Kriptovalute (tehnologija, trgovanje, borze...)

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.944
755
113
Treba bo naredit verifikacijo. Drugače ne gre.

Se pa mi zdi, da bo zdaj par dni bolj kot ne zatišje... malo bomo še padali pomoje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: disc

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
A pod verifikacijo mislite VER 1, ker jaz imam sedaj VER 0. Torej si ne morem nakazati denarja na Binance in iz Binanc na banko z VER 0?
 

disc

Majstr
4. feb 2011
2.343
455
83
Če se ne motim imaš pri osnovni verifikaciji samo omejeno, da več kot 2BTC-ja/dan ne moreš nakazat, prenest.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Cash

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.944
755
113
Hja, kdo bi vedel. Je pa res, da je 21dnevnega MA nismo dotaknili že zeloo dolgo.
Če tukaj pogledaš, je bilo v prejšnjem bullu kar nekaj 30+% korekcij do vrha.



In pri prejšnjem bullu, sem jaz vedno panično prodajal, ko je padalo, potem pa kupoval nazaj ko je rastlo :)
ZDaj pa hladn ko špricer... čakam na target BTC 80k, in po delih začnem prodajat.

Pričakujem, da se bojo ALTI zdaj začeli pobirat in še bolj poskočli... BTC konsolidacija (upam da) in potem BTC preko 60k.
 
Nazadnje urejeno:

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Ej, tisti ki ste reklamiral tistega strica ki daje signale in nasvete za 1k eur. A mi lahko poveste, kaj vam je svetoval včeraj in kaj svetuje danes? Pa da vidimo, kaj se je/bo uresničilo, ko je ravno strokovnjak. :sprasujemse:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Cash

tejc007

Pripravnik
6. jun 2008
451
2
18
Ej, tisti ki ste reklamiral tistega strica ki daje signale in nasvete za 1k eur. A mi lahko poveste, kaj vam je svetoval včeraj in kaj svetuje danes? Pa da vidimo, kaj se je/bo uresničilo, ko je ravno strokovnjak. :sprasujemse:
Mene to tudi res zanima! 3000 jih je imel zadnjic na webinarju... ce jih je 10% nasedlo ima on 300.000, ostali pa sedaj lahko samo zacudeno gledajo.
res me zanima kaj je rekel za vikend, in kaj pravi sedaj.
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Ej, tisti ki ste reklamiral tistega strica ki daje signale in nasvete za 1k eur. A mi lahko poveste, kaj vam je svetoval včeraj in kaj svetuje danes? Pa da vidimo, kaj se je/bo uresničilo, ko je ravno strokovnjak. :sprasujemse:
Zakaj kar sebe ne vprašaš :valjamse:

Hja, jurja za svetovanje. Dejte men po 700€ nakazovat, pa vam bom svetoval kaj in kdaj kupit. Sej pojma nimam, ampak ga tud oni nimajo. Iz 5 strani prepisat nasvete kaj kupit zna pa vsak.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
No, ker si me ravno izzval, sem kar dobro naredil v tem času. Povedal ti pa ne bom, ker mi nisi plačal 700€ Sem pa skoraj prepričan, da sem naredil bolje kot tvoj kripto guru za jurja :valjamse: Je pa res, da je sedaj situacija zelo napeta ampak verjemi, da sem zelo, dobro prišel čez, glede na to da itak nikoli ne moreš ujeti točno ATH in ATL ampak recimo, da sem zaenkrat super prišel skozi. Pričakujem pa še zelo pestro dogajanje par dni.
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Moj kripto guru? Ne vem, kaj ima on z mano. Tudi če bi ti želel povedat, ti ne morem, ker ga sam nisem plačal. Samo smešno mi je, kako ves čas ponavljaš, da sem itak veš boljše, ampak vseeno bi pa rad da ti nekdo (zastonj seveda) piše, kaj je povedal..... Ti maš resno probleme s tem tipom oziroma sam s sabo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Guinness

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Moj kripto guru? Ne vem, kaj ima on z mano. Tudi če bi ti želel povedat, ti ne morem, ker ga sam nisem plačal. Samo smešno mi je, kako ves čas ponavljaš, da sem itak veš boljše, ampak vseeno bi pa rad da ti nekdo (zastonj seveda) piše, kaj je povedal..... Ti maš resno probleme s tem tipom oziroma sam s sabo.

Prjatu, jaz probleme mam, ker drgač bi blo dolgčas, s kriptom in sam s sabo pa niti malo. :fredi:
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Guinness hoce povedat, kako tile guruji obirajo folk, ki nima pojma, hkrati pa sami tudi nimajo pojma. Edina razlika med njimi je, da pa znajo fajn vnovcit meglo.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Pa ne mislim da nimajo pojma, bolj mislim da imajo pojma enako kot drugi, ki malo bolj spremljamo te zadeve od povprečnega Janeza. Pa še enkrat, vsa čast, da so se spravili to delat in strižejo ovce.
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Pa ne mislim da nimajo pojma, bolj mislim da imajo pojma enako kot drugi, ki malo bolj spremljamo te zadeve od povprečnega Janeza. Pa še enkrat, vsa čast, da so se spravili to delat in strižejo ovce.
Sej temu nihče ne opereka. Samo očitno je dovolj ljudi, ki jim je lažje dat jurja, kot pa samostojno malo bolj spremljat zadeve in tip je izkoristil poslovno priložnost. Nihče vam ni branil oz. ne brani, da storite isto. Moraš pa priznat, da se zna prodat tako in drugače.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Cash in Guinness

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.055
1.269
113
V premislek:

. No its not NORMAL correction , F2 Mining POOL dumping Bitcoins (Dumped early morning the first portion - 3600BTC) --> now they transferred to Exchange another portion 1100BTC to dump it even more ---> then they are going to place LONGS till Firday and push the price up because on Friday CME BTC Etf's already have 2.2 Bil $$ placed on Shorts ---> it is a complete market manipulation by F2 Pool (they make insane amount of money shorting and longing this unstable market).

guys don't fomo into Longs till 44-43K at least , there will be fake small pumps but bears in 10 minutes ate 600btc wall at 48K - 48.3K , below that level bulls are removing support
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
stresno. še včeraj zvečer sem bil vesel da nisem prodal ker je šlo spet nekaj gor danes zjutraj pa panično prodajanje :valjamse:


kje mate buy orderje naštimane za eth?