Klan Janković

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #9334
  • Začetni datum

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.901
5.458
113
 

kemb

Majstr
7. okt 2018
672
658
93

Sedaj imate dokaz, da je PV, dejansko Janković in ne Golob. In Zoki bo vse naredil, da utihne lastnike zemljišč. Spretni mafijozo vodi še marsikaj, kot pa samo Ljubljano.

Poraja se mi pa vprašanje - glede na to, da gre (oziroma naj bi šlo) za izigravanje zakonodaje, me zanima ali obstaja kakšna možnost, da ta projekt ne bo dobil uporabnega dovoljenja oziroma, da se ga ne bo smelo uporabljati?
 

BLABLABLA

Guru
28. sep 2007
2.228
717
113

Sedaj imate dokaz, da je PV, dejansko Janković in ne Golob. In Zoki bo vse naredil, da utihne lastnike zemljišč. Spretni mafijozo vodi še marsikaj, kot pa samo Ljubljano.

Poraja se mi pa vprašanje - glede na to, da gre (oziroma naj bi šlo) za izigravanje zakonodaje, me zanima ali obstaja kakšna možnost, da ta projekt ne bo dobil uporabnega dovoljenja oziroma, da se ga ne bo smelo uporabljati?
Seveda obstaja....

Ko se bo delal tlačni test in test tesnosti cevovoda, bo zadeva padla.... Če se seveda ne bo spet na veliko goljufalo....
 

B81

22. jul 2007
34.488
8.957
113

Sedaj imate dokaz, da je PV, dejansko Janković in ne Golob. In Zoki bo vse naredil, da utihne lastnike zemljišč. Spretni mafijozo vodi še marsikaj, kot pa samo Ljubljano.

Poraja se mi pa vprašanje - glede na to, da gre (oziroma naj bi šlo) za izigravanje zakonodaje, me zanima ali obstaja kakšna možnost, da ta projekt ne bo dobil uporabnega dovoljenja oziroma, da se ga ne bo smelo uporabljati?
Res se poraja vprašanje nedotakljivosti, moči in bele porabe v državi...
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.010
5.720
113
blizu močvirne prestolnice
Kopirano
Jankoviću bi morda še verjel, če bi bilo zanesljivo dejstvo, da bo fekalni kanal 100% zatesnjen. Žal strokovnjaki trdijo drugače in to taki, ki že desetletja delajo na takih projektih. Seveda se moram tudi strinjati z dejstvom, da na tem območju sedaj obstajajo greznice, ki so po varnosti zelo vprašljive. Še bolj pa je vprašljiv priklop posameznih stanovanjskih enot na omrežje. Ta priklop na mrežo cevi, ki se bodo stekale do glavnih cevi, katere bodo potem priklopljene na glavni cevovod, bodo morale biti zelo pazljivo montirane in zatesnjene, tu ne sme biti nobene šlamparije in varčevanja! Žal se bojim, da mojstri iz ozadja ne bodo čakali, da bo omrežje končano in plačano, saj bi se jim pričakovane provizije zelo zmanjšale ali pa bi jim spolzele med prsti.
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.151
2.333
113
v lokalni ostariji
Kopirano
Jankoviću bi morda še verjel, če bi bilo zanesljivo dejstvo, da bo fekalni kanal 100% zatesnjen. Žal strokovnjaki trdijo drugače in to taki, ki že desetletja delajo na takih projektih. Seveda se moram tudi strinjati z dejstvom, da na tem območju sedaj obstajajo greznice, ki so po varnosti zelo vprašljive. Še bolj pa je vprašljiv priklop posameznih stanovanjskih enot na omrežje. Ta priklop na mrežo cevi, ki se bodo stekale do glavnih cevi, katere bodo potem priklopljene na glavni cevovod, bodo morale biti zelo pazljivo montirane in zatesnjene, tu ne sme biti nobene šlamparije in varčevanja! Žal se bojim, da mojstri iz ozadja ne bodo čakali, da bo omrežje končano in plačano, saj bi se jim pričakovane provizije zelo zmanjšale ali pa bi jim spolzele med prsti.
Tukaj pa je namesanega od c0 do glavnih vodov in hišnih priključkov. Kaj ima veze če pušča hišni priključek v Vodicah z kanalom na nemški cesti?

Drugače pa dejansko zanimivo, da se vleče kanal... Še bolj pa da je dolgo bila Tisina dokler se ni začelo graditi.

Ampak vseeno... Kje je 8marec? Kje je Nika?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

kemb

Majstr
7. okt 2018
672
658
93
Pustite Niko, ona vem da to dela zoki in bo vse ok, nikoli ne bo puščala kanalizacija, prej bo vode zmanjkalo.
Če bi pa bil Hojs na drugi strani, pa bi dokazala, da je kanalizacija kot cedilo.
Pač, dvojna merila.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.901
5.458
113
Ja.....dans je mel nore gobe za zajtrk zgleda....

Al je šel pa na online banko pogledat prliliv na svoj TRR (glede na, datum)....

Ker ga zvija že cel dan nekaj....!
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Sonny_Chiba