Kolesarstvo 2020

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Sem našel tiz cycling potem. Da vidimo teh zadnjih 15km, bodo na touru verjetno zgledali zelo podobno z vlakom ineosa in jumbo visme.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
tiz cycling ja.
drugače pa gcn ma nek racing pass za cca 20 funtov za celo leto, kar nekaj dirk vključenih.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Jaz se bojim da če bo na Touru tako nebo dost za skupno. Ker nebo mogel celo dirko vseh pokrivat. Ker če se prav spomnim nebo nekih hudih kronometrov na letošnji trasi.

Vsekakor pa je v vrhunski formi. 3 zmage v 5 štartih letos.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.436
113
Saj ni včeraj s hruške padel. 4 dnevno dirko se pač vozi drugače kot tritedensko.
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.800
626
113
Giro je bil praktično sam v vseh zaključkih.
Če ga bojo tako suportiral na TDF bo imel dobre možnosti. Kako to zgleda se je že lansko leto videlo na Vuelti.
Bojo pa pri INEOSu še strnili vrste verjetno.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Giro je bil praktično sam v vseh zaključkih.
Če ga bojo tako suportiral na TDF bo imel dobre možnosti. Kako to zgleda se je že lansko leto videlo na Vuelti.
Bojo pa pri INEOSu še strnili vrste verjetno.

To maš pa prav. Edino upam, da se ne glede “kapetana” zakomplicira. Ker je ogromna razlika a ti Kruiswijk in Domoulin igrata vlogo pomagačev ali pa taktizirata na svojo uvrstitev.

Pri Ineosu je pa tako, da Thomas na touru sigurno ne bo tako slab kot ta vikend, Froomu bo šla forma samo še gor po poškodbi (ne sicer za skupno zmago ampak lahko pa konkretno zjebe par etap), Bernal je imel lani malo sreče s tistim vremenom ampak je vseeno v samem vrhu. Ne najdem pa celega line upa za ineos za tour, zgleda da še ni nič uradnega. Carapaz verjetno ne bo vozil?
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik 474

A je to standard, da si tile tekmovalni kolesarji vlačijo kolesa zraven v hotelske sobe in tacajo po ploščicah v restavraciji ko kavbojci z ostrogami?
 

ishtar007

Majstr
31. avg 2007
1.353
212
63
Zakaj se oglašaš v temah o katerih nimaš pojma? Mislim, da je dosti ostalih, kjer večina rada smeti, pa jim tam pomagaj!
 
  • Všeč mi je
Reactions: krko

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.436
113
A je to standard, da si tile tekmovalni kolesarji vlačijo kolesa zraven v hotelske sobe in tacajo po ploščicah v restavraciji ko kavbojci z ostrogami?

Ja. To je zlati standard. Še raje mamo itison, se lepše žlajfa po njem in frotirjast firnk za ketno obrisat.

Najbolje od vsega pa je ob šestih zjutraj 30 parov feltn napumpat. Pod oknom kakšnega težaka tvojega kalibra. Pfttsssst 60x.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Zakaj se oglašaš v temah o katerih nimaš pojma? Mislim, da je dosti ostalih, kjer večina rada smeti, pa jim tam pomagaj!

Imaš prav, ne spoznam se na kolesarsko folkloro. Očitno se tudi ostali civilizirani ljudje ne, glede na to, da so jim v hotelu prepovedali vlačit kolesa v sobe (vmes razbili eno stekleno dvigalo), da se sprehajajo po hotelu kljub izrecnim navodilom, da so omejeni le in zgolj na svoje nadstropje (covid-19), da po ploščicah v restvaraciji pač ne moreš hodit z kolesarskimi čevlji itd. Bili sta to ekipi Bahran Merida McLaren in Jumbo Visma, na mojo žalost pa sta bila najbolj neolikana ravno dva Slovenca (Tratnik in Bole, če se ne motim). Njihov trener ali direktor ali vodja sekte, kaj jaz vem, neki balkanec, tudi ni bil nič boljši. Ostali so bili skulirani, poznal sem edino Cavandisha na videz, ki pa se mu je videlo pri večerji, da mu je nerodno. Naslednji dan ga ni bilo več, mislim, da je šel na Poljsko.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.436
113
Dobr kaj je takega na šprintarcah da ne bi smel z njimi hodit po ploščicah? Wtf? Omenjaš ljudi, ki več kot 200 dni na leto preživijo po hotelih, tko da bolj se mi zdi da je blo slabo vreme, nataknjena baba ali vse troje hkrati pa so potem valda biciklisti krivi ker niso v papučah.
 
  • Všeč mi je
Reactions: kalbo

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
pa to si ja nor kaj se je odpelu.
malo sem se že ustrašu ko je ineos pokazal svoj vlakec ampak so ostali brez pare par km pred koncem, bernal pa ostal sam.