Kriptovalute (tehnologija, trgovanje, borze...)

sanco

Fizikalc
19. jul 2007
1.200
8
38
40
Mene pa zanima kaj naredite z "ostanki" na menjalnici... Kupim nek kovanec in ko ga prodam nekaj ostane... in tako imam 10 ostankov s katerimi ne morem nič.
 

brezhibno

Pripravnik
3. jan 2012
223
22
18
Na binance ? .. če tam, potem se najbolj splača kupit en binance coin in ga uporabljati za fee in imaš potem vedno cele tokene, ker ti vzame fee iz BNB-ja
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.059
113
39
MB
Citat:
Uporabnik D_K pravi:
Citat:
Uporabnik axeton pravi:
Citat:
Uporabnik D_K pravi:
amapk ni mi jasno. ce imam 1 BTC in 1 ZCL, kolko potem dobim BTCP ?

How do I receive BTCP?

When the hard fork occurs, a snapshot of all existing ZCL and BTC holdings will occur. Anyone holding ZCL or BTC in a wallet or supported exchange will be credited Bitcoin Private (BTCP) at a 1:1 ratio. For example, if you hold 15.4 ZCL and 0.1 BTC, you will receive 15.5 BTCP.

Potemtakem bi dobil 2.

LOL, a to oni resno. Očiten scam za dvig cene ZCL.
To je tak kot da bi nekdo rekel: imam lambota in fičota, ker sta oba avta ima fičo zdaj isto ceno kot lambo.

mogoče ti bo več jasno https://btcprivate.org/whitepaper.pdf
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Ne, ker tudi za lastno korist ne bi sponzoriral nabiranje denarja enega diktatorja na plečih celega naroda.
 

B81

22. jul 2007
34.259
8.812
113
Citat:
Uporabnik Jason pravi:
Ksz
Se kdo ogreva za venezuelski petro?

V cakalni vrsti
smile-1.gif
 

Dik

Fizikalc
28. okt 2007
1.535
76
48
Od križišča mal naprej na desno
To mi je jasno, hocem le povedat da folk kar na pamet nekej kupuje. Ze ko je prvic prisla novica, da bo venezuela izdala svojo kriptovaluto je folk kupoval xpd na veliko brez da bi sploh pogledal za kaj se gre in kaj je to zaen kovanec. Tisti, ki je videl novico dovolj zgodaj je na tej neumnosti lahko zasluzil ohoho €. Zal sam nisem bil med zraven, ker nisem imel jajc
tongue-1.gif
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.352
297
83
Kako je z nakazilom eth iz bitstampa na binance? Vse lepo izpolnil, potrdil po mailu ampak po uri in pol še vedno ni na binancah?
 
Nazadnje urejeno:

Floki

Guru
6. sep 2007
9.851
2.986
113
Bitstamp ima smart contract, ne vem pa če jo tudi Binance podpira ker tam nimam računa. Če si zajebal potem jim piši bo trajajo nekaj časa preden dobiš nazaj ampak bolje čakat kot pa nič dobit. Saj če v tem času ETH raste to tako ni problem.
 
Nazadnje urejeno:

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.352
297
83
Ne vem pa zakaj je 1x blo ok, zdej pa ne, naslovi in vse je ok, sem preveril? Čakaš pa cca dan, teden, mesec?
 
Nazadnje urejeno:

Maiden

Fizikalc
7. nov 2007
763
182
43
Jaz bi počakal kašnjo uro ali dve. ETH mora iti hitro skozi, jaz sem zadnjič nakazal pa sem v par minutah dobil. Če imaš tranaction ID lahko na blockchain exploreru pogledaš, če je bila transakcija potrjena.
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.352
297
83
No pa so zrihtali, sem pisal na telegramu, kjer je admin opisal postopek, dobil ticket number za problem in rešil v manj kot uri, pohvalno.
 

Punisher7543

Pripravnik
21. sep 2011
125
0
16
Pozdravljeni,

v zadnjem času se vse bolj zanimam za kripto valute, zato sem se odločil da poizkusim malo trgovati z njimi. Vidim, da obstaja malo morje aplikacij za telefone, menjalnic kriptovalut in nenazadnje tudi različnih kriptovalut. Zato me zanima katero menjalnico priporočate za začetek (Bitstamp, Bittrex, binance, ...), ter ali je smiselno začeti z naložbo v Bitcoin in Etherium, ali je za začetek boljše vložiti v bolj neznane kripto valute.

Vsak dodatni nasvet dobrošel
smile-1.gif
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.664
727
113
Kaj pa nakup ETH, preko njega poteka nakup marsi katerega Ico ta, vendar mi ni jasno, kako taki dogodki, ko se ETH uporablja samo za začasen prehod denarja ni ravno zato še bistveno bolj volanten ?

Kaj menite bo naslednji teden še padal ali ??? Grem namreč v en ICO pa preko tega ETH ja samo lahko, zato me zanima ?