Kriptovalute (tehnologija, trgovanje, borze...)

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.705
-484
113
145 km SZ od Opatije
Kdor misli, naj čimprej kupi ... ta nasvet je danes zastonj.
Zdaj bo šlo gor ....

Pa ne bom povedel, kje sem izvedel. Al pa bom: zadnji sva šla z Elonom Muskom skup na kavo. Ne verjamete? Pol pa nč ... sam ne pol jamrat, da vam nisem povedal ...

P.S. aja, pa da ne boste mislili, da je moja info kaj slabša ali manj vredna od vaših dosedanjlh :evil:
 
  • Všeč mi je
Reactions: novaa

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.919
3.739
113
Ljubljana
hmpg.net
Kdor misli, naj čimprej kupi ... ta nasvet je danes zastonj.
Zdaj bo šlo gor ....

Pa ne bom povedel, kje sem izvedel. Al pa bom: zadnji sva šla z Elonom Muskom skup na kavo. Ne verjamete? Pol pa nč ... sam ne pol jamrat, da vam nisem povedal ...

P.S. aja, pa da ne boste mislili, da je moja info kaj slabša ali manj vredna od vaših dosedanjlh :evil:
Kdor v sredo ni kupil je danes pusnil 15%.
 

B81

22. jul 2007
34.262
8.813
113
Dobro ajde, kdor ni leta 2016 za $450 kupil btcja, je do danes pušnil 7000%, tako da o tem kaj bi če bi, je brezveze govorit.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.469
2.324
113
Tale je povedal par pametnih...

Zdaj bo vsak idiot čakal na nov halving, ki ga pa mogoče ne bo.

 

B81

22. jul 2007
34.262
8.813
113
Misliš amazon, ne elon... ko bo novica, da amazon nima v planu btcja, bo na 25000
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
AndrejEnej, ti si samo rekel, da je cas za nakup in da se bo dvignil. A ves, koliko ljudi na svetu to rece vsak dan? Na koncu si se dodal, da si bil na kavici z Muskom, kar si dodatno osmesil svojo napoved. Ce bi povedal, na kaki osnovi si prisel do takega zakljucka, bi ti se morda verjeli....tako pa vsak dan verjet nekomu, ki nekaj rece brez podlage, se mi zdi nesmiselno.
Evo, BTC bo sel dol...sem bil na kavici z Bezosom...je rekel, da Amazon se ne bo sprejel BTC-ja. No, mi verjames?
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.919
3.739
113
Ljubljana
hmpg.net
Hoces reci, da so do sedaj vse napovedi o rasti btc imele neko osnovo..:valjamse:

Mimogrede, koliko jih je pravočasno napovedalo padec, ne zato ker je visoko, temveč z nekim razlogom.
 

pirates

Pripravnik
24. okt 2008
51
4
8
Eden izmed po mojih izkušnjah boljših referral programov je za olimpijske igre povečal svoje nagrade!

Earn 50$ using Cake Defi. Fast and simple.

Guys at Cake DeFi are always looking at ways in which we can bring you even bigger, even better, and even tastier returns and rewards. With the start of the Olympic Games upon us, they announced the launch of the Cake DeFi Olympic Bake-Off promotion, giving you the chance to win big rewards! Promo is valid only until 10:00 UTC on August 08, 2021! (later on the referral code is still valid, but your reward will be smaller)

By creating an account using my referral code, completing identity verification and depositing a minimum of $50 into your account you get another 50$!

You can withdraw the deposited amount immediately, while the reward is locked for a while and can be withdrawn a bit later (gathering interest in the meantime!).

https://app.cakedefi.com/ -> REFERRAL CODE: 056269 (remember no code no bonus)

This is a verified airdrop. First I've used someone's code and got the bonus (a bit less at the time since it was the regular not the special promotion). Then I've used my referral code for my wife. I can confirm instant withdrawal of the deposited funds and a received reward!

NOTE: deposit can be made in any supported crypto. I'd recommend you to not use Ethereum due to heavy fees (general ETH problem not the site's fault). More info:
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Hoces reci, da so do sedaj vse napovedi o rasti btc imele neko osnovo..:valjamse:

Mimogrede, koliko jih je pravočasno napovedalo padec, ne zato ker je visoko, temveč z nekim razlogom.
Ne mislim tega...on je napisal, da se bo dvignil. Z Muskom 100% ni bil na kavici, torej, bi lahko napisal, kako je prisel do zakljucka, da se bo dvignil.
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.705
-484
113
145 km SZ od Opatije
musk.gif
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Vem, da je bil, halo :norec:
Da potegne iz ne vem kje, da se bo Btc dvignil, mora povedat, iz kje je potegnil ta zakljucek, drugace sploh, kdo ga bo vzel resno. Btc se je res dvignil, torej, naj pove, od kje mu info., da se bo BTC dvignil