Komunisti konc je

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Citat:
Uporabnik NigelM pravi:
Odlično - še tretjič zapored
Pri tem nihče nima poguma, da bi se izjasnil, da je sporočilo označil za spam. Strahopetno - povsem v slogu vaših morilskih komunističnih idolov.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
No, reve usrane, ki ne prenesete drugačnega mnenja. A mislite, da me boste utišali?


Citat:

ksz

Odlično: kar vam ni všeč, je pač treba zbrisati.

Dragi penasti levaki, ki pritiskate na trikotnik deno spodaj - nič boljši niste od povojnih likvidatorjev. Drugačne je treba utišati za vsako ceno. Čestitam - Ivan Maček Matija bi bil ponosen na vas.

Koliko je razmerje brisanih postov "desni": "levi"? Kakšnih 20:0 samo danes? Nemoč in besnilo - nasilje je še zadnja bilka.
Kar pritiskaje tisti trikotnik spodaj... nič vam ne pomaga - resnica boli.


No, no, ohladi se.


Ste s to taktiko kar lepo začeli ljubitelji švabobrancev...

In potem se čudite, če sledi maščevanje. Tako kot se Hudi ali kakršnikoli že luknji...
 
Nazadnje uredil moderator:

BigPoppa

Majstr
19. jul 2007
1.287
351
83
Prosim ne ciitirat nigelskega, ker tako smo ga hoces noces primorani brati tudi ostali.

Hvala
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Če se bo tole 'spam' klikanje nadaljevalo, se bojim, da bo forum potonil...če vam gre kdo na penis, ga dajte na ignore, medsebojno 'spam' označevanje pa je za alter, ki je do sedaj veljal za forum, kjer vsakdo izraža svoje mnenje oz pogled na dogodke, začetek konca. Ko bodo gor ostali samo enako misleči, bo nekdo dal gor temo, spodaj pa bo samo nekaj 'respect' postov in to bo to...jaz, in verjetno še marsikdo, na forumu, kjer se namesto argumentov z ene in druge strani uporablja spam gumb, pač ne mislim sodelovati, takod a upam, da se tole zelo hitro neha.

Z nerazgledanimi bebci, ko je recimo BigPoppa, se ne strinjam, vsekakor pa imajo v našo zabavo vso pravico pisati svoja mnenja. Nismo več v æebinizmu.
grin1.gif
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.071
5.752
113
blizu močvirne prestolnice
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Če se bo tole 'spam' klikanje nadaljevalo, se bojim, da bo forum potonil...če vam gre kdo na penis, ga dajte na ignore, medsebojno 'spam' označevanje pa je za alter, ki je do sedaj veljal za forum, kjer vsakdo izraža svoje mnenje oz pogled na dogodke, začetek konca. Ko bodo gor ostali samo enako misleči, bo nekdo dal gor temo, spodaj pa bo samo nekaj 'respect' postov in to bo to...jaz, in verjetno še marsikdo, na forumu, kjer se namesto argumentov z ene in druge strani uporablja spam gumb, pač ne mislim sodelovati, takod a upam, da se tole zelo hitro neha.

Z nerazgledanimi bebci, ko je recimo BigPoppa, se ne strinjam, vsekakor pa imajo v našo zabavo vso pravico pisati svoja mnenja. Nismo več v æebinizmu.
grin1.gif

aplauz.gif
ne se sekirat, sam še nisem pritisnil na smam in tudi ne bom, vem pa da pritiskajo bebci in luzerji!
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Če se bo tole 'spam' klikanje nadaljevalo, se bojim, da bo forum potonil...če vam gre kdo na penis, ga dajte na ignore, medsebojno 'spam' označevanje pa je za alter, ki je do sedaj veljal za forum, kjer vsakdo izraža svoje mnenje oz pogled na dogodke, začetek konca. Ko bodo gor ostali samo enako misleči, bo nekdo dal gor temo, spodaj pa bo samo nekaj 'respect' postov in to bo to...jaz, in verjetno še marsikdo, na forumu, kjer se namesto argumentov z ene in druge strani uporablja spam gumb, pač ne mislim sodelovati, takod a upam, da se tole zelo hitro neha.

Po dolgem času se spet enkrat strinjam s tabo.
pozdrav.gif
 

BigPoppa

Majstr
19. jul 2007
1.287
351
83
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Z nerazgledanimi bebci, ko je recimo BigPoppa, se ne strinjam, vsekakor pa imajo v našo zabavo vso pravico pisati svoja mnenja. Nismo več v æebinizmu.
grin1.gif
Nerazgledan te je naredu, retard spamerski.
 
Nazadnje uredil moderator:

HotSatan

Pripravnik
12. feb 2011
666
0
16
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
sam še nisem pritisnil na smam in tudi ne bom, vem pa da pritiskajo bebci in luzerji!

Pri tebi je itak vseeno, ali pritiskaš spam ali ne, ker s tistimi tremi točkami kredibilnosti, ki so ti ostale (optimistična ocena), lahko v petih letih "cenzuriraš" ravno eno objavo, če je sreča.

Jaz tudi lahko podrem Boltov rekord na 100 m, pa sem se raje odločil, da mu ga pustim, ker sem tako dobrodušen. Naj ima ubogi zamorček veselje.
grin1.gif
 

Mikulja

Fizikalc
9. feb 2012
1.111
0
36
S P A M (27.11.2012 22:33)

S P A M (27.11.2012 22:33)

S P A M (27.11.2012 22:33)

evil.gif


srce-1.gif
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Citat:
Uporabnik NigelM pravi:
ksz

hysterical-1.gif

očitno močno peče, če še po petih dnevih po objavi pritiskajo trikotnik
stupid-1.gif
Res je. Pacientov na alterju je z vsakim tednom več.
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Zadnji SPAM v tej temi priletel pred minutami
revčki
priden.gif


V neki knjigi piše ; "blagor ubogim v duhu, "