Koga si želite za novega župana?

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.095
3.576
113
Marlbor
Dobil sem informacijo, da bo Franc Kangler podal odstopno izjavo dne 7.12.2012 na tiskovni konferenci ob 13h.
In ker drugo največje mesto ne more biti dolgo brez župana, me zanima koga predlagate za novega župana?

Vprašanje je zelo resno, ker me res zanima kakšne alternative imate v glavah, predvsem najaktivnejši protestniki!

Na plano s predlogi ...

EDIT: Dodajam predloge, ki ste jih našteli v tej temi:
- Sašo Peče
- Rok Peče
- Monika Piberl
- Zlatko Zahovič
- Dušan Dule Vaupotič
- Tomaž Barada
- Damjan Murko
 
Nazadnje urejeno:

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Vam posodimo Zokija, da bo še v Mariboru kaj narejeno.
smile-1.gif
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.095
3.576
113
Marlbor
Dejansko Maribor rabi pravega diktatorja, ki bo znal folku pokazat kakšen je pendrek zunaj in znotraj. Franca je vseeno prenežna duša za kaj takšnega.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik Pbutec pravi:
Dobil sem informacijo, da bo Franc Kangler podal odstopno izjavo dne 7.12.2012 na tiskovni konferenci ob 13h.
In ker drugo največje mesto ne more biti dolgo brez župana, me zanima koga predlagate za novega župana?

Vprašanje je zelo resno, ker me res zanima kakšne alternative imate v glavah, predvsem najaktivnejši protestniki!

Na plano s predlogi ...

Jaz sem za tehničnega župana, da damo javni razpis, da se prijavi.

Pred tem pa nekoga za v.d. župana, da očitsti po občini in odstrani prisklednike.

Mogoče bi bilo dobro, da namesto župana ljudstvo imenuje (spontano) svet modrecev, ki bi lahko začeli s čiščenjem.
 

QBR

Pripravnik
26. okt 2012
886
0
16
Sašo Peče.
sprasujem se.gif


Ej, ne prehitevat cajta. Najprej naj Kangler zares odstopi. Če bi odstopil včeraj, mu ne bi skoraj nihče verjel.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik bizi pravi:
Vam posodimo Zokija, da bo še v Mariboru kaj narejeno.
smile-1.gif

Zokija kar tam imejte oziroma ga izvozite na Ciper, bo ziher porihtal Nikozijo.

Zoki je naslednji, ki mora iti, gotof je! še hujši je od Kanglerja.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.095
3.576
113
Marlbor
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Citat:
Uporabnik Pbutec pravi:
Dobil sem informacijo, da bo Franc Kangler podal odstopno izjavo dne 7.12.2012 na tiskovni konferenci ob 13h.
In ker drugo največje mesto ne more biti dolgo brez župana, me zanima koga predlagate za novega župana?

Vprašanje je zelo resno, ker me res zanima kakšne alternative imate v glavah, predvsem najaktivnejši protestniki!

Na plano s predlogi ...

Jaz sem za tehničnega župana, da damo javni razpis, da se prijavi.

Pred tem pa nekoga za v.d. župana, da očitsti po občini in odstrani prisklednike.

Mogoče bi bilo dobro, da namesto župana ljudstvo imenuje (spontano) svet modrecev, ki bi lahko začeli s čiščenjem.
Torej dejansko hočeš župana KI GA NEKDO NASTAVI in ki bo počistil prisklednike IN NASTAVIL SVOJE.
Volitve so javni razpis, tu je Kangler zmagal na polni črti pred vso mariborsko elito.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik QBR pravi:
Sašo Peče.
sprasujem se.gif


Ej, ne prehitevat cajta. Najprej naj Kangler zares odstopi. Če bi odstopil včeraj, mu ne bi skoraj nihče verjel.

Monika Piberl
hysterical-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik Pbutec pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Citat:
Uporabnik Pbutec pravi:
Dobil sem informacijo, da bo Franc Kangler podal odstopno izjavo dne 7.12.2012 na tiskovni konferenci ob 13h.
In ker drugo največje mesto ne more biti dolgo brez župana, me zanima koga predlagate za novega župana?

Vprašanje je zelo resno, ker me res zanima kakšne alternative imate v glavah, predvsem najaktivnejši protestniki!

Na plano s predlogi ...

Jaz sem za tehničnega župana, da damo javni razpis, da se prijavi.

Pred tem pa nekoga za v.d. župana, da očitsti po občini in odstrani prisklednike.

Mogoče bi bilo dobro, da namesto župana ljudstvo imenuje (spontano) svet modrecev, ki bi lahko začeli s čiščenjem.
Torej dejansko hočeš župana KI GA NEKDO NASTAVI in ki bo počistil prisklednike IN NASTAVIL SVOJE.
Volitve so javni razpis, tu je Kangler zmagal na polni črti pred vso mariborsko elito.

Ne nekdo, ampak mi občani.
Zmaga na volitvah Kanglerju ne daje pravice, da pleni po občini.

Kangler dela za volilce, volilci so OBLAST (poglej si Ustavo) in ker preveč pleni, je preprosto dobil odpoved.

Zdaj bomo spet poslušali zgodbe, da alternative ni, VEDNO JE.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.095
3.576
113
Marlbor
No, mene to resno zanima, ker sem 9 let živel v Mariboru in vem, da ni ene sposobne osebe v tem mestu. Zato so propadla tudi vsa podjetja, mestu je vladal pijanec, so pa bili to za mesto kao ZLATI CAJTI.
bonk.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik Pbutec pravi:
No, mene to resno zanima, ker sem 9 let živel v Mariboru in vem, da ni ene sposobne osebe v tem mestu. Zato so propadla tudi vsa podjetja, mestu je vladal pijanec, so pa bili to za mesto kao ZLATI CAJTI.
bonk.gif

Zlatko Zahoviæ npr.
 

QBR

Pripravnik
26. okt 2012
886
0
16
Citat:
Uporabnik brgo pravi:
Zakaj pa nucamo sploh župane? A mi občinski svet al kaj je že dovolj?

Vseeno je boljša izbira župan. Pride le manj žlahte k koritu. Svetnikov je pa tumač - krat žlahta , frendi, šlogarce, .....
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.719
1.618
113
jaz vem kdo ne sme bit. noben iz bilokatere stranke, ker to je samo leglo gnoja. nekdo neodvisen, neobremenjen. verjamem da taksni ljudje obstajajo, ampak so od gnoja bili potlaceni. upam da se zdaj vstanejo
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Zlatko Zahoviæ lahko povsem normalno vodi občino in jo počisti.

Ima dovolj denarja, da ne rabi plenit, ekipo za očiščenje in saniranje občine pa bo tudi takoj našel.

Glede svojega karakterja pa se bo pač malenkost nazaj držal
evil.gif
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.095
3.576
113
Marlbor
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Citat:
Uporabnik HEPAN pravi:
Citat:
Uporabnik Pbutec pravi:
. Zato so propadla tudi vsa podjetja, .
bonk.gif

od tu dalje si precej nekredibilen za mene....

Itak, v enem stavku se je samozaključil.
priden.gif
Lahko prilijem tudi malo olja na ogenj, pa povem konkretno v mestu Maribor ni moč najti niti enega sposobnega delavca, fizičnega radnika. Za moje pojme je to popolnoma propadlo mesto brez perspektive ...
Ne samo da ni sposobnih vodij, šefov, ni niti sposobnih delavcev, vse propada, vse je v kurcu, leglo stare komunajzarske drhali.