Komunisti konc je

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
3
36
ena vas naprej od Jest-a
ksz

Odlično: kar vam ni všeč, je pač treba zbrisati.

Dragi penasti levaki, ki pritiskate na trikotnik deno spodaj - nič boljši niste od povojnih likvidatorjev. Drugačne je treba utišati za vsako ceno. Čestitam - Ivan Maček Matija bi bil ponosen na vas.

Koliko je razmerje brisanih postov "desni": "levi"? Kakšnih 20:0 samo danes? Nemoč in besnilo - nasilje je še zadnja bilka.
 
Nazadnje uredil moderator:

mistique

Guru
16. jun 2009
13.179
977
113
Emona / Carnium
Citat:
Uporabnik NigelM pravi:
Se pravi: z drugačemislečimi v virtualno Hudo jamo. Bravo!

Lahko bi tudi rekli, da gre za uporabo možnosti sistema
evil.gif
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Citat:
Uporabnik NigelM pravi:
ksz

Odlično: kar vam ni všeč, je pač treba zbrisati.

Dragi penasti levaki, ki pritiskate na trikotnik deno spodaj - nič boljši niste od povojnih likvidatorjev. Drugačne je treba utišati za vsako ceno. Čestitam - Ivan Maček Matija bi bil ponosen na vas.

Koliko je razmerje brisanih postov "desni": "levi"? Kakšnih 20:0 samo danes? Nemoč in besnilo - nasilje je še zadnja bilka.
467716-post_slo.gif
 
Nazadnje uredil moderator:

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.551
6.594
113
Na srečo jim ne bo uspelo, v petek zmagamo prvič.

Ampak globalno gledano pa lahko fajn zaostrijo zadeve. Folk je itak že tako naspidiran, da se bodo zdaj shodi sledili en za drugim.
 

sistemik

Majstr
15. jul 2011
3.342
313
83
Mimogrede, nisem ne levi, ne desni, ne zgornji, ne spodnji, sredinski in ne vem kakšen še.
Mi pa gre na živce vso to sranje in mutni posli iz strani posameznih liderjev in njihovih sorodnikov, prijateljev, prisklednikov, pa ne samo meni, ampak kot kaže veliki večini državljanov, ki se jim prav tako jebe za tole deljenje na ene ali druge.

So pa seveda izjeme, tudi na tem forumu, ki še vedno mislijo, da so vsi državljani razdeljeni na ene ali druge ali tretje ali...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Absolutno podpiram napisano.

Včeraj v Mariboru ni bilo ne levih, ne desnih, tudi Frančiškanska cerkev nam je pomagalo in je dolgo zvonilo.

Ampak žal imamo tu na forumu ljudi, ki očitno ne zmorejo izstopiti iz svojih političnih opcij, ko gre za naše nacionalne interese.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.551
6.594
113
Presneto Snecer, saj to je to, kar jaz pravim. Da v MB je bilo vse lepo in prav.

Ampak to, kaj je bilo danes v LJ, ko se je zoki kar prislinil, in to kar bo v petek, pa bo daleč od tega, kar je bilo v MB.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Saj nekaj so ga izžvižgali.

Na bruhanje mi je šlo, ko sem videl osebo, ki je na funkciji župana v LJ, ki se je hotela sliniti med protestnike in nabirati politične točke.

Shod pa je bil prvenstveno proti njemu.

LJ ima velik problem.

Poglejte naš alter forum.

Ga ni Mariborčana na alterju, ki ne bi podpiral situacije ne glede na to kaj si in kdo si.

Po drugi strani pa imamo na alterju ljudi iz prestolnice, ki bi verjetno prišli na proteste in bi prvo vprašali kdo je kdo ter se ustrezno postavili ali na stran trenirk ali na drugo stran.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.336
950
113
Titograd
Saj je v eni drugi temi Kasius lepo povedal zakaj...... ni tako izrazito negativnega vzdušja proti vašemu županu in bo vse skupaj res izgledalo drugače. Naš še v trgovino po kruh ne upa
smile-1.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.551
6.594
113
Res je ja, saj zato je bilo v osnovi sporočilo shoda OK, "podpiramo maribor", gut...

Potem pa vleti zoki, WTF, in v roku par ur obvestila o koordiniranih shodih širom slovenije, ja pa ja, a kdo verjame v naključja?
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Na bruhanje mi je šlo, ko sem videl osebo, ki je na funkciji župana v LJ, ki se je hotela sliniti med protestnike in nabirati politične točke.

Shod pa je bil prvenstveno proti njemu.
A res? Kolikor sem spremljal, so bili protesti bolj usmerjeni proti državni kot proti mestni oblasti (še zdaleč od tega, da bi bila mestna oblast kakšna cvetka).
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.551
6.594
113
Citat:
Uporabnik Kasius pravi:
Zoki je v LJ popularen, kaj ni jasno?

Kangler iz bajte ne upa pogledat v MB.

Neprimerljivo.

Primerljivo je v tem, da je zoki še večji lump, kot kangler.

Drugače pa...sem rekel, začetek shoda in sporočilo je čisto OK, pač podpora Mariboru, potem pa vleti zoki.