Klasika: Katere filme ste gledali? III

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Ksz
Zakaj se filmi ki hočejo biti resni ukvarjajo z možnostjo časovnega potovanja?
Zadnji del Avengersev je tak glup če maš nekaj v glavi
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Ja no če je vse tako enostavno zakaj so pa potem toliko namenili časovnemu potovanju? Če je vse tako enostavno, zakaj je pa to kr naenkrat big deal? A stekas kaj ščen povedat. Vse je tko na easy a pol je neko časovno potovanje težko. In potem dajo zraven še neko razlago, ki ne drži vode in ne drži logičnega razmišljanja. Potem raje ne delaj
 

Robbit

Fizikalc
26. jul 2007
2.209
20
38
Searching 9/10

Neka triler zgodbica pač, ki pa je meni top narejena - celoten film gledaš v bistvu v ekran računalnika, skype, facetime ali pa gledaš skozi "oči" domače kamere. Pritegnilo me je predvsem to, da sem lahko opazovanl nekoga, ki uporablja in na kakšen način uporablja winse, maca, iphone itd. Zakon
 
  • Všeč mi je
Reactions: RagnarZ

RagnarZ

Fizikalc
17. feb 2016
936
174
43
Searching 9/10

Neka triler zgodbica pač, ki pa je meni top narejena - celoten film gledaš v bistvu v ekran računalnika, skype, facetime ali pa gledaš skozi "oči" domače kamere. Pritegnilo me je predvsem to, da sem lahko opazovanl nekoga, ki uporablja in na kakšen način uporablja winse, maca, iphone itd. Zakon
Pogledal, res je vredu zadeva.
 

musicfreak

Pripravnik
26. apr 2012
677
0
16
lahko predlaga kdo kake dobre komedije v zadnjega pol leta prosim? sem v tujini in zal nimam dostopa do partisa vec, da bi videl ce so ble kake zanimive francoske oz. tuje komedije med top 5 downloadi v zadnjih mesecih.
 

Coop

Pripravnik
13. mar 2013
70
3
8
lahko predlaga kdo kake dobre komedije v zadnjega pol leta prosim? ...

Ne vem, če je tole prava tema za tvojo zagato. In nisn vedu, da ponekod obstajajo merila za dobre filme, če so ti "med top 5 downloadi v zadnjih mesecih". Presunljivo.

PS Si iz 20. stoletja pogledu že vse komedije? Za (ploden) začetek ti predlagam mojstrovine Chaplina, Busterja Keatona ter Harolda Lloyda. In ne bo jih težko zvohat.

 

musicfreak

Pripravnik
26. apr 2012
677
0
16
sem pogledal vecino ja...pac zanima me kaj je blo v teh mesecih na top 5 tam. ponavadi so ble kake dobre francoske ali belgijske komedije, misteriji za pogledat
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Tarantino je itak v kompletu zakon. Sploh Inglorious Basterds.

Takisto Guy Ritchie. In seveda Rade Sherbedgia ali kako so že zapisali.





In potem Benicio Del Toro



 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: disc in BornSkeptic