Krmišče za divje prašiče

ganges

Pripravnik
4. nov 2012
160
0
16
Citat:
Uporabnik kamela213 pravi:
kva je zdej to na krmišču? Zgleda kot da se je slon 2x usral...

Ne, ma kje. To je malo prej šla mimo gruča turistov iz Latvije in se prav nemarno usrala...
smile-1.gif


Le kaj bi to blo? Hrana nastavljena za divjad.

lp
 

kamela213

Fizikalc
9. mar 2011
1.099
44
48
aja, zanimivo, ker je je še vedno tolk kot je je bilo prej. Pa tudi do sedaj so jim dajali neke brikete ki so bili dosti manjši od teh.
 

Accord

Pripravnik
2. sep 2007
959
21
18
Ja. Tudi naši penzionisti so s tem zasvojeni. Zadnjič je bila prava drama, ko je ena od malih sov izginila iz gnezda.
hysterical-1.gif

Po kratkem izletu je bila nazaj. Koliko emocij ob srečni vrnitvi... Mi je pa zanimiv forum teh ptičoljubcev. Eni so izgleda že leta v tem .
Tudi meni postaja zanimivo, ko njihovo obnašanje - ptičev - primerjam z obnašanjem nekaterih primerkov človeškega rodu....
evil.gif
 
Nazadnje urejeno:

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Citat:
Uporabnik Accord pravi:
Ja. Tudi naši penzionisti so s tem zasvojeni. Zadnjič je bila prava drama, ko je ena od malih sov izginila iz gnezda.
hysterical-1.gif

Po kratkem izletu je bila nazaj.

hahaha ja to se pa spomnim, prejšnji teden je blo
grims-1.gif


Pa prejšnji teden je orel nekaj sral po robu gnezda, naslednji dan pa je bila kamera ugasnjena in smo že poslušali scenarij da je verjetno padel dol in so pač kamero izklopili, ker ni preživel....ampak sem jih potem potolažil, ko sem z google translatom uspel razvozlat na njihovem forumu, da je samo kamera crknila in je z orličem vse OK
grin1.gif


oglašajo se pa zanimivo ja
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
ah, mati si kljub temu vzame cajt za Sulejmana
hysterical-1.gif
fotr pa za politiko...in smo na istem kot če bi limonade gledali
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Oooooo fak, cela drama!! Ena izmed sovic je padla ven...zdej se je pa pojavila na drugi kameri, pri orlu! Crknjena seveda
shocked-1.gif
 

Accord

Pripravnik
2. sep 2007
959
21
18
Začni s psihološko predpripravo tvojih upokojencev. Jaz sem moje že začel pripravljati, da ne bo prevelikega stresa.
Štorklja sedi na 5 jajcih in obdrži ponavadi samo 2-3 mladiče...
shocked-1.gif
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
kaj pa naredi z ostalimi mladiči??

ah, internet jima bom izključu in nagnal ven na sonce