Kriptovalute (tehnologija, trgovanje, borze...)

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.622
3.846
113
Bitstamp je slabši od Krakna tudi kar se tiče fiata. Včasih so imeli izplačila dvakrat na teden, pa kljub temu da so imeli TR na GB d.d. Pa orng so zamujal. Tudi denar je hodu gor tudi po teden dni..

pa tudi niso ravno poceni... Binance in preko bnbja je daleč nacenej izmed teh naštetih.
 

disc

Majstr
4. feb 2011
2.339
447
83
Jaz sem si par mesecev nazaj nakaza preko klika, pa je blo v dveh urah gor. Je pa res, da nisem še nobenih izplačil delav :) Pa kukr kaže tud še neki časa ne bom :)
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.622
3.846
113
Jaz sem si par mesecev nazaj nakaza preko klika, pa je blo v dveh urah gor. Je pa res, da nisem še nobenih izplačil delav :) Pa kukr kaže tud še neki časa ne bom :)
Zdej mogoče ja, v letu 2017 pa so mečkali, da te kap. Kraken je bil bolj dosleden. Zdej verjamem da ni nekega navala.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Nisem ravno na tekocem z Binancami...a so ze uvedli TRR nakazila, ker so kako leto nazaj nekje omenjali, da si bos lahko nakazal iz banke direkt gor na Binance in obratno?
 

pioneer

Pripravnik
11. dec 2014
632
14
18
Zdej mogoče ja, v letu 2017 pa so mečkali, da te kap. Kraken je bil bolj dosleden. Zdej verjamem da ni nekega navala.
Takrat je folk čakal od 1-3 mesece da so ga potrdili kjerkoli razen Coinbase. Tam si prišel na vrsto v par dneh. Par kolegov ja za Kraken čakalo 3 mesece, vmes se je probalo Bitstamp in isto 3 mesece, na Coinbase so bili v tednu sprejeti.

Danes kjerkoli greš je pomoje do 3 dneh vse narejeno. Jaz izplačila delam preko Krakna, 0.09€ je strošek in dobiš v 1 dnevu. Za firmo pa je najbolj enostavnen za odprtje https://coinmate.io. Izplačila tudi v 1 dnevu za SEPA, strošek 1€.
 

hja1

Pripravnik
30. mar 2016
185
2
18
Živijo,

Katere EU trgovine z asic minerji so vredna zaupanja?

Mogoče tudi nasvet kater miner kupit za cca. 2500eur?

Tnx
 

gimi

Fizikalc
23. avg 2019
352
113
43
vidm, da velik omenjate odprtje pa prenosi na firmo, zakaj? (sorry za n00b vprašanje)
 

SHTF

Fizikalc
6. jan 2017
354
43
28
Za devetimi gorami
www.binance.com
LOL

Kdorkoli ima nekaj pojma o tem, kako poteka naš trenutna ekonomija, kje se tiska denar in kaj mu določa vrednost, bi imel večje zaupanje v kriptovalute kot pa v wc papir s številkami. Edina stvar, ki zares šteje je, da imaš materialne dobrine in kontrolo nad njimi, rodovitno zemljo.
 

Bugarcek

Pripravnik
20. avg 2010
102
0
16
Če še nimate, Vas povabim h ktiptovaluti v nastajanju

Pi is a new digital currency being developed by a group of Stanford PhDs. For a limited time, you can join the beta to earn Pi and help grow the network. To join Pi, follow this link https://minepi.com/bugarcek and use my username (bugarcek) as your invitation code.
 

Neuromancer

Fizikalc
24. jul 2007
344
116
43
H Dagcoinu je dve leti nazaj prebegnilo veliko visokoprofilnih promotorjev OneCoina. Vmes so si z Dagcoinom že dopolnili garaže in zdaj se počasi selijo na nove priložnosti ala Wantage One. Širok obvoz ali pa denar raje v humanitarne namene.
 
  • Všeč mi je
Reactions: ferdo