Kje vse kupujete oblačila in komentar na robo?

Steve

Guru
13. avg 2007
9.684
1.602
113
splača se tudi preko ebaya. veliko koat smešno poceni. vračat pa se ponavadi ne splača. treba dobro preverit kaj kupiš. Sicer pa če en kos sfališ na nevem kolko kosov, ni sile. Vse se da naprej prodat.
Enkrat sem vračal hlače v anglijo. 5€ poštnine, tak da ni blo neke sile, sploh ker so že tak ble zelo poceni
 

Shai

Fizikalc
25. maj 2009
1.205
0
36
Trenutno moja garderoba:
Oblačila:
- Roxy, Nike, RipCurl, LEVI's, Esprit, Billabong - sicer dražje, ampak ponavadi nabavim na znižanjih in v outletih;
- Colezzione, Mango, Pull&Bear, H&M - za te znamke se nažalost pozna, da je kvaliteta slabša, saj mi vsa oblačila bistveno manj zdržijo;
Perilo:
- Lisca, Benetton, Victoria's Secret, Roxy;
Čevlji
- All Star, Roxy, Billabong, Esprit, Nike, Bronx;
- Deichman - v primeru, da moram kupit nekaj, kar vem da bom imela obuto samo enkrat

Nasplošno bi pa rekla, da se mi zdi, da še vedno velja, več daš, več dobiš...vsaj pri znamkah, ki jih jaz kupujem. Enostavno imam raje samo dve dragi majici razen štirih ali pa petih zelo poceni, za katere vem, da že po prvem ali drugem pranju ne bodo več iste.
 

pumaX

Fizikalc
5. sep 2007
2.183
0
36
Maribor
Obišči stran
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
in potem ti ne paše in pošiljaš nazaj v hongkong

grin1.gif
zelo dober odgovor!

Preko neta ne kupujem. Enostavno želim poskusiti stvar in če mi je OK, kupim...drgače ne. Se mi ne da zafrkavati z nekimi vračili, ali polno omaro robe, ki je potem ne nosim.

Od oblačil največkrat dobim kaj pamtenega: S Oliver, Street One, Tom tailor,...
Obuja: Tomas sport, Humanic,...