Kriptovalute (tehnologija, trgovanje, borze...)

tejc007

Pripravnik
6. jun 2008
451
2
18
Se opravičujem če je že kje razloženo, pa vseeno - kakšen je trenutno najlažji postopek, da bi recimo iz binanc prenesel sredstva na svoj bančni oz. katerikoli drugi račun če je to bolj priporočljivo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Morgoth

B81

22. jul 2007
34.483
8.956
113
Ce je kakorkoli zapleteno, posljes riple na bitstamp, od tam pa na trr, je enostavno.
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.121
451
83
Pretvoriš v EUR, če ni direkt para pač narediš še vmesno transakcijo na tisti par, ki podpira EUR.
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.121
451
83
Če znaš postavit order in vpisat podatke svojega trr, potem ni težko. Enak postopek na vsaki borzi.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Tu na Alterju smo se ze menili o tem ene 2-3 tedne nazaj. Iz Binanc lahko direkt na banko nakazes. Jaz osebno nisem se tega delal, lahko pa se kdo javi, ki je to naredil, pa na kratko opise postopek. Torej, najmanj bos izgubil, ce direkt nakazes iz Binanc, ker do Bitstampa imas se na Bitstampu 0.5% provizijo za pretvorbo recimo iz Rippa v Eur, na Binancah je pa 0.1% pretvorba v Eur, ce pa nimas v tvojem kovancu para v EUR, pa najprej pretvoris v kovanec, ki ima par v EUR, kot je ze amacar omenil zgoraj.
Poglej najprej, ce ima BNB (binance coin) pretvorbo v EUR, ker je mislim da do 28.2. zastonj pretvorba, drugace je 0.07%
 

mcn

Majstr
3. sep 2007
1.819
204
63
Slovenija
Jaz sem to že počel, zaporedje pa sledeče, USDT -> EUR -> prenos na poljuben SEPA TRR naslov. Stroški pa so bili res minimalni, napram nekaterim drugim menjalnicam ima Binance kar nizke provizije, npr USDT 0 stroškov pri prenosu drugam.
 

pirates

Pripravnik
24. okt 2008
51
4
8
Če koda zanima:

Initiative Q is an attempt by ex-PayPal guys to create a new payment system instead of payment cards that were designed in the 1950s. The system uses its own currency, the Q, and to get people to start using the system once it's ready they are allocating Qs for free to people that sign up now (the amount drops as more people join - so better to join early). Signing up is free and they only ask for your name and an email address. There's nothing to lose but if this payment system becomes a world leading payment method your Qs can be worth a lot. If you missed getting bitcoin seven years ago, you wouldn't want to miss this.

Here is my invite link: https://initiativeq.com/invite/xT7BDD5oa

This link will stop working once I’m out of invites. Let me know after you registered, because I need to verify you on my end.

p.s.
Vsem, ki ste se pridružili - hvala:) Prosim da me kontaktirate, oz si pobrišete račun (profile - delete), saj bi me moj referrer moral potrditi, vendar je neodziven (sam pa vas ne morem potrditi, dokler nisem potrjen). Naredil sem si nov račun in tu je nova koda - zgornje ne uporabljajte (žal prvotnega posta ne morem več urediti ... če ga kak admin lahko naj ga prosim pobriše). Nov link je popravljen zgoraj... tale me je že potrdil, tako dakar pogumno ;)
 
Nazadnje urejeno:

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Zanimivo,...

Če koga zanima sem se odločil da tudi sam ustvarim svoj kriptožeton, ki pa bo za razliko od drugih tudi v fizični obliki. Žeton je kovinski in ima dva utora (zelo, zeloooooo podoben, da ne rečem identičen tistim žetonom za kavomate). V tem kriptožetonu vidim ogromen potencial, saj sem se odločil, da jih na trg lansiram samo 1000 in jih potem ne bo več. Ti kriptožetoni bodo tudi postali globalno plačilno sredstvo, ki bo spodrinilo BTC, ETH, XRP, USD, EUR, GBP,...
V glavnem, ker sem dobra duša, vam alterjevcem ponujam 1 kriptožeton, imenujem ga SCAM COIN, za 1.000€ 1.3. ga objavim javno in takrat pričakujem, da bo cena narasla na cca. 10.000€ v prvem tednu, saj je tehnologija v kriptosvetu še nevidena, ker gre za fizično obliko kriptožetonov, odpade tudi potreba po borzah. Če bo kdo prodal ali kupil ta kriptožeton se ga pač normalno pošlje preko PTT v kuverti (priporočam, da gor nalepite PAZLJIVO RAVNANJE).

Moj TRR dobite v ZS!

Hvala in obogatimo skupaj!
 

disc

Majstr
4. feb 2011
2.345
457
83
A je kak način ,da na binance nakažeš denar, brez kompletne verifikacije? Vidim, da lahko nakažeš preko mastercarda, samo sepa te pa ne spusti, če ne narediš verifikacije :confused: