Koga priporočate za poliranje črnega vozila?

p20883

Pripravnik
6. dec 2007
44
0
6
Ja, počasi že razmišljam o poliranju. Stvar je malo bolj za premislit, ker imam črn avto in ker le-ta barva naj bi bila bav-bav za ljudi, ki se s tem ukvarjajo ali pa tudi kokoš, ki nese zlata jajca... samo poveš, da gre za črn avto in cena se zavihti visoko navzgor...
Torej koga priporočate ?
smirk-1.gif
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.192
1.809
113
top finish ti ga bo res spravil v red.....samo se pa pripravi (zavisi od velikosti avta) na skeširanje 300 do 400 EUR.
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Meni niso naredli tolk, kot sem plačal.

Tko da...verjetno nikoli več.
 

CSF

Pripravnik
2. dec 2007
94
0
6
Celje
Obišči stran
Problem črnega avta je da nepravilno poliranje pomeni se slapsi izgled avta kot pa da ga peles v pralnico
evil.gif
.Časovno prav tako porabis največ zato tudi malo večja cena za poliranje črnih avtomobilov pa seveda kakšna je potem zascita laka ( liqud glas je natrgu ze celih 30 let je uredu zadeva vendar pri uredu tudi ostane saj je na trguze xy boljši zascit ).

Slabo poliranje je npr. tole na spodnji sliki ( brez zamere lastniku slike sem si sposodil sliko iz sosednje teme ) v desnem kotu pri luči kjer se vidijo hologrami
rolleyes-1.gif


911turbo.jpg
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.192
1.809
113
to sem tdui jaz mislil pokomentirat da je slabo spolirano...samo nisem prepričan ali je to slikano pred ali po poliranju
evil.gif
 

mlacar

Pripravnik
29. avg 2007
439
5
18
SCF seveda brez zamer, tukaj smo zato da se debatira! Zdj se nebom vn vledu, na sliki se res vidi nekaj hologramov, ki pa sem jih odpravil. S tem avtom sem se kar namatral, saj je bila barva drugačna, delno je bil sveže barvan, paste so se obnašala drugače kot pri vesh ostalih metalik črnih avtih, zato sem moral mal pokombinirat z pastami (nevem pa v kerem času je bila slika narejen), ampak ob predajo je bil porš v prezhibnem stanju tako na soncu in pod 500w reflektorji.

LP
 

Swich

El Presidente
23. jul 2007
4.833
0
36
40
kje nej dobim eno gobico za poliranje, za mašino...enmu kolegu sm sfuku tisto ki jo je zraven dobil. Sicer je res totalno nekvalitetna, samo se spodobi da mu jo vrnem.

tak da iščem eno pocen gobico za polirat, mislim da je 18cm al 16cm premer (tist ki se spozna bo že vedel)


al pa vsaj kok se reče, da pogledam pa kupim nekje v tujini, ker ne najdem nikjer


hvala
roza.gif
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.192
1.809
113
Iz kje si?

Dobiš jo v Trzinu....ali pri Avtofinishu...oz. je še ena šatcuna (50 metrov stran) samo žal ne vem imena..prodaja pa robo za lakiranje, poliranje...ter seveda vse kar paše zraven.

Za premer 16 cm računaj tam od 12 do 18 EUR!
 

jupi

Zelenc'
4. feb 2008
9
0
1
pa sej maš vse na netu. mau pobrskaj.npr. polirna goba. a je tolk težko ??
 

Swich

El Presidente
23. jul 2007
4.833
0
36
40
Citat:
Uporabnik jupi pravi:
pa sej maš vse na netu. mau pobrskaj.npr. polirna goba. a je tolk težko ??

ni pa ne bit pametn, če bi hotu za 30€ polirno gobo bi jo že kupu