Kolesarji ()"&(/%(#("/)=("?=%&#%/"&#/("

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Naslednič ka vidm 5 kolesarjev al pa 2 kolesarja da se peljeta v štric vs bom zbou [censored] glupe. Če se misliš it profesinalca imej pa spremljevalno vozilo. Pol je bil pa un mulc kriv ka se je Murn (al ker je že bil) sred ceste z kolesom furu. Pel se v koloni pa bo važna [censored] kolesarska.
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.300
1.061
113
a daj... vrni izpit če te tak živcirajo......

jih je lažje prehitet ko kak traktor!
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Ko maš nasprot gužvo nikakor ne. Modeli so bli čisto do sredinske črte, to ni normalno in totalno nezakonito. Mislim sej men je vseen če ga zbijem sam pol bom pa jst kriv ne pa on ka se je sred ceste peljal..
 

Gamero

Majstr
13. avg 2007
5.022
118
63
okolica mesta
Joj zarad tega tok komlicirat. Potrobiš tolko, da te sliši in se takoj umakne
wink-1.gif
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik Gamero pravi:
Joj zarad tega tok komlicirat. Potrobiš tolko, da te sliši in se takoj umakne
wink-1.gif
Aha, definitivno. Nekateri so res totalni pacienti. V nepreglednem ovinku ti vozijo vštric po celem pasu, potem ko jim potrobiš in hvališ boga, da si se uspel ustavit in jih nisi zbil, ti pa še pizdakajo. Bedaki prfuknjeni. Ko jih bo pa en zbil bodo pa avtomobilisti krivi.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Sm potrobu pa so mel vsi neke "sponzorske" majice. Noben se ni niti obrnu, ka sm jih prehitu so pa neki grdo gledal. blo jih je cirka 8
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Točno..
Tako kot eni debili ne vejo kako se voz avto, ko pešci ne vedo zakaj je prehod, so pacjenti na cest ki ne zanjo kolesa vozt oz se jim j. za ostale..
Nej me en popravi: z kolesom se lahko pelješ cca pol metra od roba ceste.. Ne pa po sredini oz vštric.

Men z kolesom ne pade na pamet (od mopedom) da si po svoje vozu, ker že ko pravilno pelješ sam čakaš kdaj te bo kdo z avtom nasadil oz zapeljal vate iz stranske ulice.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Lani sem srečal skupino, mislim da od Perutnine Ptuj, seveda čez celi pas. Sem se postavil za njih in potrobil, niti mrdnli niso, pol pa sem začel trobit ko na kaki poroki in so začeli nekaj mahat naj jih prehitim, po enih 2 min trobljenja pa so se le spravili v gosji red (kot je tudi po prometnih predpisih, preden se kdo spravi na mene).
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Tud 2 sta dost. Sem bil sopotnik enkrat in sem čez oken zavpil : Sej nista avto! , pa mi je fakiča tip pokazu ..
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik CupraR pravi:Men z kolesom ne pade na pamet (od mopedom) da si po svoje vozu, ker že ko pravilno pelješ sam čakaš kdaj te bo kdo z avtom nasadil oz zapeljal vate iz stranske ulice.
Točno tako. In debili nimajo niti toliko pameti, da bi se tega zavedali. Očitno mislijo, da je njihova trda betica trša od pleha na avtu.

Sicer pa se mi zdi, da morajo kolesarji vozit največ 1m od roba cestišča.


