Kriptovalute (tehnologija, trgovanje, borze...)

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.191
1.807
113
Dnevna karta BTC:

Po pričakovanjih smo dobili močan odboj na sovpadanju 30 jurjev in trend črte (na D karti), kar se je pokazalo tudi po samih svečah (sploh prva engulfing zelena, ki je dala vedeti da je zadaj volumen). Kar je imelo za posledico včerajšnji dotik 40 jurjev (z močnim rejection).
Glede na situacijo je za pričakovati kak dan, dva retracement, ter nato nadalejavanje cene nazaj do 40 jurjev, kjer bo testirala upor.

1627361662843.png
 
  • Všeč mi je
Reactions: Cash

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.546
2.407
113
Pomoje bo šlo vse po tem kopitu.

Kdor je v Cardano in Matic dal denar zgodaj letos je imel dober profit.

1627707540684.png
 

pirates

Pripravnik
24. okt 2008
51
4
8
Če bi kdo lahko tole naredil - gre za contest in potrebujem (vsaj) še en referral ... hvala :)

By creating an account using my referral code, completing identity verification and depositing a minimum of $50 into your account you get another 50$!

You can withdraw the deposited amount immediately, while the reward is locked for a while and can be withdrawn a bit later (gathering interest in the meantime!).

https://app.cakedefi.com/ -> REFERRAL CODE: 056269 (remember no code no bonus)

Je pa preverjena zadeva - 50$ bonusa, ki se zaklene za 180dni in v tem času pobira cca 100%APY - torej po pol leta dobiš ven 75usd bonusa.
(več podrobnosti v postu na strani 245)
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
AndrejEnej, ti si samo rekel, da je cas za nakup in da se bo dvignil. A ves, koliko ljudi na svetu to rece vsak dan? Na koncu si se dodal, da si bil na kavici z Muskom, kar si dodatno osmesil svojo napoved. Ce bi povedal, na kaki osnovi si prisel do takega zakljucka, bi ti se morda verjeli....tako pa vsak dan verjet nekomu, ki nekaj rece brez podlage, se mi zdi nesmiselno.
Evo, BTC bo sel dol...sem bil na kavici z Bezosom...je rekel, da Amazon se ne bo sprejel BTC-ja. No, mi verjames?
Kaj misliš ti, ni tako pomembno, kot to, da je BTC trenutno 37.000€+
Očitno moje informacije niso iz trte izvite. Poglej si dan moje objave in gibanje tečaja od natanko tistega dneva naprej ...

Še enkrat, hvala Elon :cheer:
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
Ej, prjatu, ne me zdej hebat ... :)
Sem se ravnokar vrnil iz potovanja po Poljskem. Po 3640 prevoženih km sem zmatran. Od prestavljanja :valjamse:

p.s. aja, še tole: v Gdansku sem moral menjat sprednji levi ležaj ... jeba. Drugače pa, če odmislim menjalnik, še kar OK.
 
  • Ljubezen
Reactions: Kamele0N

B81

22. jul 2007
34.469
8.942
113
Vlada bi rada spet zaj....... kripto, kot leta 2018 ali 17... vsi moonboysi zdaj shillajo linke, da ljudje kličejo senatorje glede glasovanja..
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.215
3.371
113
Najbolje je, ko ljudje odločajo o nečem, ko nimajo pojma o stvari o kateri odločajo. Skoraj tako, kot bi glasovali otroci v tretjem letu starosti.
 
  • Všeč mi je
Reactions: shift in B81

pirates

Pripravnik
24. okt 2008
51
4
8
Ok saj vem da se mi gre za referrals za tale Olympic promo ampak tudi sicer ... sem dal čez že en kup raznih promocij in lahko povem, da se tole res splača ... 150usd+ z min dela -> vzameš moj promo code, nato pa s svojim vpišeš še ženo/punco/brata/mamo ... cca 53USD prefuraš čez vse tri accounte (wallet -> defi1 -> wallet -> defi2 ...) in dobiš 150 usd bonusa (če delaš žlahti račune so morda tvoji še njihovi bonusi kar je še dodatnih 100 usd za dva referrala). Vsega skup je pa za urco dela.

By creating an account using my referral code, completing identity verification and depositing a minimum of $50 into your account you get another 50$!

You can withdraw the deposited amount immediately, while the reward is locked for a while and can be withdrawn a bit later (gathering interest in the meantime!).

https://app.cakedefi.com/ -> REFERRAL CODE: 056269 (remember no code no bonus)

Je pa preverjena zadeva - 50$ bonusa, ki se zaklene za 180dni in v tem času pobira cca 100%APY - torej po pol leta dobiš ven 75usd bonusa.
(več podrobnosti v postu na strani 245)

aja ... Če imaš na možnost dobit 5 referralov je še večji bonus -> https://blog.cakedefi.com/cake-defi-goe...