Kriptovalute (tehnologija, trgovanje, borze...)

disc

Majstr
4. feb 2011
2.339
447
83
Sam imam par LTC-jev in sem v tem času naredil dobrih 30% plusa. Malce bom še vstrajal, potem pa pretopil v BTC.
 

pioneer

Pripravnik
11. dec 2014
632
14
18
Evo zdaj se bodo končale futures pogodbe, da vidimo ali bo vzorec poletnega lenarjenja in padanja kriptovalut tudi letos ponovljen.
 

pioneer

Pripravnik
11. dec 2014
632
14
18
Niti ne, ce gledamo pretekla gibanja so poletni meseci bolj lenobni. Nekaj bom prodal in bom dokupil ce bo padlo. Bakkt ma test sele julija, prave pogodbe bojo verjetno konec leta, ce ne bodo ponovno prestavili vse skupaj. To bi bil nek logicen potek, direktorji na morju naj ne bi vlagali velikih vsot. Lahko pa se kak spomne in svigne vse skup, nikoli ne ves. Ampak kot pravim nek racionalen pristop k temu naj bi bil tak da se ljudje radi ponavljamo in poleti lenarimo.
 

disc

Majstr
4. feb 2011
2.339
447
83
Že kaj štejete miljone? :) Mal prelepo tole raste, bi bil že čas za korekcijo.
Eno vprašanje. Na telefonu sem imel 2FA generator za par borz. Sedaj sem telefon zamenju in bi si namestil nov authentikator in me zanima, ali je dovolj, da se prijavim na borzo, najprej dam disable 2FA in potem ponovno enable. Potem pa upam,da ti ponudi samo novo qr kodo, ki so jo poskeniram s tanovim mobitelom in to je to? Se je kdo že ukvarjal kdaj s tem?? Je to nekak to?
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
Še vedno veselica na borzah, za preganjanje dolgčasa med vročino bo.

Opažam da so se tudi drugi zbudili, če pa bi še kdo rad na binance pa je tukaj link

Kje so časi ko so omejevali prijave :aplauz:
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
najbrž res :valjamse:
ne zgleda še prav aktivna, mediji pa tudi še niso na polno začel šopat člankov tako da upam da vsaj do jeseni tole traja
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Ja imam ja, sam bi ga dal naprej moji.

No, ko boš prekinil 2FA autentikacijo v menjalnici, te bo najprej vprašalo za kodo, katero boš dobil še v starem telefonu in s katero prekineš 2FA...ko boš izključil 2FA naprej delaj vse z novim telefonom. Jaz sem vse prenesel na en "star" telefon, katerega imam v predalu in trenutne telefone lahko "menjam, izgubljam, lomim" itd. po mili volji, saj s tem ne ogrožam 2FA.
 
  • Všeč mi je
Reactions: disc

pioneer

Pripravnik
11. dec 2014
632
14
18
Mislim da bo kar BTC prevzemal še naprej dominanco. Altcoini bodo sčasoma propadli, ene par jih mogoče obstane ostalo je mešanje megle. Boom altcoinov iz 2017 dvomim da se še kdaj ponovi.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.622
3.846
113
Mislim da bo kar BTC prevzemal še naprej dominanco. Altcoini bodo sčasoma propadli, ene par jih mogoče obstane ostalo je mešanje megle. Boom altcoinov iz 2017 dvomim da se še kdaj ponovi.

To je pa največji nonsense. Fake altcoini so res šli v franže. Vendar veliko altcoinov bo največja zmaga, ko bodo šli v dejansko produkcijo.
Vse je še vedno na začetku. Nekateri altcoini pa so zelo zelo perspektivni in delajo večji donos z swing tradom kot pa BTC!

So pa tudi tako kot ti altcoine tudi BTC pokopaval.

Zame ziher trotel nakupi so verge, stellar, cardano, ripple. Vse je za kupit sedaj.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Danes nekaj štrcam po uTorrentu in vidim levo zgoraj ikonico Tron TV ...hitro vsi pogledat, če je res :evil: