Kriptovalute (tehnologija, trgovanje, borze...)

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.781
2.670
113
Leto je še dolgo, jesen pa bo vroča.

Jaz bi dal takoj, sam se ne vidim da bi kdaj do tja prilezu. Ajde dam za piknik ko bom na 100.000€.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.253
3.401
113
Nima crypto svet brezveze na začetku "cry". To ni za jokice, ki ob eni resni korekciji poberejo šila in kopita in odjokajo iz tega sveta. ;)
Edit: je že Denis objavil
 
Nazadnje urejeno:

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.781
2.670
113
Vsak mesec dobim 1/12 odklenjeno. Ja dobil sem jih 28 za vsak račun, imel 4 račune. Nekateri, ki so se prej registrirali, so jih dobili 119, nekateri celo 239 na en račun.
Ok če prav razumem, če se teoretično cena obdrži pri trenutni vrednosti si dobil 17.000 usd iz neba. Ali sem kaj spregledal?
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.208
1.828
113
To glede časovne razlike z ZDA mi je dalo malo mislit... Ampak glede na to, da se market že malo pobira, verjetno lahko pričakujemo, da je najhujše že mimo?
Realno je za pricakovat pri btc.ju da bo sel testirat zadnji vrh izpred par let..torej okoli 20 jurjev. Kar pomeni da znajo bit spice se mnogo nize.

Problem kripta (glavni btc) je v tem da se ga 90% trejda in ga je zgolj 10% kot nosilev vrednosti (hodl) in je zato zadeva hudo spekulativna. Ali receno drugace..ce ti kot laiku uspe kupit na tocki, ko je vrednost nizja kot cez nekaj casa..da moras (!) zadevo prodat ko si v plusu, drugace nisi naredil nic.
Dogaja se pa kot obicajno..ko je vse lepo in cveti folk kupuje namesto da bi prodal in nekaj zasluzil ( jebe nas lakomnost ).
In zdaj se zgodovina ponavlja..ko je btc prvic letel proti 20 jurjev in je ze vsaka snezilka govorila o kriptu, je folk kupoval dodatno namesto da bi prodal kar je kupil mnogo ceneje. Zdaj imamo identicen primer..skoz se je govorilo da bo sel btc do 50 jurjev in je dejansko sel..celo do 60..a kaj folk pocne? Kupuje namesto da bi ga prodal tisto kar je bilo kupljeno po mnogo nizji ceni.
Mine par tednov..cena pade za 50%.. kar si bil v plusu je slo, kar si dokupoval v spici imas bulo. Juhej.

Od sodelavca sin je dobro prodal trx.e in nato kupil btc za 38. Sem mu 14 dni nazaj rekel naj mu omeni, da proda vsaj nekaj ko je bil po 58...pa mu se ni disalo. Trenutno je pri btc.ju na nuli...zdaj bo cakal da gre spet gor...a zna zadeva se fino uzgat dol...pol ga bo v paniki prodal za 20...pa bo suma sumarum v minusu.

Odlocit se je treba in zacet prodajat po delih ko si v plusu.
Se profi trejderji pravijo, da je kupit na dnu in prodat na vrhu bolj stvar nakljucja.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.208
1.828
113
Ce se pogleda mesecno karto btc.ja


Se lepo vidi preboj nad 20, torej kahko pricakujemo retest. Zadnja sveca ni koncana. Pred njo je doji, ki napoveduje spremembo, trenutna pa za zdaj spremembo potrjuje. In je realno za pricakovat da bo v roku enega leta cena lezla proti 20 jurjem in je na mestu razmislek o prodaji (vsaj delni) ko bo btc spet nihal proti 50 ( ker ne bo zgolj padel dol ampak se bo odvijalo žagasto..med paniko (na dol) in hype (na gor))... zna tudi 60 se poslatat na kratek rok.
Ko bo zgledalo, da je spet vse super, lepo in prav in gre spet vse gor...takrat bo trenutek za vnovcevanje dobicka. Izkoristite ga (vsaj delno).
Bolje tič v roki kot ženska na strehi. ;)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gamero in Cash

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.206
891
113
Pa dobr, kolkat je bil ze tak 'krah'? Al je pol leta skoraj rastlo, normalno da pride tud to. Leta se ni konec. Zdej mate gabarite in naslednjic bolj s pametjo. Musk in podobni zdej kupujejo, spet pride cas ko se bo twitalo in podobno. Ta val smo pac zahebal, ni prvi ne zadnji :)
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.949
760
113
Meni se vedno bolj zdi da je Musk bitkojn uničil

Musk niti ni imel takšnega vpliva na ceno.... stvar je pohitril ko smo šli gor in zdaj ko gremo dol.
Kot sem že rekel tudi meni bolj zgleda da gremo dol, ampak glede na to da ETH za letos še vedno ni rkel tazadnje, ker pač še more lansirat EIP1559 in POS imam še vedno malo upanja, da zna to potegnit trg še malo gor.

Jaz spremljam tega, ki ne bulshita ni moonboy.. je pro-trader:
(pravi da reakumulacija 1-2 meseca potem pa gor... in drop do 20-25k tudi ni izključen, generalno pa misli, da še bull runa ni konec...)
 
Nazadnje urejeno: