Kombi Ducato/Jumper/Boxer furgon

Fiatista

Pripravnik
1. sep 2007
670
0
16
Torej, kupuje se kombi, najraje Fiat Ducato/Citroen Jumper/Peugeot Boxer. Mora pa biti furgon (pomoje bo L2H2 varjanta čisto ok).

Kar se tiče motorja, bo 120 konjski dizel popolnoma dovolj.

Sedaj pa vprašanje za vas: KJE in ZA KOLIKO NAJUGODNEJE kupiti zadevo? Odločili smo se za nakup NOVEGA vozila (lizing na firmo). Če se kdo malo bolj spozna na ponudbo (cene, popuste, akcije itd.) se priporočam za vsako informacijo (lahko tudi konkretno ponudbo - preko ZS).

Hvala in LP!
 

SoulMan

Majstr
9. sep 2007
3.255
136
63
Celje
Kolega že ves čas nabavlja pri Bitencu in pravi, da ga ni čez njega. Tudi poprodajne usluge so baje na nivoju.
 

Fiatista

Pripravnik
1. sep 2007
670
0
16
Sem bil pri Citroen dilerju, baje naj bi imeli akcijo do 4k€ popusta, nakar mi reče, da mi da toliko samo na 3.0 dizlaša (ki pa je baje crap, niti ga ne rabim). No, sej se mi je zdelo, da se sliši prelepo, da bi bilo res.. Sva se pogodila potem za 6%, je to veliko ali malo? Čem it še malo okoli preverit?

Hvala vsem do zdaj, btw.
 

Dik

Fizikalc
28. okt 2007
1.537
76
48
Od križišča mal naprej na desno
Najboljš da greš še mal okol. Kolega, ki dela na avto triglav mi je reku da imajo s citroenom velike probleme, ker prodajajo avte ceneje kot fiat to pa zato ker jim francozi že v štartu nekaj subvencionirajo ali ceneje dobavljajo ne vem točn. Mi kupujemo pri AS Bitenc pa smo zlo zadovoljni tako s popusti kot servisi, res pa je da nimamo samo enega fiata.