Koga si želite za novega župana?

titov

Fizikalc
12. jun 2008
7.544
1
38
Kar celotna ekipa Rozman-Brumen-Kotnik?
smile-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Na tisti strani Tajk-Uni je bila tudi pestra ekipa, ki se je okoriščala.

Rebolj ima tudi enega = Marna.

Mehkužci (hobotnice) so očitno pogosta vrsta.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.720
1.619
113
kaj to prav vidim da si Auer sploh upa razmisljat o kandidaturi? Tisti Auer, ki je franceju najbolj zvesto stango drzal. Ta se ocitno ni dojel kaj ga lahko doleti
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.337
954
113
Titograd
On je gotof, samo da še tega ne ve
smile-1.gif


Sem pred 8 dnevi tukaj omenil Cotarja, je že bilo v Večeru
smile-1.gif
ampak pameten kot je, ga to ne zanima in sem to itak pričakoval. V glavnem, naslednji petek je potrebno povedat smetani pokvarjeni, da so tudi oni gotovi, ne samo franca.

Hm, Janez Ribič? Sicer je iz Dupleka, again
evil.gif
Duplek je pod njegovim županovanjem lepo zrasel, niti kangla na volitvah proti njemu ni mel za burek, ampak verjetno ga trenutni poslanski stolček bolj zanima.

Pravzaprav, koga od sposobnih ljudi s trohico morale to sploh zanima? Da ne bodo na seznamu na dan volitev Auer, Frangež, Godina, Križman, Ujčič in podobni.....
 

QBR

Pripravnik
26. okt 2012
886
0
16
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Men pa je. Predvsem un ki ga vidim vsak jutr in večer v ogledalu

A tebi je ime Borut in si glih kar zmagal na predsedniških?
 

sistemik

Majstr
15. jul 2011
3.342
313
83
Citat:
Uporabnik Viper_XxL pravi:

Hm, Janez Ribič? Sicer je iz Dupleka, again
evil.gif
Duplek je pod njegovim županovanjem lepo zrasel, niti kangla na volitvah proti njemu ni mel za burek, ampak verjetno ga trenutni poslanski stolček bolj zanima.
hysterical-1.gif

Avtocesta do njegove bajte (dupleški vrh), ribičkino podjetje za finančno svetovanje občini, mimo vseh predpisov zgrajen stanovanjski blok, 3 x polaganje istega kanalizacijskega omrežja (položitev - izkop, položitev - izkop), položitev vodovodnih cevi skozi zaselek, za dokončanje (asfaltiranje ceste) zmanjka denarja... A sem omenil protipoplavni nasip? Pred nekaj leti je denar bil pripravljen, pa so ta sredstva odšla na dupleški vrh, od načrtovanega nasipa pa je ostal le en velik kup blata pri šoderjami.
Občinske finance pa seveda v teeežkem kurtzu...

Aja, mimogrede, ribička in kanglerca sta sorodnici.
aplauz.gif