Kriza in recesija

B81

22. jul 2007
34.471
8.947
113
Posten drzavljan, ki se drzi zakonov. Po videu sodec pa se boji pozara v magni. Zacel pa je teden po podpisu, ker je bil ogoljufan. Smet. Gamad. Gniloba.
 

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.160
1.184
113
Ekosistemi VS MAGNA

Delovanje ROVO in izjave predsednika društva:

Zlatko Resman predsednik organizacije ROVO

Resman je leta 2011 za Dolenjski list izjavil tale biser: "Ekositemi ne ogrožajo okolja, kot skušajo nekateri to z govorjenjem v medijih prikazati. Če bi bile ostale firme v občini tako urejena kot oni, bi lahko rekli, da smo kot Švica."

In tak človek naj bi bil kredibilen ter društvo ki ga vodi?
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Ekosistemi VS MAGNA

Delovanje ROVO in izjave predsednika društva:

Zlatko Resman predsednik organizacije ROVO

Resman je leta 2011 za Dolenjski list izjavil tale biser: "Ekositemi ne ogrožajo okolja, kot skušajo nekateri to z govorjenjem v medijih prikazati. Če bi bile ostale firme v občini tako urejena kot oni, bi lahko rekli, da smo kot Švica."

In tak človek naj bi bil kredibilen ter društvo ki ga vodi?
aha, tale stric pa je iz SDS

https://www.dolenjskilist.si/2011/02/17/38628/novice/dolenjska/Se_ena_civilna_iniciativa/
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.896
5.456
113
Zblaznela levica.

Eno vprašanje...!!! A se da mogoče manj "čustveno doživeto" komentirat zadeve......ker ok.....bi prebral link pa se mi vse skupaj zagabi ker vse tako spišeš ko da si PR slovenskih novic.....vse je grozno...strašno.....pa če bi ostalo pri tem bi blo še ok....tko pa....
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hipnos

B81

22. jul 2007
34.471
8.947
113
Tam pa tomicka glavna.
Eno vprašanje...!!! A se da mogoče manj "čustveno doživeto" komentirat zadeve......ker ok.....bi prebral link pa se mi vse skupaj zagabi ker vse tako spišeš ko da si PR slovenskih novic.....vse je grozno...strašno.....pa če bi ostalo pri tem bi blo še ok....tko pa....
Kam zdaj noris, saj pa imas opozorila pred 60 kmh vetrom, pred 12 mm dezja na meter...v vsem se pretirava, eni jedo, kot da bo konec sveta, eni pa hocejo na silo v nemcijo, kot da bodo umrli tam kjer so...nekak mors izrazit zgrozenost nad zadevo, sicer pa drugo leto itak levakari in socialdemokrati ne bodo vec pustili takega govorjenja...
 
  • Všeč mi je
Reactions: endvatri

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Eno vprašanje...!!! A se da mogoče manj "čustveno doživeto" komentirat zadeve......ker ok.....bi prebral link pa se mi vse skupaj zagabi ker vse tako spišeš ko da si PR slovenskih novic.....vse je grozno...strašno.....pa če bi ostalo pri tem bi blo še ok....tko pa....
pa brez neumnih pridevnikov in vzdevkov, lepo prosim.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hipnos

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Borci proti kapitalu.
FB_IMG_1550084210970.jpg