Kriptovalute (tehnologija, trgovanje, borze...)

B81

22. jul 2007
34.262
8.812
113
Ce se ne mudi, imej na strani USDT za hiter nakup, ce se pojavi dip.
Nonstop berem o LINK, ADA IN DOT, da so zelo perspektivni.

Jaz racunam na ADA (in ETH proti 10k), sploh zdaj, ko so dejansko zaceli z vlado v Etiopiji s 5000 studenti, eni redkih, ki nimajo samo roadmapa napisanega.
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.717
2.011
113
za šankom
Ce se ne mudi, imej na strani USDT za hiter nakup, ce se pojavi dip.
Nonstop berem o LINK, ADA IN DOT, da so zelo perspektivni.

Jaz racunam na ADA (in ETH proti 10k), sploh zdaj, ko so dejansko zaceli z vlado v Etiopiji s 5000 studenti, eni redkih, ki nimajo samo roadmapa napisanega.

evo, enake misli imam tudi sam, isto držim zadevo vse razen linka sem prodal z 100% profitom
 

SpaceMonkey

Pripravnik
11. avg 2007
761
3
18
od časa ko aasi ti kupil po 0.08 sem ga jaz že 20krat prodal in kupil s 100 do 200%
Ker se mi ravno da. Mi ni ravno jasno kako ?:sprasujemse: Berem tvojo trditev, gledam graf in mi ne gre ravno skupaj. Hmmmm please explain your magic. Se mi pa zdi vse skupajn bolj kot naklanje v stilu trade ' gurujev' v vaški gostilni. Nekako ne razumem najboljše kaj imate nekateri od vsega tega hvaljenja ? Privoščim vsakemu, da kaj zasluži ampak nakladanja, laži pa ne prenesem, toleriram najbollje. Če se slučajno motim in si res čarovnik, se ti že vnaprej opravičujem. Sicer pa, no ja nisi edini naklaadač., jih je po web-u, na forumih, ... polno.

Prilagam graf gibanja cene dogecoina kjer se že na kilometer vidi, da imaš res bujno fantazijo.
doge.PNG
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.719
2.086
113
Ker se mi ravno da. Mi ni ravno jasno kako ?:sprasujemse: Berem tvojo trditev, gledam graf in mi ne gre ravno skupaj. Hmmmm please explain your magic. Se mi pa zdi vse skupajn bolj kot naklanje v stilu trade ' gurujev' v vaški gostilni. Nekako ne razumem najboljše kaj imate nekateri od vsega tega hvaljenja ? Privoščim vsakemu, da kaj zasluži ampak nakladanja, laži pa ne prenesem, toleriram najbollje. Če se slučajno motim in si res čarovnik, se ti že vnaprej opravičujem. Sicer pa, no ja nisi edini naklaadač., jih je po web-u, na forumih, ... polno.

Prilagam graf gibanja cene dogecoina kjer se že na kilometer vidi, da imaš res bujno fantazijo.
Poglej priponko 45207
Ti se kar tolaži... in glede na tvoje pisanje ti en drek privoščiš vsakemu, pa ti vseeno pomagam in ti namignem da način trgovanja, ki da ti poznaš ni edini ti pa svetujem, da se ga kar drziš, ker te bo pohlep potisnil na nulo
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.717
2.011
113
za šankom
Netko gelde na tvoje smislene komentarje in logične poste, ki jih daješ, eno vprašanje.Netko, zanima me tvoje mnenje, ali se ti zdi ADA stable coin? je to kovanec, ki bi ga želel imeti v portfoliu?
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.719
2.086
113
Iskreno sem ga 4 leta nazaj kar lepo drzal in po zlomu kar malo pozabil nanj. Ko se je dvignil sem ga prehitro prodal oz bolje receno sem bil prehitro zadovoljen... na okoli 0,8 sem kupil za 5000 enot, ki sem jih sicer parkrat prodal in kupil nazaj isto kolicino, razlike pa dajal v CAKE, UNI, CHI, ki sem jih sicer menjaval tudi za kaj drugega, no ADA pa drzim in si zelim, da se izpolni to kar ji napovedujejo.
 

B81

22. jul 2007
34.262
8.812
113
CARDS je potrebno nabavit :)

Cardstarter je lauchpad od cardana s CARDS tokeni (kot POLS pri polkastarter ali SUPER pri superfarmu)

Koncno je Bitboy nekaj pametnega povedal :D
 

SpaceMonkey

Pripravnik
11. avg 2007
761
3
18
Torej si zaslužil s tudi s trejdanjem, ne samo na dogecoiininu samemu. Razumem sedaj. Thnx za razlago :zmaga:
Iskreno sem ga 4 leta nazaj kar lepo drzal in po zlomu kar malo pozabil nanj. Ko se je dvignil sem ga prehitro prodal oz bolje receno sem bil prehitro zadovoljen... na okoli 0,8 sem kupil za 5000 enot, ki sem jih sicer parkrat prodal in kupil nazaj isto kolicino, razlike pa dajal v CAKE, UNI, CHI, ki sem jih sicer menjaval tudi za kaj drugega, no ADA pa drzim in si zelim, da se izpolni to kar ji napovedujejo.
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.936
750
113
ksz..
Tak se mi zdi, da večina, ki pozna trg stavi na "blow off top" evforijo in mislim, da se bo dejansko to zgodilo, ker vsi čakajo.
Vsi HODLAjo na polno :) In tokrat, ko bo panika bo katastrofa..... oz konkreten crash in potem ultra odboj.... in potem dol.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.787
6.072
113
Se pravi ponovitev scenarija 2017. Iz vrha strm padec, potem en odboj (dead cat baunce) potem pa zopet proti podnu strmo dol.
 

igi

Guru
13. okt 2007
5.303
953
113
Celje
Obišči stran
Se pravi ponovitev scenarija 2017. Iz vrha strm padec, potem en odboj (dead cat baunce) potem pa zopet proti podnu strmo dol.
In to priblizno zadeti bo umetnost. Jaz 2017 nisem. Oziroma deloma sem, a zal pri odboju kupil “ugodno” nazaj :(. Kar nekaj kojnov je se vedno v globokem minusu. Nad gladino so me pa najvecji potegnili. In ja nebi spet cakal 4 leta... zato sem “žal”? Že polovično v fiat. Me pa mika vsak dan da bi dokupil nazaj.
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.719
2.086
113
jaz sem 2017 zgrešil in postal hodler:) moj protfolio je šel iz 500% plusa v 50 minusa... zneski so bili srednji s 4 nulami v nizke z tremi nulami...
tokrat ne bom zgrešil en del sem tudi že ven vzel