Klici iz tujine- POZOR!

splash

Fizikalc
1. sep 2007
415
37
28
42
Se ne javim, ker je očitno da računalniško podprte klice. Vedno zvoni 21 sek.
Mi je pa pomagala aplikacija, v kateri sem uredil, da mi blokira vse klice, ki se začnejo s +44.
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.473
113
ziher si kaj podedoval, milijarde, da so tak zagreti.
ali pa je posledica kakšne poletne avanture z turistko?
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.664
727
113
A je kaka aplikacija, da na IOS vse take čudne klice sploh ne zvoni oziroma začne na čudne klice zvoniti po 25 sekundah ?
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Iz anglije so mene klicali za investicije. In to z imenom in priimkom so vedeli čegava številka je, nimam pa pojma kje so jo dobili...
 

SanjaM

Zelenc'
4. maj 2016
18
0
1
Mene so tudi klicali pa prekinili. Sem klicala nazaj, sej za tist euro mi je vseeno. Me pa zanima kaksen je princip sluzenja?
Stevilka je bila iz italije.
Kdo dobi sedaj ta moj euro? Ker kolikor vem premijsko linijo lahko klices samo v Slovenijo? Ce klicem v tujino, gre za klasicen klic v tujino. Torej moj denar pobere tuj oprater?
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
Pravkar me je klicala številka 0061290499891. Ker ima žena teto v Avstraliji, sem se oglasil:
Jaz: Prosim.
On: Dober dan, pozdravljeni! Tukaj Janez, kliče z podjetja CNB (ali je morda rekel C&B). Je gospod XY s.p., je tukaj prav?
Jaz: Tako je.
On: Gospod, jaz imam pred mano podatke od vas, bi hitro skup skočla, če je to v redu, kaj mi to piše? Pa sma fertik.
Jaz: Zakaj pa?
On: Mi mamo trg raziskovanje, razvoj, takšne stvari.
Jaz: To me ne zanima, hvala!
On: Saj še mam vaše podatke tu, samo bi preveru če mi to prav piše.
Jaz: Me ne zanima, hvala, nasvidenje.
 
Nazadnje urejeno:

KrNeki99

Pripravnik
3. sep 2007
870
19
18
Ljubljana
Pravkar me je klicala številka 0061290499891. Ker ima žena teto v Avstraliji, sem se oglasil:
Jaz: Prosim.
On: Dober dan, pozdravljeni! Tukaj Janez, kliče z podjetja CNB (ali je morda rekel C&B). Je gospod XY s.p., je tukaj prav?
Jaz: Tako je.
On: Gospod, jaz imam pred mano podatke od vas, bi hitro skup skočla, če je to v redu, kaj mi to piše? Pa sma fertik.
Jaz: Zakaj pa?
On: Mi mamo trg raziskovanje, razvoj, takšne stvari.
Jaz: To me ne zanima, hvala!
On: Saj še mam vaše podatke tu, samo bi preveru če mi to prav piše.
Jaz: Me ne zanima, hvala, nasvidenje.

Da ne bos zdaj v kakem "imeniku", placljivem seveda ;)