Kriptovalute (tehnologija, trgovanje, borze...)

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.159
2.256
113
Mejduš, prav ponosen sem nase da me lani oktobra ni premagal pohlep ko mi je vletel nek malo večji "višek" not. Takrat sem bil nekaj krat z enim đeksonom, čist po naključju smo se poštekali, iz prestolnice, novi Porscheji, vila tu, vila tam, preverjetno ni gluma namreč predvsem takim ne verjamem nič zato preverim če imam možnost. Človek že lep čas v tem notri. Takrat mi je na sveto trdil da če imam kolikor kaj pameti v glavi in če imam kolikor kaj viška in če bi rad poskrbel za svojo generacijo naprej naj takoj grem in kupim, da tukaj ni več ovir, da to gre še samo gor, da je vse verige potrgalo in poti navzdol ni več. Celo upal je stavit kolikor hočem da bo do konca leta 100k. Aja pa tip nič ne prodaja, torej ni mi hotel uvaliti ničesar. Rekel je samo naj kupim BTC in Etherium, celo v % je bil nasvet v kakšnem razmerju naj kupim. Me ima da ga pokličem in vprašam kakšna je situacija, že en čas nisva bila na liniji. Bi rekel da je trenutno malo siten :rolleyes:
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek in Hanzi

KarEn

Majstr
27. jan 2008
2.184
273
83
Kolk B(el)ieberjev je še vedno, prav neverjetno. Prav vsak pozna enega, ki je obogatel z BTC-ji, za ostalih 100 ovac, ki so jih ostrigli, pa raje molči. Ampak taka je naša narava, vsi mislimo, da bomo v tistem 1%. Podobno je z množico shitcoinov... vsi se igrajo z njimi približno tako kot jaz igram Jackpot... enkrat na mesec se spomnim na bencinski kupit... torej tam slabih 30 EUR na leto plačam, zadanem enkrat na leto tistih 8 EUR, tako da sem 22 v minusu, ampak je pa zabavno :cool:, jbg... ena večerja na leto me to košta, pa je. Samo jaz se ne slepim in ne razglašam po forumih, da bom zadel milijone ;)
 
  • Všeč mi je
Reactions: 9999

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.350
5.858
113
pri taščici
Mejduš, prav ponosen sem nase da me lani oktobra ni premagal pohlep ko mi je vletel nek malo večji "višek" not. Takrat sem bil nekaj krat z enim đeksonom, čist po naključju smo se poštekali, iz prestolnice, novi Porscheji, vila tu, vila tam, preverjetno ni gluma namreč predvsem takim ne verjamem nič zato preverim če imam možnost. Človek že lep čas v tem notri. Takrat mi je na sveto trdil da če imam kolikor kaj pameti v glavi in če imam kolikor kaj viška in če bi rad poskrbel za svojo generacijo naprej naj takoj grem in kupim, da tukaj ni več ovir, da to gre še samo gor, da je vse verige potrgalo in poti navzdol ni več. Celo upal je stavit kolikor hočem da bo do konca leta 100k. Aja pa tip nič ne prodaja, torej ni mi hotel uvaliti ničesar. Rekel je samo naj kupim BTC in Etherium, celo v % je bil nasvet v kakšnem razmerju naj kupim. Me ima da ga pokličem in vprašam kakšna je situacija, že en čas nisva bila na liniji. Bi rekel da je trenutno malo siten :rolleyes:
Vprasal bi ga, zakaj investira v porscheje in vile, ce mu btc take denarje nos
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.409
9.158
113
vsi keri vozijo poršeje in nove bmwje s kripto so ponavadi lastniki platform za trgovanje oziroma tu nekje, torej win win, tudi če gre dol vse skup. ;)
 

B81

22. jul 2007
34.514
8.959
113
Car pa itak bivsi arestant, ki je po arestu napravil platformo za lamboje delat :evil:
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.159
2.256
113
Vprasal bi ga, zakaj investira v porscheje in vile, ce mu btc take denarje nos

Malo neumno vprašanje se ti ne zdi? Namiguješ da naj delar za katerega je kupil Porša in vilo raje vloži v krpto in se vozi raje z Yugotom in živi v pasji hišici? :bonk:

Očitno človek ni toliko obremenjen z denarjem, zaslužil je dovolj, del ima v kriptu, ostalo pa je investil v luksuz torej za svojo dušo. Ima tudi svoj posel za katerega je priznal da mu v primerjavi s krptom ni prinesel nič. Tisto pač rad dela, predvsem pa nekaj v življenju moraš delat, tudi če si nesramno bogat. Sicer pa on ni poanta te debate. Hotel sem pač povedat kako so eni zaverovani v nekaj in kako se stvari hitro obrnejo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.409
9.158
113
Imeti poršeja, ne pomeni več da si bogat... vsak drugi črnc ga že ima... al pa Erjavc... kar žalostna zgodba , ki ji pač botruje hiperprodukcija modelov.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.159
2.256
113
Daj ne pametuj če ne poznaš človeka :) Dva nova, naložena Porscheja. Ne, ni kupil 1 leto starih iz Nemčije. Prav tako vem kje živi in kaj ima na morju. Tega pač nimaš če ti gre zgolj dobro. Sicer pa še enkrat, on ni tema te debate, brezveze se vpikovat v nekoga ki ga ne poznate. Se pa strinjam da je veliko glumačev, ampak natančno vem kako le ti izgledajo. Imajo vsi podobne vzorce. Ponavadi zašteka že ko je treba rundo potegnit.
 
  • Všeč mi je
Reactions: fittipaldi00