Kolesarstvo 2020

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.497
8.862
113
Sem prebral včeraj mal preden je začel pokat. Komentar moje soproge....ta Kolumbijc ne pozna Slovencev, ker se to dogaja tud znotraj nacije.

Šnecko preber....
 
15. jan 2019
3.459
1.085
113
Sem prebral včeraj mal preden je začel pokat. Komentar moje soproge....ta Kolumbijc ne pozna Slovencev, ker se to dogaja tud znotraj nacije.

Šnecko preber....

prebral

Res je tudi, da so še do nedavnega vsi kolesarji vsako noč uporabljal tramadol za bolečine, in čeprav je to mogoče polemizirati, je bilo dovoljeno in so to počeli vsi. Očitno je, da bi moral UCI v zvezi s tem dati več jasnosti, vendar za to niso krivi Ineos ali Jumbo-Visma ali katerakoli ekipa, ki jih uporablja ali je uporabljala – in o tem pač molči, da ne bi bila križana. Kar je danes dovoljeno in zakonito, je dovoljeno in zakonito.

Tak je to ja, vzporedno tekmovanje zdravnikov in farmacevtov ... ne si zatiskat oči.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.497
8.862
113
Pa glih na Meride se je obesu, k so tok lepe, da mi pride vsakič, k jih vidim :aplauz: Od Rogle kolo za trening, je pa tok grdo, da tega pa res ne bi mel.......Da od Pinarelotov in grdoti ne govorim....