Kriptovalute (tehnologija, trgovanje, borze...)

pioneer

Pripravnik
11. dec 2014
632
14
18
Aeternity (AE) vzami, letos bo mainent v Q2, bodo konkurenca ETH. Zna na kake 5-10$ prilezt. Jaz sem jih sicer v ICO nabavljal po 0.03$, samo so še vendo dokaj poceni :)
 

cnpod

Pripravnik
20. okt 2013
536
6
18
A Binance laufa € --> coin al samo coin --> coin
Pa še glede sell order; če prav vem, lahko daš sell order samo, če imaš valuto na računu pri borzi. Torej ne v "mrzli špajzi". ;-) A gre zaupati borzam tako na daljši rok? Meni so vsi svetovali, da če bom kaj kupil, takoj na hladno.

Če sem že zoprn z vprašanji mi povejte. Ker pojma nimam mi ne preostane drugo kot, da sprašujem... :)
 

pioneer

Pripravnik
11. dec 2014
632
14
18
A Binance laufa € --> coin al samo coin --> coin
Pa še glede sell order; če prav vem, lahko daš sell order samo, če imaš valuto na računu pri borzi. Torej ne v "mrzli špajzi". ;-) A gre zaupati borzam tako na daljši rok? Meni so vsi svetovali, da če bom kaj kupil, takoj na hladno.

Če sem že zoprn z vprašanji mi povejte. Ker pojma nimam mi ne preostane drugo kot, da sprašujem... :)
Nekaj mam na borzi ostalo mam na ledgerju. To kar dnevno porabiš ali tedensko imaš komot na borzi, ostalo pa si spraviš na svoj wallet. Sej ko pride cena do tam kjer hočem bom že vedel in imel nastavljeno vse. Pošlješ si pa v par min. iz svojega wallet na borzo.

Binance ima le kriptovalute, tako da nakažeš si prvo na FIAT borzo ala Kraken, Bitstamp, Coinbase itd. od tam pa pol naprej na Binance, Bittrex...
Če boš kaj na Binance kupoval vzami prvo Binance coin (BNB), da ti bo od nejga odbijalo trgovalno provizijo.
 

cnpod

Pripravnik
20. okt 2013
536
6
18
Hvala za koristne nasvete.
To verjetno pomeni, da imajo pri nakupih z BNB nižjo provizijo kot če bi kupoval npr z BTC, ETH...?

Si me že skoraj prepričal, da se registriram na Binance. :)
 

pioneer

Pripravnik
11. dec 2014
632
14
18
Na Binance se vsekakor registriraj, ker je ena od vodilnih. Ko je bil naval november - december so morali omejiti registracijo novim uporabnikom, ker jih je bilo preveč. Bittrex npr. še zdaj nima odprto za nove uporabnike...
 

SHTF

Fizikalc
6. jan 2017
355
44
28
Za devetimi gorami
www.binance.com
Na Binance se vsekakor registriraj, ker je ena od vodilnih. Ko je bil naval november - december so morali omejiti registracijo novim uporabnikom, ker jih je bilo preveč. Bittrex npr. še zdaj nima odprto za nove uporabnike...


Ima, ima, le na support moraš pisati, pa ti odprejo račun. Meni so pred 2 tedna. Samo mi ni platforma všeč, tako da se držim Binance/Livecoin/Kucoin/Cryptopia
 

pioneer

Pripravnik
11. dec 2014
632
14
18
Bittrex je proti livecoin, cryptopia, kucoin za razred boljši. Ena vodilnih borz je po volumnu. Na grafe lahko rišeš, velika izbira altcoinov... Edino Binance mi je boljši, ker imaš lahko pro platformo. Pa še sedaj se selijo na Malto in bodo dodali depozite v FIAT.

Če so odprte registracije za Bittrex potem pripročam, da si tudi tam odprete račun, da ne bo kak ponoven naval in bodo vrata zaprta za nove uporabnike.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Pa ne sam to. Prišparana bo cela kolobocija od neke kriptovalute do € na banki. Sedaj po novem boš samo prodal neko valuto v € in drita na banko. ;)
 

cnpod

Pripravnik
20. okt 2013
536
6
18
Bemti, sem antitalent za tele kripto zadeve... Še na Binance se ne znam registrirat. Sem se poskušal registrirati, je napisalo, da dobim "confirmation mail", pa ga ni bilo več dni. Se preko suporta pobunim zakaj ni maila, pa dobim mail z zahtevo po osebnih dokumentih in podatkih. Nekako nelogično zaporedje se mi zdi tole, če pa sploh še registracija in potrditev maila ni šla skozi??
 

pioneer

Pripravnik
11. dec 2014
632
14
18
čudno res, si pogledal v spam? Ponavadi moraš tam une njihove captcha puzzle rešit pa pol potrdiš mail.
 

cnpod

Pripravnik
20. okt 2013
536
6
18
Ko bom imel čas bom še enkrat naredil registracijo. Osebnih podatkov pa ne dobijo od mene prej, preden se registracija sprovede in je potrjena.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Kako pa bodo ugotovili, da se želiš registrirati ravno ti, če jim ne daš osebnih podatkov? :fredi: Kot bi želel dvigniti denar na banki, pa bi jim pokazal izkaznico šele potem, ko bil dobil denar
 
  • Všeč mi je
Reactions: stankozaspanko