Kolesarstvo 2020

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
pa sem že mislil da bo to tema za limanje dosežkov in sem se hotel pohvalit da sem včeraj otvoril sezono (no pa sem se le pohvalil :fredi: )

drugače pa bo letos super leto za naše kolesarje, neverjetno kaj imamo trenutno
roglič ma letos tour in je med ožjimi favoriti, urnika pogačarja pa ne vem
 
13. jul 2011
2.677
625
113
Pogačar gre čez nekaj dni na UAE tour. Potem Pariz-Nica, Milano-Sanremo, potem Baskija, beneluks enodnevne klasike (Amstel, Valonska puščica, LBL), Dauphine in nato Tour.
Takoj po Touru verjetno še OI.
Roglič ima podoben program, s tem da začne šele v marcu s Pariz-Nica.
 
  • Všeč mi je
Reactions: cappy

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.465
857
113
Če bi kdo ta trenutek rad spremljal državno prvenstvo, ima prenos na Tržič TV :bonk: :bonk:
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.148
4.590
113
TV Slovenija trenutno nima časa zato, ker morajo pripravljati prispevke proti trenutni vladi. Torej poučne oddaje. Pa še verjetno so bile pravice TV prenosa prodane zelo poceni, to pa bi jim bilo pod častjo. Delati poceni stvari...
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.808
3.336
113
40
Lj
Aja sem pozabil da ob petkih protestirajo tako da potem za vikend jim ne ostane energije.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

mr_

Guru
20. sep 2007
8.885
2.355
113
Prebiram komentarje in vidim, da se norcujejo iz Porente. A je to malo posebneza al kako? Vceraj, da je sel na Zvoh z MTB, pa nek hud cas. Ve kdo kaj vec ozadja.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.349
8.711
113
TV Slovenija trenutno nima časa zato, ker morajo pripravljati prispevke proti trenutni vladi. Torej poučne oddaje. Pa še verjetno so bile pravice TV prenosa prodane zelo poceni, to pa bi jim bilo pod častjo. Delati poceni stvari...
Kva morjo in kva majo s trenutno vlado ne vem in me ne zanima. Sam hebejo se nej. Na državnem prvenstvu Slovenije se udarta dva močna kandidata za rumeno v Parizu....te opice pa tega ne prenašajo....
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

gr69

Guru
15. dec 2009
11.276
2.378
113
še v SLO - ampak komaj
Kaj podpiram? Dej razsvetli me....

Lej kak si plehek in ne razumeš: Popolnoma očitno je, da nisi za Janšo => bistveno premalo ga hvališ in ne pljuvaš čez vse kar ni za JJja - torej popolnoma podpiraš RTV in smatraš, da je RTV prispevek bistveno prenizek.
edit: torej si očitno ekstremni levičar
(dodal samo če ni iz razlage bilo jasno)
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.436
113
Prebiram komentarje in vidim, da se norcujejo iz Porente. A je to malo posebneza al kako? Vceraj, da je sel na Zvoh z MTB, pa nek hud cas. Ve kdo kaj vec ozadja.

Tip je posebnež ki je (pred 5 al koliko leti že) na biciklkomu o sebi pisal v tretji osebi in se hvalil kak car da je, da brez treninga strese nevemkoga že, če bi treniral bi mu pa najmanj sam roglič danes vodo nosil. Glumil je še dolgo potem ko so ga vsi spregledali. Potem pa še legendarni posnetek z maratona alpe ko je falil bidon, ga fuknil v tla in se začel dret na fotra al koga že, ki mu je podajal bidon.

Sicer pa za rekreativca kar leti, tudi v teku.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.349
8.711
113
Lej kak si plehek in ne razumeš: Popolnoma očitno je, da nisi za Janšo => bistveno premalo ga hvališ in ne pljuvaš čez vse kar ni za JJja - torej popolnoma podpiraš RTV in smatraš, da je RTV prispevek bistveno prenizek.
edit: torej si očitno ekstremni levičar
(dodal samo če ni iz razlage bilo jasno)
Umiram od smeha :valjamse: . Štekam tud brez edita.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Se da kje gleda Tour de l’Ain v prenosu al bo treba zvečer na eurosport posnetek pogledat?