Kriptovalute (tehnologija, trgovanje, borze...)

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.781
2.670
113
Dobil mail od bitstampa da mi ekskluzivno ponujajo ETH staking. Je dobil še kdo?
 

Filipides

Pripravnik
20. jun 2014
129
2
18
Dobil mail od bitstampa da mi ekskluzivno ponujajo ETH staking. Je dobil še kdo?
Ja, staking eth2 na Bitstampu že deluje (sam imam namen določen del eth držat glede na vse in sem se odločil za ta ultimate HODL), očitno pa gredo najprej na neke testne grupe, jaz sem tudi dobil omenjen mejl. Zaenkrat pa so pogoji taki:
Annual reward: 7.23%
Minimum amount: 0.1 ETH
 

B81

22. jul 2007
34.676
9.067
113
Musk niti ni imel takšnega vpliva na ceno.... stvar je pohitril ko smo šli gor in zdaj ko gremo dol.
Kot sem že rekel tudi meni bolj zgleda da gremo dol, ampak glede na to da ETH za letos še vedno ni rkel tazadnje, ker pač še more lansirat EIP1559 in POS imam še vedno malo upanja, da zna to potegnit trg še malo gor.

Jaz spremljam tega, ki ne bulshita ni moonboy.. je pro-trader:
(pravi da reakumulacija 1-2 meseca potem pa gor... in drop do 20-25k tudi ni izključen, generalno pa misli, da še bull runa ni konec...)
ah, seveda je moonboy, po opisu sideč, polno refferalov, nek lastni app itd.... ampak bom pogledal vseeno.

Crypto banter mi je še najbolj pošten, direkt pove, kdaj se naj kupi (on verjetno kupi že dan prej, ampak vseeno).
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.659
2.484
113
Kaj ste kaj živčni?

1621610666874.png
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.949
760
113
ah, seveda je moonboy, po opisu sideč, polno refferalov, nek lastni app itd.... ampak bom pogledal vseeno.

Crypto banter mi je še najbolj pošten, direkt pove, kdaj se naj kupi (on verjetno kupi že dan prej, ampak vseeno).
... ne sodi knjige po platnicah :)
App oz. page je koristen in je free. Na njem so zbrani vsi relevantni podatki, ki so ti v pomoč če trejdaš.
Tip trejda samo BTC in nič drugega (in še to zdanje čase zelo malo, mislim da čaka na bear market).. Zato tudi ne promovira shitcoinov.
Med "streamom" ljudem dela TA in pove samo to kar vidi. Zelo porfesionalno brez bulshita...Je trejder, ki je bil zaposlen v podjetju kjer trgujejo z delnicami...
 
Nazadnje urejeno:

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.781
2.670
113
Do kam mislite, da bo šlo v tem vikendu. Kje imate nastavljene svoje buy orderje?