KMŠ Party

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
hysterical-1.gif
 

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Nočmo face! Lahko da ma brke in pa brado.
shocked-1.gif


OK, ne smemo bit preveč nesramni. Zgleda punco to ne moti in je zelo samozavestna. Kdor jo pozna, pa ji naj svetuje kakšno depilacijo.
 

PNG

Fizikalc
24. jul 2007
1.103
2
38
41
papua nova gvineja :)
www.senzala.si
ups...mistejka...še enkrat pogledala slikco...sam prvotna uporaba besede postava je bla tle:
Citat:
...rekla bi, da so za njeno "postavo" mal prenizek kroj.

pri t.i. sestri se pa hrbta dejansk ne vid...tko da je anamarija očitno mislila na dejansko postavo...enako ti....se opravičujem za slow mode označitev
roza.gif
 

pikapoka

Fizikalc
24. avg 2007
2.148
0
36
Domžale
Citat:
Uporabnik ChickenBoy pravi:

OK, ne smemo bit preveč nesramni. Zgleda punco to ne moti in je zelo samozavestna. Kdor jo pozna, pa ji naj svetuje kakšno depilacijo.

No vidiš...tu je razlog, zakaj bi Čikna povabla na dejt - ker v vsaki stvari vidi oz. najde nekaj pozitivnega
grin1.gif
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik ChickenBoy pravi:
Nočmo face! Lahko da ma brke in pa brado.
shocked-1.gif


OK, ne smemo bit preveč nesramni. Zgleda punco to ne moti in je zelo samozavestna. Kdor jo pozna, pa ji naj svetuje kakšno depilacijo.

Predstavljaj si, ko jo spoznas nekje v klubu, ful sta si všeč, zvizneta nekaj tekil in se preselita v avto.
Mimogrede sta brez cot in že poka v pasji pozi, pol pa tak slučajno se naslonis tukaj pri hrbtenjači,
pa naletiš na taki mehki tepih
shocked-1.gif


Jaz nevem kaj bi si zmislil da se spoberem z avta... Edino če bi bil res orng pijan, bi mi blo vrjetno malo vseeno.
 

Hoci

Fizikalc
18. avg 2007
2.546
5
38
upam da tale Yeti ne hod na plažo v tangicah al pa še hujš na nudo plažo
 

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
OK, ne rečem da je pač malo poraščena. Sej pri nekaterih ženskah se opazi tudi normalna poraščenost, ker imajo pač temne dlake. Ampak če tega ne opaziš pred odhodom v avto, potem pa tud ne vem. Sej verjetno bi jo že v diskaču malo prešlatov in bi zihr zagrabil za tole. Če ma dekolte, je verjetno tud med joški poraščena.
grin1.gif
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik ChickenBoy pravi:
OK, ne rečem da je pač malo poraščena. Sej pri nekaterih ženskah se opazi tudi normalna poraščenost, ker imajo pač temne dlake. Ampak če tega ne opaziš pred odhodom v avto, potem pa tud ne vem. Sej verjetno bi jo že v diskaču malo prešlatov in bi zihr zagrabil za tole. Če ma dekolte, je verjetno tud med joški poraščena.
grin1.gif

Recimo da ma oblekico ala minico. Pol pa se tega ne vidi
evil.gif
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
..........pol pa tak slučajno se naslonis tukaj pri hrbtenjači....

To pa je verjetno kakšna nova človeška vrsta, ki ima kosmato hrbtenjačo .....
confused-1.gif
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.593
178
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
kzs...

slike od spredaj nimam, se pa spomnem, kakšna je izgledala... hmm... v stilu nižjega dela hrbta, recimo...
tongue-1.gif
ne, ne, ne tako kosmato, vendar prav tako precej neprivlačno.

se spomnem, da sem si rekel (tema je bla, dlak se brez fleša ni videlo), da ma kr okej geštel... pol sm pa obraz videl, me je pa vse minilo...
 

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Citat:
Uporabnik ChickenBoy pravi:
OK, ne rečem da je pač malo poraščena.

Malo??
hysterical-1.gif
Raje nebom spraševal kakšna je zate dost poraščena.

Vidim, da imaš zelo veliko izkušenj glede ženske populacije ali pa si do sedaj obdeloval samo blondinke.
smirk-1.gif


Ja tale je defintivno veliko poraščena!
grin1.gif
 

Anamarija

Pripravnik
23. jul 2007
799
0
16
37
Ok.. Jz sm na slow mode. To je pa tko, če ne hodiš v šolo, pol si pa cel
stupid-1.gif


Pozabila sem na narekovaje. Sta pa se mi zdi res sestri. Majo pač to v familiji
smile-1.gif