LOL, ka bi eni radi iz Alfe naredili
smile-1.gif
za konkurenco švabom so italijani izumili Lancio, pa še ta ni prišla dovolj blizu...

159 je res lepa na pogled, ampak ko sem videl karavankin prtljažnik me je pa malo zbodlo - ne da bi rabil nevemkako velik prtljažnik ampak kolkr ga je je res totalno neuporaben za kaj večjega, pa tudi nalagalni rob je obupno ozek in visok... bolj HB kot karavan... pa tudi lastnik ni bil nevemkako navdušen nad avtom...

Alfisti majo že tak neke čudne komplekse, ko da bi vozili BMWje
evil.gif
 

Antonioo

Pripravnik
3. sep 2007
344
0
16
Citat:
Uporabnik cizy pravi:
Vidim da se še nisi peljal v 159.
cheer.gif

res je.

zame pac to ni klasa mercedes c, ampak prej ''mondeo, vektra, c5, klasa''. al pa ce ze mormo primerjat z bmw, e36 klasa
smile-1.gif



mogoce bom mislil drugace ko se zapeljem z alfo, do takrat ne. tudi audi tt zame ni klasa porscha, ceprov nism testiral
smile-1.gif



brez zamere, nasplosno nimam nc proti alfam, pa tudi fan ''nemske trojice'' nism, sam to pac ni ista klasa. no ja, sicer pa vsakomur svoje.
 

markoman

Fizikalc
19. avg 2007
2.566
17
38
ja, malo. čeprav se sam nisem odločil za odhod v BXL, so se pa moji kolegi.
če boš avto po 3 letih prodajal, pol vzami takega, ki malo bolj drži ceno (BMW, VW), če pa misliš avto met precej let in se tudi vozit v SLO vsake toliko, potem pa išči udobje. sem vozil praktično vso nemško konkurenco (passat, vectra, mondeo in BMW 3), pa glede udobja ni primerjave s C5. praktično lebdiš nad cesto, luknje, kaj je že to. hrbtenica ti bo hvaležna. poskusi vsaj 3, ki si jih boš dal v izbor in poročaj.
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Je lepi ta beli tu z naše okolice ane.
cheer.gif




edino z felnami so ga zajebali big time.
uf-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
4
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Pičk*materna kak je doer, 1x se babika pelje mimo mene, sem tak zijal, da sem pri šoli skoro
celo generacijo 99' letnikov poslal h gospodu
redface-1.gif


Najjača trojka v firtlu mi je, in kupim si jo takoj ko najdem manjkajočih 27k€.
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
4
36
ena vas naprej od Jest-a
Citat:
Uporabnik Mis pravi:

Hehe LOL, ka bi eni radi iz Alfe naredili
smile-1.gif
za konkurenco švabom so italijani izumili Lancio, pa še ta ni prišla dovolj blizu...

159 je res lepa na pogled, ampak ko sem videl karavankin prtljažnik me je pa malo zbodlo - ne da bi rabil nevemkako velik prtljažnik ampak kolkr ga je je res totalno neuporaben za kaj večjega, pa tudi nalagalni rob je obupno ozek in visok... bolj HB kot karavan... pa tudi lastnik ni bil nevemkako navdušen nad avtom...

Alfisti majo že tak neke čudne komplekse, ko da bi vozili BMWje
evil.gif

No ja, obstajajo karavani, ki so lepi (Alfa 156, 159, še mnogo prej Lantra karavan) in tisti, ki so uporabni (Mondeo). Lepih in uporabnih je bolj malo
 

tommas

Pripravnik
11. avg 2007
242
0
16
razviti zahod
sem bolj pri francozih
smile-1.gif

pri audi, bmw, mb,wv... se gre bolj za konzervatinost lastnikov kamor pa lexus ne sodi
nevem zakaj bi bil npr hyudai kaj slabši kot lexus
 

Antonioo

Pripravnik
3. sep 2007
344
0
16
kaksna je pa to eksotika, za razred nizja od audija?
smile-1.gif


svabi so razred zase za vas/nas slovence. men osebno so uredu, razn vw-ja.
smile-1.gif