Klasika: Katere filme ste gledali? III

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.705
-484
113
145 km SZ od Opatije
Še nekaj nemškega
DER GOLDENE HANDSCHUH

ocena je enaka tisti na Imdb, film je na trenutke zelo neokusen, je pa res, da prikazuje dogodke iz družbenega dna ((pijanci, (stare )prostitutke, ...)).
Sploh si ne morem predstavljat, kak smrad se je moral širit iz stanovanja ??? Več pa ne bom napisal, če si mogoče kdo želi ogledat ta film.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Karakala

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.705
-484
113
145 km SZ od Opatije
In še en indijski (ja, ameriškega sranja skor ne gledam)
SIR

ocena 7/10, se pa v filmu lepo vidi ločnica med bogatimi in revnimi (kaste). Postavlejn v drugačno, mestno okolje (Mumbay), z razliko od PARCHED, kateri se pretežno dogaja v ruralnem okolju.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.531
14.135
113
The Banker. Luštna drama po resničnih dogodkih iz 70ih let ZDA, 2 urci kar padeta mimo. 8/10

 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.705
-484
113
145 km SZ od Opatije
Po dolgem času en ameriški, ki pa v bistvu sploh ni film, je bolj dokumentarec.
V glavnem, jaz sem imel potne roke in hiter utrip že samo ob gledanju njegovega končnega podviga na El Capitan ...
FREE SOLO

Ocena za podvig 11 (od 10) ;) , za film pa --> glej oceno Imdb.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

ThorZEN

Fizikalc
18. avg 2007
2.303
32
48
Še nekaj nemškega
DER GOLDENE HANDSCHUH

ocena je enaka tisti na Imdb, film je na trenutke zelo neokusen, je pa res, da prikazuje dogodke iz družbenega dna ((pijanci, (stare )prostitutke, ...)).
Sploh si ne morem predstavljat, kak smrad se je moral širit iz stanovanja ??? Več pa ne bom napisal, če si mogoče kdo želi ogledat ta film.

Hvala za to. Sicer težko za gledat, a vrhunsko, kritiki spet streljajo mimo.
 

flybejba

Pripravnik
31. jan 2020
70
38
18
Hvala za to. Sicer težko za gledat, a vrhunsko, kritiki spet streljajo mimo.

V bistvu sem cel film razmišljala, kako dober bi lahko bil, če bi izpustili vse scene za slabe želodce - nekako so mi bile napoti in filmu delajo bolj kot ne medvedjo uslugo.

Tudi Nažgane pogledali, eno dobro šestico bi mu dala.