Kriptovalute (tehnologija, trgovanje, borze...)

• Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Izvedi več...

mr_

Fizikalc
20. sep 2007
5.751
3
38
Do sedaj si se nisem ustvaril denarnice, pa me zanima kaj priporocate. Imam bitstamp z nekaj btc in eth, ter nekaj stvari na binancah.

uuu

Fizikalc
19. jun 2010
1.666
5
38
Če si kreiraš nove ključe za "cold wallet", si raje generiraj Segwit adrese

Provizije pri transakcijah iz segwit naslovov (začnejo se s 3...) so nižje.
Zdaj so provizije (fee) sicer padle že precej pod 1$, vendar so segwit transakcije še cenejše.

tomaz234

Pripravnik
21. avg 2012
45
0
6
Pozdravljeni,
za denarnico sem si potegnil iz google play trgovine eather wallet, dajte mi povedat a je ta zadeva vredu, varna da spraviš na telefonu oz. kam v kakšno mapo ali je to nevarno za hack,

hvala

brezhibno

Pripravnik
3. jan 2012
119
2
18
Jap če nimaš spletne banke in imaš ročno izpolnjen sepa obrazec je kar drago povsod. Če preko spletne banke narediš nakazailo pa plačaš navadno provizijo odvisno od banke ( pri meni zastonj; N26-banka ).

vincent

Fizikalc
Osebje foruma
31. avg 2007
11.177
2
38
Ksz,,,

Da ne brskam po temi

Nekdo tule je spraševal kaj pomeni določena 'kljukica' ko prodaješ neko valuto in mu je bilo obrazloženo, da je to opcija, kjer ti proda to valuto v kolikor cena pade pod določen procent, ki ga nastaviš.

Za kateri exchange se je to govorilo?