Kriptovalute (tehnologija, trgovanje, borze...)

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.646
3.896
113
In pe moje skromno mnenje.
BTC - definitivno predrag za vstop.
ETH - dokler ne doseže ATH je za vstop še ok. ( meni je osebno trenutno "predrag", ker sem ga kupoval dosti nižje)
NEO - Ga imam kar nekaj in ga bom še držal, ampak dolgoročno sploh ne vidim dobene predosti pred drugimi kovanci.
EOS - (ga rid držim nekaj malega, čakam da boljš ceno, da ga menjam za ETH)

Če bi imel denar ki bi ga želel vložit, tega ziher nebi naredil zdaj, ampak bi počakal na kakšno večjo korekcijo -vsaj 30%.

NEO čaka na release novosti, je prestavljeno. XLM bo šu v višave tarča okoli 1100 sat.
verge tarča 76 sat

Če kdo nastavlja sell naj ne da na najvišjo možno tarčo to so top vrednosti. Potem sledi popravek.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.116
866
113
Slednje tud mene trenutno najbolj zanima. Trenutno se kar hodlam, ceprav zna bit kmal cas za prodajo. Neke korekcije hude po moje ne bo, ce je tolk hedge casha not. Drgac pa ja, loterija cista je tole.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.646
3.896
113
upam, da ste me za stellar poslušal...
hehe

Še en info nabavte si verge na polno, bo raili na short nivoju. Pazite pred tarčo si nastavte sell, ker bo po moji oceni dumpnil kokretno.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: tgrzan

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.646
3.896
113
Če bi razmišljal, da bo zaradi tega v dnevu ali dveh narastel in takoj dumpnil in se nazaj kupil okoli teden pred halvingom... ?

Še enkrat dokler nisem začel delati stop lossa sem vedno nategnil. Naredil ogromno nato pušnil. Point je da greš gledat kovance, ki imajo nizek rsi in vidiš k so najbolj padli in jih kupuješ, nastaviš tarčko in čakaš. Vedno vedno kupuješ pri nizkem RSIju. In pri rasti vedno popravljaš stop loss.

Edino to je point, da obdžiš profit.
Še en info, potencial za rast je da je spodnji RSI vedno višji.
 
Nazadnje urejeno:

B81

22. jul 2007
34.489
8.958
113
Stop loss ja, ko te začne lovit toliko, da ti proda, potem pa takoj črta gor :bonk::aplauz:
 
  • Všeč mi je
Reactions: igi

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.646
3.896
113
Stop loss ja, ko te začne lovit toliko, da ti proda, potem pa takoj črta gor :bonk::aplauz:

dve stvari stop loss je treba znat naštimat
se pravi pod tarčo, ki jo določiš.

Imaš se lahko tudi to zgodi, vendar se večkrat zgodi, kot si ti jamral pri vergu. Od junaka do bedaka.
Zmeraj delaš rebuy. Lahko tudi limit buy delaš na podoben način, če prebije tarčo rebujaš.

Si zlo pavšalno tole povedal. Sevea ni pa optimalno ampak zagarantiran profit!
Ne narediš nič če v dnevu zaslužiš 120% potem pa padeš na 10 oz če zaradi limita buy or sell narediš 60
 

B81

22. jul 2007
34.489
8.958
113
BTW, je še komu BLockfolio počepnil in sploh ne refresha stanja v denarnicah?