Kriptovalute (tehnologija, trgovanje, borze...)

Steve

Guru
13. avg 2007
9.652
1.576
113
Ima kdo izkušnje z indexi? Malo raziskujem to področje in je videti zanimivo. Je kot ETF, samo za kripto. V mislih imam defi varjante, ne indexe od wall streeta in podobnih
 

igi

Guru
13. okt 2007
5.341
975
113
Celje
Obišči stran
jaz sem 2017 zgrešil in postal hodler:) moj protfolio je šel iz 500% plusa v 50 minusa... zneski so bili srednji s 4 nulami v nizke z tremi nulami...
tokrat ne bom zgrešil en del sem tudi že ven vzel
imaš kakšno "varnostno" stretegijo?

Meni so stop limiti vedno naredili problem. Takrat ko je zanihalo mi je prodalo, takrat, ko bi pa moglo prodati pa kr ni uspelo...
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.339
9.074
113
Ja, + da kih rabis vsaj 250 za kak presale.

Problem vidim v tem, da bi vsi iz par jurjev ali par 10 jurjev radi naredili 200 jurjev ali 500. Ker gledamo, da so nekateri coini delali nekaj tisoc %, nam x2 ali x3 ni dovolj. Meni vem da ni :)
mokre sanje in upanje ostaja..v realnosti ne ujameš tega trenutka, razen če si hodlal 5 let.. ;) ker ko eden velik proda, je gotovo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81

B81

22. jul 2007
34.433
8.922
113
KSZ

Je imel že kdo težavo z email providerjem, namreč ne dobim maila iz borz, huobi, binance itd... pride takoj, ampak Telemach ne spusti skozi in dobim po pol ure ali več. Na binance sem komaj komaj nastavil gmail računi in pride v sekundi, zdaj imam pa težavo s telemachom (Huobi borza), ker sem nabavil POLS tokene za prijave na presale na Polkastarteru in ne morem poslat v Metamask, ker seveda ne dobim emaila pravi čas, torej v minuti.

Na Telemachu so dali naprej v obravnavo.
Se je že kdo ukvarjal s tem?
 

crnobog

Guru
29. apr 2009
3.352
1.733
113
Maila na huobi zamenjat ne gre? Zdaj smo že tako daleč, da je to marsikje čisto običajna funkconalnost.

Google sicer pravi
To change the registered email address, you are required to write in to our support at support@huobi.com with the following:
  1. a selfie with handheld passport/ID.
  2. active mobile number.

Zna bit da to lažja pot kot ubadanje s Telemachom. Kitajci se pri takih stvareh običajno ne hecajo.
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.730
2.097
113
imaš kakšno "varnostno" stretegijo?

Meni so stop limiti vedno naredili problem. Takrat ko je zanihalo mi je prodalo, takrat, ko bi pa moglo prodati pa kr ni uspelo...
Pred 4 leti nisem imel varnostne strategije ker si niti mislil nisem da bi se lahko zgodilo kar se je. Imel sem le cilj pri katerem bi izstopil pa sem ga premikal nekajkrat. Trenutno pa je moja varnost kupovanje in pobiranje s prehodom v teter. Lahko recem le to, da se mi zdi, da sem prevec defenziven in prodajam prehitro, velikokrat se tolcem po glavi.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.533
2.388
113
1620449805511.png
 

disc

Majstr
4. feb 2011
2.343
455
83

To tudi mene zanima?
Dostikrat se sprašujem, kaj pa če BTC v tem ciklu ne bo dosegel napovedanih številk (med 100k$ in 300k$). So še kar sveži spomini na leto 2017, ko se je pričakovala samo korekcija, pa je šlo potem v dno... Sicer jaz takrat še nisem imel neki omembe vredne naložbe. Sedaj pa morem rečt, da sem (vsaj za moje razmere) na zelo lepih številkah.
 

nUUb

Fizikalc
2. jul 2013
770
34
28
Pred 4 leti nisem imel varnostne strategije ker si niti mislil nisem da bi se lahko zgodilo kar se je. Imel sem le cilj pri katerem bi izstopil pa sem ga premikal nekajkrat. Trenutno pa je moja varnost kupovanje in pobiranje s prehodom v teter. Lahko recem le to, da se mi zdi, da sem prevec defenziven in prodajam prehitro, velikokrat se tolcem po glavi.
V čem je hec da se prodaja/menja v teter in ne direktno v dolarje ali eure?

Hvala
 
  • Všeč mi je
Reactions: Cash

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.902
4.959
113
To tudi mene zanima?
Dostikrat se sprašujem, kaj pa če BTC v tem ciklu ne bo dosegel napovedanih številk (med 100k$ in 300k$). So še kar sveži spomini na leto 2017, ko se je pričakovala samo korekcija, pa je šlo potem v dno... Sicer jaz takrat še nisem imel neki omembe vredne naložbe. Sedaj pa morem rečt, da sem (vsaj za moje razmere) na zelo lepih številkah.
Jpmorgan je napovedal da btc nikoli nebo šel preko 250k. Verjetno mcap v svetu enostavno ni zmože večjih številk.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.533
2.388
113
To tudi mene zanima?
Dostikrat se sprašujem, kaj pa če BTC v tem ciklu ne bo dosegel napovedanih številk (med 100k$ in 300k$). So še kar sveži spomini na leto 2017, ko se je pričakovala samo korekcija, pa je šlo potem v dno... Sicer jaz takrat še nisem imel neki omembe vredne naložbe. Sedaj pa morem rečt, da sem (vsaj za moje razmere) na zelo lepih številkah.

Pomoje bo crash... in bodo spet naslednjo generacijo nategnil 2026.... samo takrat bo cifra verjetno 150k.

Ko bodo delnice padle, bo tudi crypto. Takrat, hoče folk denar v roki. Pa naj fantazirajo kakor hočejo, kje je denar varen.
 
Nazadnje urejeno: