Kriptovalute (tehnologija, trgovanje, borze...)

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.782
6.067
113
Hja nič... Optijevi predlogi so mi prinesli nekaj plusa, pa ne morem biti jezen na njega :)
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.622
3.846
113
Hja nič... Optijevi predlogi so mi prinesli nekaj plusa, pa ne morem biti jezen na njega :)

Presenečen, sej sem napisal če prebije leti gor. Still mi je sumljivo tole..
Zadnje čase nemalokrat vidim manipulacijo prebijanja tarč z namenom prevare trendov. Sicer ni lih tak scenarji, je pa podobn - Wicks prevara, da se gre namensko čez tarčo potem pa sell na polno.

Ponavadi ne letam brezveze v fiat, tokrat je bilo kazalcev in napovedi toliko, da nism hotel tvegat.
Jebiga takle mamo, tkole se dajemo, pravjo pr nas na Gorenjskem.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: MrDaco in Nenasiten

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.936
750
113
Presenečen, sej sem napisal če prebije leti gor. Still mi je sumljivo tole..
Zadnje čase nemalokrat vidim manipulacijo prebijanja tarč z namenom prevare trendov. Sicer ni lih tak scenarji, je pa podobn. Wicks prevara, da se gre namensko čez tarčo potem pa sell na polno.

Ponavadi ne letam brezveze v fiat, tokrat je bilo kazalcev in napovedi toliko, da nism hotel tvegat.
Jebiga takle mamo, tkole se dajemo, pravjo pr nas na Gorenjskem.

Kaj naredit v tvojem primeru ? Ali vstopit po tej ceni, ali čakat na večji popravek ? Če čakat, kako dolgo ?
 

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.029
1.258
113
Ce pogleda cez resistance, se ne pomeni, ds je bullish. Treba vedet ker graf se gleda in pocakat, da se candle na tistem grafu zapre in kje se zapre. Vec dejavnikov pa kaze na to, da gremo malo gor ja.
 
  • Všeč mi je
Reactions: optiplex

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.622
3.846
113
Kaj naredit v tvojem primeru ? Ali vstopit po tej ceni, ali čakat na večji popravek ? Če čakat, kako dolgo ?

Ko je taka situacija, mirne roke. Počakat kako se bo izcimilo. Zdaj je kar je. Popravek bo pomoje sledil, če ne celo sprememba trenda. Še enkrat sam bom prespal tole. Jutri bo jasnejša slika.

Osebno mislim še vedno da bo padlo. Zdej bom pa jaz preroški čutim manipulacijo. Seveda je to moje mnenje. Mogoče mi je ža samo tega, da nisem čakal z stop loss na 33k do 31.500. Sem spaničaru.
 
  • Všeč mi je
Reactions: D_K

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.622
3.846
113
Ce pogleda cez resistance, se ne pomeni, ds je bullish. Treba vedet ker graf se gleda in pocakat, da se candle na tistem grafu zapre in kje se zapre. Vec dejavnikov pa kaze na to, da gremo malo gor ja.
Mike osebno mnenje, a je teb sumljivo tole? Čist iz firbca? Pa pustmo tehnično analiziranje.
 

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.029
1.258
113
Kaj pa vem, sumljivo. Tudi sam sem pricakoval vecjo korekcijo. Enostavno skoraj nemoremo visje v take parabolic stilu. Ali pa lahko?

Jaz sem cakal enostavno, kaj se izcimi. Se zapre 4h candle pod 32500? Ok, gremo dol. Smo sli pa visje vseeno. Kar pa ne pomeni, da h&s odpade. Se vedno se lahko izvede. Mater je te izraze cudno pisat v slovenscini :D
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.622
3.846
113
Kaj pa vem, sumljivo. Tudi sam sem pricakoval vecjo korekcijo. Enostavno skoraj nemoremo visje v take parabolic stilu. Ali pa lahko?

Jaz sem cakal enostavno, kaj se izcimi. Se zapre 4h candle pod 32500? Ok, gremo dol. Smo sli pa visje vseeno. Kar pa ne pomeni, da h&s odpade. Se vedno se lahko izvede. Mater je te izraze cudno pisat v slovenscini :D
Isto mišlenje.
 

Nenasiten

Fizikalc
16. sep 2011
841
70
28
Mike osebno mnenje, a je teb sumljivo tole? Čist iz firbca? Pa pustmo tehnično analiziranje.

meni sta zanimiva enomesečni RSI in frizerke, pedikerke, vaške tercialke, čistilci čevljev, hišniki, brivci... k se spet fajn spoznajo na to.
po butalsk bi rekel, da je to vse skp za prodat in it na par pirov, postavt prikolco, štihat vrt, pač take stvari da mal pozabiš na kriptopohlep in se vrneš mal kasnej (na -75% recmo, to je tm 8-10k usd za Bkojn, 300 usd za eter ipd).
vem pa ne.
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.936
750
113
Jaz kot nepoznalec, če pogledam nazaj na 2017 tam v sredini junija. Podobna korekcija, sicer malo večja, potem pa raketa gor. Sicer je trajalo dlje.
Dobički še vedno niso veliki s tem, kar smo imeli pri drugih bull runih. Smo komaj na x2 od prejšnjega ATH.
Edit: Ne znam si predstavljat, da bi se bull run končal brez "euforije".

1610608949044.png
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.153
1.759
113
BTC dnevna karta:

Včeraj dobili odboj od trend črte, kar pomeni da je še vedno v momentu na gor. Zdaj je zapričakovati retest zgornje meje tam se bo pa videlo kam bo pes taco molil (a pride do preboja (fake, pravega) ali nastane M vzorec in se odbije dol).

Je pa za upoštevat da je naredil štiri rdeče sveče kar se je nazadnje zgodilo sredi maja lani. Torej spremebe se kažejo na trgu (kar seveda ne pomenid a ne bo poskušal priti do 50 jurjev...za zdaj zgolj opozorilo).
 
  • Všeč mi je
Reactions: Cash

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Ja...gledam coinmarketcap in samo WTF...na prvem mestu Wrapped BTC. Kaj se je to zdej neki zgodilo, kar mi ne vemo? Ampak Coinmarketcap ga ne uposteva :rolleyes:
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.936
750
113
airdrop:
resisi kviz in dobis nekaj tokenov in jaz :):

Compound : (COMP)

Odgovori:
1: Earn interest on crypto
2: Supply crypto asset as collateral
3: COMP token holders
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.719
2.086
113
in obratno ker sem jaz vse prodal zdej hudič noče dol, no dobro iam še nekaj stotakov prednosti... da pridem na isto točko kjer sem prodal
 
  • Všeč mi je
Reactions: igi