Kolesarstvo 2021

15. jan 2019
3.459
1.085
113
Sej ne rabiš navijat te noben ne sil. Če pa napišeš glupost, ti bomo pa to povedal.
Roglič še ni za penzijo, ko bo pa on sam presodil da je, bo pa tja tud odšel.
Brez skrbi, tud Pogija čaka kako slabo leto, jest bom še zmer naviju zanjga, pa ti?
Napisal sem dejstva ... in vedno bolj vidim. Roglič se je šparal za kronometer in ni hotel pomagat Pogačarju.
Sedaj pa kaže da je izluziran tudi sam za kronometer.

Da je bil dogovor, da en zvezdnik proba na ulici, drugi na kronometru. Čeprav je Roglič povsem izven forme in poškodovan.

Ti pa kar navijaj zanj v sredo, bomo videli, če bo sploh oblekel dres.

V ozadju pa imamo Mohoriča, Pogačarja, ki sta v življenjski formi in eden že na letalu, drugi pa pred tvjem.
 

KStoner

Majstr
31. dec 2007
2.093
160
63
mohorič, sam ni hotel v tokio....da ne boste še naprej pametoval, zakaj ni tam namesto rogle.

V ospredju olimpijske dirke so bili izključno samo tisti, ki so vozili tour do konca... kar je pa tudi zanimiv podatek.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Apollo8
I

Izbrisan uporabnik 474

Zanimivo, Tadej se je zahvalil "obema Janoma" za pomoč pri dosegu končnega cilja. Rogliča ni omenil...
 
I

Izbrisan uporabnik 474

to vse pove o zadevi...
Zdaj sem šel, tako za foro, malo brat naše forumske analitićare v temi Kolesarstvo 2020. In nekje na sredini (13.9.) izjaviš, da bo Pogi Rogliča opral na zadnjem kilometru za rumeno. In seveda naš über Alter strokovnjak kalbo vskoči najprej z zmerljivkami debil, idiot, idi raje gledat fuzbal, raje spremljal motoGP, seplji se iz teme, potem je sledil krajši monolog o tem, kako je njemu kolesarstvo življenje, da si je komaj prvo specialko lahko kupil z prvo plačo itd. In nato nekaj analiz o razpletu TDF in da rumeno lahko Rogliču vzame samo defekt, bolezen, padec, odstop ali asteroid. In da Pogačar nima šans ampak da njegov čas še pride... kako se je odvil TDF 2020 poznamo. In še potem je v nedogled trosil svoje neizmerno kolesarsko znanje... Od takrat, ko kaj naš kolesarski strućko kaj napove in analizira, bo se skoraj garant odvilo drugače...
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.167
8.950
113
upam da kalbo napove, da bo roglic pusno kronometer....potem še imamo šanse. :evil.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.349
8.716
113
Gargy Zelo dober povzetek. Sam na ene par koncih si mal po svoje priredil ;) .
 
Nazadnje urejeno:

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.781
1.460
113
42
Kronometer je kratek. Če ima poškodbo hrbta potem logično da na dolge proge ne more. Zato je tudi kronometer na Touru dobr odpeljal.
Jaz pričakujem uvrstitev do 5 mesta
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.219
9.456
113
kod Džej-Zija
Van der Poel se je konkretno razbil na skoku med krosom:


Skok se mi zdi za kros kar brutalen. Prav videla se je vdP-jeva napaka, ko ni dvignil sprednjega kolesa, pristal in ga je katapultiralo čez balanco.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
Ni vedu da so tam eno leseno dilo umaknil.

Ti nizozemci pa so letos... Vceraj zenske danes mvdp...
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.349
8.716
113
Kronometer je kratek. Če ima poškodbo hrbta potem logično da na dolge proge ne more. Zato je tudi kronometer na Touru dobr odpeljal.
Jaz pričakujem uvrstitev do 5 mesta
Mogoče pa analitićara komentarjev iz okolice Maribora vprašamo za napoved. Tko da bo mogoče še kej druzga analiziral, kot pa poste enga kalbota izpred leta dni, pa še tist slabo prebral in razumel.