Ko se ti zmeša...

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.342
676
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Uporabnik Telefunken pravi:
Še dober si, da tako vztrajaš. Jaz bi na tvojem mestu vzel novo številko, kolikor mi je znano ti oni obvestijovse stike v telefonu, da si menjal številko. Lahko da to pri tebi ne pride v poštev če ne pa upam, da boš uspešno rešil zadevo. [/B]

To glede obvescanja je bolje tako... sicer res obvestijo... ampak velik folka si ne porpavi vnos v imeniku... pa velik folka recimo jaz nimam v telefonu, oni pa mene imajo...

Sem recimo lani takle cas menjal sluzbeno cifro... pa me se vedno precej folka klice na tastaro stevilko... Res je, da ce ne bi imel te stevilke vec in ce bi me hoteli dobiti, bi se ze potrudili in poiskali pravo stevilko... Samo menjava stevilke meni osebno ni vsec...
smile-1.gif
...
 

Apachi

gps navigator
Osebje foruma
21. jul 2007
2.190
10
38
Murska Sobota
Citat:
Uporabnik Telefunken pravi:
Še dober si, da tako vztrajaš. Jaz bi na tvojem mestu vzel novo številko, kolikor mi je znano ti oni obvestijovse stike v telefonu, da si menjal številko. Lahko da to pri tebi ne pride v poštev če ne pa upam, da boš uspešno rešil zadevo.
Recimo meni je ta zadeva popolnoma neuporabna ker 3/4 ljudi nimam v telefonu in jih posledično ne obvestijo... da bi pa imel not nekoga ki me 1x na leto pokliče pa še to takrat, ko me rabi - ne hvala.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik Apachi pravi:Recimo meni je ta zadeva popolnoma neuporabna ker 3/4 ljudi nimam v telefonu in jih posledično ne obvestijo... da bi pa imel not nekoga ki me 1x na leto pokliče pa še to takrat, ko me rabi - ne hvala.
Zakaj bi si sploh želel, da takle dobi tvojo novo številko?
confused-1.gif