PS: Če se to zgodi, se lepo parkiraš za njimi in pokličeš policijo. Morda bodo plavci celo reagirali in bi tepce kazen izučila.
 

mitja

Pripravnik
29. jul 2007
430
0
16
enostavno ko jih prehitiš, zabremzaš da se morajo skoraj ustavit...........ko jim zjebeš ritem je veselje...
evil.gif
 
Nazadnje urejeno:

koliko

Guru
21. avg 2007
4.232
2.071
113
SV SLO
Samo ste tukaj res skoraj vsi nestrpni. A je tako težko zmanjšat hitrost za kolesarji? Če niste tega zmožni je boljše da vrnete izpit in se nikoli več ne sedete za volan avtomobila. Pa kaj mislite, da ste edini na cesti in da se drugi nimajo pravice gibati po javnih površinah?
Se pravi da se po cesti ne smejo nahajati kmetijski traktorji, konjske vprege, delovnini stroji, tovornjaki, .... samo zato, ker eni niste zmožni stopiti na zavoro. Saj se večinoma kolesari le v nedeljo med tednom je to itak mission imposible. Prav zaradi takšnih junakov kot ste vi "zavaljeni" avtomobilisti.
Dajte se malo razgibat. Ne pa da samo pritiskate na gas, dajte se mal umirit, ker itak ni vse v hitrosti. Če se vam pač kam mudi se pač teleportirajte like mr.Spock. Ker pa to zaenkrat še ni mogoče prosim malo potrpljenja in mirne živce.
PS
Saj sem tudi sam zavaljeni avtomobilist ampak vsaj v nedeljo pa rad kolesarim in mi grejo taki, ki mimo mene švigajo z avti po 120 km/h HUDO na živce.
 

Keki

Pripravnik
26. okt 2007
869
9
18
Kamnik
Čeprav sem sam tudi kolesar mene tudi motijo grupni treningi po cestah.

Res pa, da se jaz peljem po asfaltu samo toliko kolikor je nujno, da pridem do gmajme.

Še bolj kot to, da se dva peljeta v štric pa me moti to, da nekateri pacienti prehitevajo tako na tesno, da te skoraj sname z stranskim ogledalom.

Verjemite, da ni nič kaj dober občutek, če nekdo par cm mimo tebe prileti. Sem bil že tudi priča, ko je nekdo snel kolega na ta način in se ni niti ustavil, čeprav se je kolega kar konkretno potolkel, sam je pa brez špegla ostal.

Pacienti so na obeh straneh in nobeno pizdenje tukaj ne bo tega spremenilo.
 

mitja

Pripravnik
29. jul 2007
430
0
16
kolesarji se lahko gibljejo po javnih površinah do tolikšne meje, kot jim to dovoljuje zakon....ko presežejo to mejo postanem nesrpen.....
 

Nightcrawler

Pripravnik
22. avg 2007
196
0
16
Če bom kdaj srečal tako kolonico brez spremstva, ki se mi ne bo hotla umaknit, jih bom lepo stuširal, ko bo nasproti frej. Enega motorista sem enkrat že zalil, ko je nekaj sikal, bom pa še kolesarje. Slučajno sem si takrat šipe pral, jebat ga.
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.300
1.061
113
saj.... zato imamo mi kolesarji po novem več bidonov....

0,75L vode naredi čudež
evil.gif
 

Hanz

Pripravnik
5. okt 2007
38
0
6
slovenija moja dom
Saj ne mores, da verjames.

Ce morda ne veste cemu kolesarji vozijo dva po dva?
Gre za varnost. Ce bi vozili v gosjem redu en po en, se najde veliko soferjev avtomobilov, ki prehitevajo, kljub temu da jim nasproti vozi avto. Seveda je jasno da se potem prehiteva na centimetre? Je varno? ni ...
Ce vozita dva po dva (za nekatere, ki se drzijo prometnih predpisov kot pijanec plota, dajmo primerjat to s traktorjem), jih pa ne mores vec prehitevati ce ti nasproti vozi avto, ter moras zapeljati na nasprotni vozni pas ... Saj menda tudi ko prehitevate druge avtomobile, menjate pasove, ali prehitevate na centimetre? Torej gre v prvi vrsti za varnost kolesarjev. Ce ne drugo vecina avtomobilistov zmanjsa hitrost, saj ni prijetno da nekaj centimetrov od tebe prileti mimo avto. Glede trobljenja, ce ze morate opozarjati, potrobite na kratko, ne pa se obesati na trobljo, kot da ste edini ki jo premorete ...


Hvala
crazy1.gif