Konec gratis VIP vstopnic in klobas

erikson

Guru
25. avg 2007
21.429
5.419
113
Spoštovani, prosim, da mi nihče več ne piše, me ne kliče, ne kliče mojih staršev ali kogar koli drugega za zastonj karte. Nesramnost, kultura zastonjkarstva in popolno pomanjkanje občutka. SMS-sporočila ob enih zjutraj, prikrite grožnje, vsi “kao very important” in kličejo v imenu tega ali onega in bo za nas dobro, da damo, ker bo korist enkrat, ko bo to najbolj potrebno. Karta za korist v prihodnosti. Pa še za ženo, otroke, soseda in psa ... Vse to v časih, ko se je zveza komaj rešila prisilke in stečaja, ko nam država po osmih olimpijskih medaljah ni dala letos do zdaj še niti centa in ko so vas vse polna usta, kako podpirate šport, vam je tistih nekaj evrov preveč, da bi s tem podprli naše športnike in šport.

Mesečno ima zveza približno samo na športnih programih do 600.000 evrov stroškov, plačilo sodelavcev približno 167.000 evrov, poračun davka moramo plačati 188.000 evrov, posojili smo imeli samo v tej sezoni za približno 450.000 evrov, kratkoročnih dolgov do naših dobaviteljev približno 840.000 evrov ... Končno smo počasi spravili stvari v vsaj približen red in morali zato prekiniti pogodb številnim trenerjem, zmanjšati programe in dihati pogosto na škrge in se optimizirati. In kljub temu smo dosegli samo letos do zdaj čez 50 stopničk, 8 dodatno še na svetovnih prvenstvih in se že v tem trenutku vsi že pripravljamo na april in kako zagotoviti denar za treninge za naslednjo sezono, vi pa, namesto da bi pomagali in so vas polna usta, kaj je narobe in kako bi morali mi delovati, hkrati pa vas nekaterih ob tem ni sram in vas samo zanima, kje do brezplačne karte in klobase.

Zato vas, prosim. Kupite karte v tisočih, pridite navijat za naše, vpišite se prosim v smučarsko zvezo in plačajte članarino (potem imate vstope na vse tekme svetovnega pokala v Sloveniji za 25 evrov, kolikor stane letos članarina, brezplačno). V smučarsko zvezo se lahko vpišete na zvezi in v lokalnih klubih. Karte lahko kupite na vsaki bencinski črpalki. Torej pomagajte prosim športu in našim smučarjem in prispevajte tistih nekaj evrov za tiste, ki vam celo zimo lepšajo zimske dni in vam v času, ko je dobrih informacij zelo malo ali pa včasih celo nič, vlivajo upanje in dokazujejo, da se da, in dokazujejo, da smo tudi Slovenci lahko najboljši. Podprite, prosim, naše športnike, vpišite se v zvezo in plačajte karto za Planico. Se vidimo na tekmi. Navijamo za #ORLE‬ in vse junake SZS (Tino, Žana, Jakova in še približno 24.000 naših športnikov in mladih, ki prihajajo za njimi in ki vas bodo že v zelo bližnji prihodnosti razveseljevali z novimi medaljami in uspehi). ‪#SLOVENIJAGRENAPREJ

Jurij Žurej, Direktor Smučarske zveze Slovenije


Naj plačajo

aplauz.gif
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Vse lepo in prav, samo se mi zdi da je tole bolj samopromocija.
wink-1.gif


Si je ogledal tist Putin viral video.
tongue-1.gif
 

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
Saj nikoli ne bo v redu (za nekatere).

Človek je povedal resnico in zdaj je to samopromocija?

Sloveniji res ni več pomoči.
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Citat:
Uporabnik Mont pravi:
Saj nikoli ne bo v redu (za nekatere).

Človek je povedal resnico in zdaj je to samopromocija?

Sloveniji res ni več pomoči.
467716-post_slo.gif


Verjetno je en izmed tistih, ki je z dolgim nosom ugotovil, da si sobotne tekme ne bo mogel ogledat, ker nočejo dat zastonj karte, karte v redni prodaji so pa razprodane.
 

darkstar66

Guru
1. apr 2013
1.175
681
113
Citat:
Uporabnik Mont pravi:
Saj nikoli ne bo v redu (za nekatere).

Človek je povedal resnico in zdaj je to samopromocija?

Sloveniji res ni več pomoči.

Ja ni povedal vse resnice. Mal tko na počez je usekal. Na tistih par sto, ki so dobili zastonjkarske vstopnice, ampak take, navadne. Vstopnice pač. Nič pa ni omenil onih, ki so dobili take fine, prave VSTOPNICE, v VIP šotoru, z narezkom pa pijačo. To je tko nekako v stilu da so državo pripeljali tam kjer je tisti, ki spravijo v žep 10€, miljonski zaslužki popodne so pa "vse po zakonu".
 

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
Pa baje imaš v "VIP-u" neomejeno nažiranje z alkoholom in hrano. Tri dni.
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Ali pa sta vidva dve vodljive owce beeeeeeee...

Ni čudno, da je Slo v pi****.
smirk-1.gif
 

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
Citat:
Uporabnik Bastard pravi:
Aja si dobil karto zastonj?

Ne, ker me Planica ne zanima. Če bi mi plačal npr 300 EUR, bi pa šel tja za dve uri.

Slišal sem od ljudi, ki so dobili take karte. So pa to najbolj leni ljudje na celem svetu.

Bolniška v 30 letih delovne dobe 26 let.
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Citat:
Uporabnik Mont pravi:
Pa baje imaš v "VIP-u" neomejeno nažiranje z alkoholom in hrano. Tri dni.

Ja to že drži, pozabljate pa, da tja pridejo tisti, ki sponzorirajo zadeve. Npr. si pač direktor nekega državnega podjetja, vržeš nekaj keša v smer Planice in podobne navlake, briga te, itak ni tvoj denar, oni se ti pa oddolžijo s tem, da si tam VIP in se družiš s sebi podobnimi in se počutiš kot šerif.
 

Peror

Majstr
5. mar 2015
1.678
216
63
In to govori ravno on, ki niti za eno tekmo slovenskega športa še ni plačal karte.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.342
5.856
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik Mont pravi:


Bolniška v 30 letih delovne dobe 26 let.
Zelo zanimiv podatek
rolleyes-1.gif

Sicer pa če je neko podjetje sponzor ne vem zakaj bi potem moral delavec tega podjetja karto plačati, direktor pa dobi VIP karto za celo familijo in tajnico.
Se pa zna zgoditi da naslednje leto to podjetje ne bo več sponzor.
 
Nazadnje urejeno:

tesfalar

Fizikalc
1. nov 2008
1.112
66
48
A bejž, no? To je itak samo v Sloveniji, kajnede?

V VIP loži na Allianz Areni tudi sedi Hans, ki dela za enim od šalterjev Deutsche Telekoma in ne Timotheus Höttges?
 

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
28
48
ksz

Tukaj se verjetno sploh ne gre za to, da ga kličejo ljudje, ki so del sppnzorjev ampak verjetno lokalni pomembneži in bi radi dobili VIP karte za dve familiji.
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.163
2.347
113
v lokalni ostariji
sponzorji impak dobijo pakete kart (pač ponavadi premosorazmerno odvisno od "vložka")...

so pa ljudje ki ga poznajo "na videz" pa kličejo njega, njegove starše in ostalo žlahto pa fehtajo karte... "sej bo un zrihtu".

ja zastonjkarji...