Kriza in recesija

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Citat:
Uporabnik sdpa pravi:
Tudi po mojem mnenju je kriza umetno ustvarjena in je namenjena nižanju plač in standarda ljudem.
In ta denar, razlika v standardu, se mora nekje nahajat in to je pol to, ko pravijo, da so najbogatejši, bogatejši še za petino več, kot so bili pred krizo.
NWO se ustvarja prend našimi očmi, čutimo ga na lastni koži, pa blejamo kot živina in še celo zagovarjamo neoliberalizem
stupid-1.gif

najbolj srečni smo, če vzamejo nekomu, ki ima še manj kot mi
stupid-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.561
2.414
113
Citat:
Uporabnik capl pravi:
Citat:
Uporabnik sdpa pravi:
Tudi po mojem mnenju je kriza umetno ustvarjena in je namenjena nižanju plač in standarda ljudem.
In ta denar, razlika v standardu, se mora nekje nahajat in to je pol to, ko pravijo, da so najbogatejši, bogatejši še za petino več, kot so bili pred krizo.
NWO se ustvarja prend našimi očmi, čutimo ga na lastni koži, pa blejamo kot živina in še celo zagovarjamo neoliberalizem
stupid-1.gif

najbolj srečni smo, če vzamejo nekomu, ki ima še manj kot mi
stupid-1.gif

Razlika v standardu se bo poznala najbolj v plehih. V radiju 100m okoli mene, so parkirani skoraj novi 3 tiguani, 1 hyundai in 1 kia ter 1 mitsubishi terenc. Človk, bi si mislu da živim v kakšnih rovtah pa ne. Pa tudi nisem v kakšnem gosto naseljenem kraju.

Namesto, da bi se zadnjih 20 let s tem denarjem firme gradilo, je šlo pa v pleh
bonk.gif
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.158
2.342
113
v lokalni ostariji
pač folk je bil naveličan fičkotov pa so si na veliko nabavl nove avte... jebat ga...

drugač pa dzems tudi v vzdrževanju je manj denarja... pač folk špara...
 

Evrofil

Dopisnik z Bruslja
18. jan 2008
4.522
1
36
Ne bi vedel Capl... Ampak, v praksi, ceprav verjetno zasluzim parkrat vec kot ti, se recimo vozim okoli z 12 let starim avtom za jurja in pol EUR.

Zakaj? Ker drugega ne rabim
smile-1.gif
Pa bi moral "po Slovensko" voziti vsaj BMW 5, ce ne ze kar Q7 - tud ce mam leasing za 7let in ce stoji na vrtu, sam da je pri bajti!

Ce je pa "kriza" pri folku zaradi tega, ker jim je nujno voziti isto Kio kot sosed (tudi ce je obrok 299 EUR/mesec), potem pa to ni moj problem, ali pac? Ljudje so se navadili na to, da so denar "metali" v njih, zdaj ko je prisel cas obracuna pa vsi tarnajo, kako so banke zlobne.

Takle mamo. Znajdite se.
 

Resolver

Fizikalc
18. jun 2008
1.836
0
36
Citat:
Uporabnik Evrofil pravi:
Ne bi vedel Capl... Ampak, v praksi, ceprav verjetno zasluzim parkrat vec kot ti, se recimo vozim okoli z 12 let starim avtom za jurja in pol EUR.

Zakaj? Ker drugega ne rabim
smile-1.gif
Pa bi moral "po Slovensko" voziti vsaj BMW 5, ce ne ze kar Q7 - tud ce mam leasing za 7let in ce stoji na vrtu, sam da je pri bajti!

Ce je pa "kriza" pri folku zaradi tega, ker jim je nujno voziti isto Kio kot sosed (tudi ce je obrok 299 EUR/mesec), potem pa to ni moj problem, ali pac? Ljudje so se navadili na to, da so denar "metali" v njih, zdaj ko je prisel cas obracuna pa vsi tarnajo, kako so banke zlobne.

Takle mamo. Znajdite se.

