Klasika: Katere filme ste gledali? III

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.166
8.954
113
Frozen 2,
Prav dostojno nadaljevanje, drugačna zgodba zapleti kot enka, tako da , sem bil pozitivno presenečen. To bo ogromno denarja spet prineslo.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.468
2.316
113
3 ure in pol
 

Priponke

  • d52.jpg
    d52.jpg
    48 KB · Ogledi: 281

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.557
6.162
113
3 ure in pol

Zelo slaba maska. Lahko mladega človeka postaraš, starega v mladeniča pa žal bolj težko.
Joe Pesci reče 70 letnemu DeNiru kid. :)
Ali pa 70 letni DeNiro na krstu svoje hčerke.
Mislim da bi bilo bolje, če bi Scorsese izbral mlajše igralce. Tole je kar nekaj...
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.166
8.954
113
sej tole je neumno s temi servisi... sem hotel en film gledat na amazon ki je prišel ven digitalno pol leta po kinu (pri nas ga tak ni bilo), no potem smo rekli bomo kupli amazon prime naročnino da to pogledamo, pač plačamo kot normalni človek...ja jebat ga za EU bi bilo potrebno čakat še 3 al 4 mesece. Ker USA pa ne prime pri nas. jepte sem, sem dol potegnil in pogledal. Zastonj, v želeni kvaliteti.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.468
2.316
113
sej tole je neumno s temi servisi... sem hotel en film gledat na amazon ki je prišel ven digitalno pol leta po kinu (pri nas ga tak ni bilo), no potem smo rekli bomo kupli amazon prime naročnino da to pogledamo, pač plačamo kot normalni človek...ja jebat ga za EU bi bilo potrebno čakat še 3 al 4 mesece. Ker USA pa ne prime pri nas. jepte sem, sem dol potegnil in pogledal. Zastonj, v želeni kvaliteti.

Se ni ekskluzive pri teh zadevah.... takoj, ko je online je tudi na pašnikih.
 

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
Once Upon a Time In Hollywood sem gledal do sedaj 2x. Kaj naj rečem? Film je dober, ampak daleč od tega, da bi ga lahko primerjal s Pulp Fiction. DiCaprio in Pitt sta kot vedno odlično odigrala, sta pa malo izpeta. Zgodba je zanimiva, tudi konec je, čeprav je blesav, po Tarantinov dober. Film je sigurno za pogledat, ne pričakujte pa nekega presežka. Slaba 8/10 po moji presoji.

The Nice Guys - Ryan Gosling in Russel Crowe kot policista. Dober, posrečen film. Vsekakor priporočam ogled. 8/10

The Bittersweet Life (corr.) - šarmanten Byung-hun Lee v kultnem filmu, ki govori o laži, ki je zaznamovala in povsem obrnila življenje mlademu fantu, ki ni poznal ljubezni. 8/10

I Saw the Devil - zopet kultni korejski film, v katerem igra Byung-hun Lee. Izjemna predstava igralca, ki je igral tudi v Oldboy-u, enako lahko rečem za Lee-ja. Zgodba je napeta, pretresljiva, na trenutke zelo kruta in grafična, se pa film lahko ponaša kot eden izmed filmov "vse v enem". To pomeni, da gre tako za akcijo kot za dramo, ljubezensko zgodbo in pa s prvinami horrorja. 9/10

The Magnificent Seven - relativno dober westeren, sneman v modernem času. Dotika se določenih smernic, ki so jih imeli Špageti Westerni, kljub temu pa vliva neko noviteto. Denzel Washington v glavni vlogi, ob strani pa mu stoji Ethan Hawke (kot Training Day 7/10). Dam mu 7.5/10.

Crazy Stupid Love - Steve Carell mi je bil od nekdaj antipatičen. Nekaj takšnega kot Adam Sandler. Gre za humor, ki ni niti sarkazem niti "neposredni" humor. Gre za neke vrste ironijo, ki jo razume le omejen krog ljudi. Vseeno pa je film simpatičen, predvsem Gosling in Stone odigrata ključno vlogo. Dajem mu slabo 7/10.

La La Land - Emma Stone in Ryan Gosling - spet. Zanimiv mjuzikel z nekaj zelo lepimi pesmimi. Žal so na njih v drugi polovici filma pozabili. Torej gre za nek hibrid. Gre za neko komedijo, ki poskuša upravičiti slabo zgodbo z glasbo. Je za pogledat. 8/10

lp
 
Nazadnje urejeno: