Kondomi me nea ubogajo

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik andrejb pravi:
Ok, kdo ma zdej dalšga pob'čki
bonk.gif

tud tega ne boš zvedu
evil.gif


drugač pa se z ynos-om strinjam: tič mora bit v sorazmerju
grin1.gif
 

mhmm

GIFtedALTER 08
22. jul 2007
2.370
0
36
Rosey in Grisbi sta frendice---------->Rosey ve velik o teb in ima AW sindrom--------->Mislim da bo še zanimivo
evil.gif
 

Lukcek

Zelenc'
19. dec 2008
1
0
1
No, kdo ima največjega se tako ali tako ve :p.
hec. Rad bi samo rekel da se mi ne zdi nič takega, da mu kondom zdrsne dol, pri meni tudi včasih...
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.864
33
48
a resnio vi to s kondomi furate? To je tak da med moškega in žensko daš šipo in rečeš zdaj pa akcija!
 

frisk

Pripravnik
25. sep 2007
735
18
18
Domžale
Ja, maš prav. Gate dol pa akcija, jebeš preventivo. Zdj je veseli december. S tisto abecedo hepatitisov se boš že januarja ukvarjal.
evil.gif
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.408
4.400
113
49
Na sončni strani ALP
Citat:
Uporabnik Grisbi pravi:
Če ne zaupa dovolj svoji samokontroli, da ga bo pravi čas ven potegnil, je že bolje tako
grin1.gif

Torej je po tvoje boljše goltat KT?!
shocked-1.gif


Svoji pa res ne privoščim zastrupljanja telesa z nekim sranjem, ki ima več negativnih lastnosti kot pozitivnih,
če izvzamem da ni treba ahtat. Mi2 čist lepo shajama z spremljanjem dnevov kdaj lahko brez. Vrhunec je pač
v vrečko... In to je to. Edino me jezi, da so skinali škatle kjer jih je 18 pakiranih. Tako si pač delava zaloge, kadar
sva pri jodlarjih v šopingu...
rolleyes-1.gif


Pa safesex med prazniki vsem skupaj
grin1.gif
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.864
33
48
kaj sedaj boš rekel da ima moja hepatitise?
bonk.gif

Čisto tako veš da so slovenski znanstveniki dokazali da se hepatitis C (najhujši) dobi tut s slino se pravi ne liži se te dni da ne boš kaj fasal! To je samo za tiste, ki mislijo da vsaka kapljica prinese bolezen!
 
Nazadnje urejeno:

frisk

Pripravnik
25. sep 2007
735
18
18
Domžale
Ne govorim za stalne partnerje. Čeprav tut tam med "sj bom pazu", tabletkami in diafragmami kondomi niso najslabša možnost.
Govorim samo o tem, da če bi bil samski in bi na kaki fešti srečal kako voljno, ne bi ničesar zganjal brez gume.
Kar se pa študentk tiče: poznam enga "veseljaka", ki jih je obdeloval prosto po prešernu, brez vsega in je bil potem parkrat pri dohtarju (2x vnetje, 1x klamidija). Nismo lih Afrika, imuni na te zadeve pa tut ne.

Sicer pa pamet v roke pa happy henky penky
cheer.gif