Evrofil ne sprenevedaj se.
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Kje maš pa terenca? si ga pred britansko davčno skril, aaa?
grims-1.gif
..pri Madžarih si ga še upal imet, tu te je pa strah?
utajuješ prihodke aa?
shocked-1.gif

čist po priseljensko
evil.gif
 

Evrofil

Dopisnik z Bruslja
18. jan 2008
4.522
1
36
A si ti res malo vsekan, ali se samo delas?

V zivljenju se nisem imel terenca... Ker ne vidim potrebe po njemu, za razliko od povprecnega slovenceljna, ki svoje frustracije izzivlja z Golfom na leasing.
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Jeh heh ....potem pa nasvet, če lažeš, si zapomni kaj si lagal.....
ne vem več v keri temi, nekje poleti, si bluzil o terencu z rezervo hrane za nekaj dni v primerun kakšnih pizdarij, ko bi blo potrebno bežat iz mesta......nekaj v tem smislu.......mogoče se bom spomnil in našel ....
grims-1.gif

Evrofil, .Evrofil , .....zakaj mi zaj nekak asociraš na Vučkota, še sam ne vem
evil.gif
 

kravakonj

Fizikalc
30. okt 2012
5.215
0
36
A je slučajno kdo že dokazal negativno korelacijo med višino IQ-ja in pogosto uporabo smilijev? Primerov iz prakse je kolikor želiš.
 

Evrofil

Dopisnik z Bruslja
18. jan 2008
4.522
1
36
Daj, najdi, me prav firbec daje.

Pa ne pozabi it "ugodnega kredita" (po moznosti v CHF) odplacat preden se spravis iskat. Ko so banke z lopato denar ven metale so bili vsi za, zdaj je pa malo problem, ane?
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Citat:
Uporabnik Evrofil pravi:
Iscem (od/iz)-rabljen:

Resilec / Marico / Gasilski avto / pogrebno vozilo / nekaj v tem stilu...

Jaz te imam na sumu, da v Anglijo švercaš nekaj, zaradi česar sem odprl topic.
evil.gif
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Citat:
Uporabnik kravakonj pravi:
A je slučajno kdo že dokazal negativno korelacijo med višino IQ-ja in pogosto uporabo smilijev? Primerov iz prakse je kolikor želiš.
a si ti malo nestrpen in diskriminatoren do nas, ki nam narava ni podarila visok IQ?
evil.gif

a? , ti , pravičnik , človekoljubec , ....če nimam zadostem IQ, me je potrebno zatirat?, tako praviš?
sovražni govor kravakonja
hysterical-1.gif
 

Evrofil

Dopisnik z Bruslja
18. jan 2008
4.522
1
36
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Citat:
Uporabnik Evrofil pravi:
Iscem (od/iz)-rabljen:

Resilec / Marico / Gasilski avto / pogrebno vozilo / nekaj v tem stilu...

Jaz te imam na sumu, da v Anglijo švercaš nekaj, zaradi česar sem odprl topic.
evil.gif

Na koncu sva sla v Afriko z Subary Legacyjem z "miljonom" LEDic
smile-1.gif
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Citat:
Uporabnik Evrofil pravi:
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Citat:
Uporabnik Evrofil pravi:
Iscem (od/iz)-rabljen:

Resilec / Marico / Gasilski avto / pogrebno vozilo / nekaj v tem stilu...

Jaz te imam na sumu, da v Anglijo švercaš nekaj, zaradi česar sem odprl topic.
evil.gif

Na koncu sva sla v Afriko z Subary Legacyjem z "miljonom" LEDic
smile-1.gif

In potem si prevrtel kilometre nazaj in avto poturil kakemu caplu...
hysterical-1.gif


Pogrešam fotoreportažo v popotniški malhi!
10.gif
 

Evrofil

Dopisnik z Bruslja
18. jan 2008
4.522
1
36
Kje pa, se vedno je v Sloveniji v garazi!
smile-1.gif


Reportaze pa ne bo. Bodo Capli and co. takoj zaceli nabijat o "tajkunih", pa kako bi moral "kaj dati Afriskim revezem" in podobne neumnosti.
uf-1.gif