Kje vse kupujete oblačila in komentar na robo?

masterr

Fizikalc
14. apr 2010
1.502
0
36
ok. Cerkno
Kje vse kupujete oblačila, obutev in komentar na robo?

Sport 2000: Robo imajo do vrh stropa kolikor češ, ampak pri njih sem bil že kr dostikrat a kupil bolj malo (kratke hlače, kratka majica, en ruzak, ki se je odlično obnesel je še kot nov....), obutev sem že sprobaval, ampak nič mi ni bilo všeč.

H&M in podbne kratice trgovin , nič me ni ganilo, da bi kupil, robe pa imajo ogromno, da se zgubiš, ne vem kako se reče tisti v City parku, ampak tam je kot ciganska roba.

Blagomix
Pocen roba, največ tukaj dobim, hlače imajo od 20-40 evrov, imajo tud blago z napako, ki stane 2-5 evrov ali več.

Hervis, Kibuba, Maya Maya in podobe trgovine
Cene so 2x previsoke, če ima kdo namen kupit kaj mora itak s seboj met 500 evrov, dobu bo ravno ene gojzarje in jakno potem pa mu bo ostalo 0 evrov.

Deichmann
Solidna obutev za malo denarja, vsake pol leta kupiš druge.

itd
 

matix

Fizikalc
22. jul 2007
2.132
0
36
34
Jaz kupujem samo v tistem outletu na rudniku in v Peek & Cloppenburg. Roba je kul, tud drago ni preveč..obutev in ostalo pa največkrat kar prek neta
 

pikica

Fizikalc
28. jan 2008
5.759
1
36
35
u cityparku=) pa emporiumu...celji bata, perilo palmers, lisca
 
Nazadnje urejeno:

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.050
5.744
113
blizu močvirne prestolnice
Peek & Cloppenburg ima res dobro robo prav tako ni toliko draga si si povprečnež ne bi mogel privoščiti, drgač se pa kaj dobrega dobi tudi v Hali A.
 

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Obutev največkrat v Humanicu. Normalni čevlji za normalen denar.Deichman in podobno so smeti.raje dam 150 za normalne čevlje, kot 40 za smeti.

Cunje: peek&cloppenburg MB, tanova Sportina v LJ (Citypark), Kastner&Ohler LJ, Paul&Shark Graz, včasih kaj privlečem iz Trsta.
 
Nazadnje urejeno:

franci

Fizikalc
19. jul 2007
1.797
1
38
49
LJ
Obutev: trgovine v BTC - Pohodnik (TBS, Lowa,..), Geox, Humanic.

Cunje: C&A (Supernova Rudnik), Sport 2000 (BTC), Pohodnik (BTC - Salewa, Mammut, Fjall Raven,...), Emporium (Hugo Boss).

Hlače: Levi's (BTC, hala A) in Hugo Boss (Emporium)
 

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.236
54
48
Hm vglavnem Outlet Parndorf
smile-1.gif


Ravno v četrtek, spodnji del Champion bombažne trenerke 11 eur, jeans tommy 55, srajce za na obleko tommy 55
cheer.gif


Prinas bi verjetno za ta denar dobil samo jeans
 

Hondi

Majstr
18. avg 2007
3.371
302
83
Citat:
Uporabnik gas pravi:
Hm vglavnem Outlet Parndorf
smile-1.gif


Ravno v četrtek, spodnji del Champion bombažne trenerke 11 eur, jeans tommy 55, srajce za na obleko tommy 55
cheer.gif


Prinas bi verjetno za ta denar dobil samo jeans
več info prosim!
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
Čevlji Humanic, Bata, včasih najdem kej v Alpini (Alja Novak npr. ma nore čevlje, joooj), prek neta...
Oblačila; v bistvu kjerkoli samo da mi je všeč, je moj stil in da ni videt ceneno in da ni narejeno za enkratno nošnjo..
Perilo: Skiny, Lisca, Palmers, BTC ena trgovinca nevem kako se ji reče, Yamamay občasno...
Nogavičke kupujem na Viču v Spar centru v eni trgovini kjer majo Miss Achile nogavičke ki so totally the best...

Občasno tud js kej navlečem iz Trsta al pa Zagreba, sicer pa pri nas kupujem...
 

leprotto

Fizikalc
22. jul 2007
1.587
1
38
www.dlvkos.si
Citat:
Uporabnik Hondi pravi:
Citat:
Uporabnik gas pravi:
Hm vglavnem Outlet Parndorf
smile-1.gif


Ravno v četrtek, spodnji del Champion bombažne trenerke 11 eur, jeans tommy 55, srajce za na obleko tommy 55
cheer.gif


Prinas bi verjetno za ta denar dobil samo jeans
več info prosim!

Tja pa res moraš peljat svojo drago, prvo malo po Dunaju, potem pa še v Parndorf.
smile-1.gif
 

Naabo

Pripravnik
19. avg 2010
268
1
18
Sicer se mi zdi da se podobne teme večkrat pojavijo ampak vseeno:

V zadnjih letih sem opravil nakupe večinoma v Metzingenu ter JD Sports v Londonu (Adidas, Nike).
Pri nas zadnja leta skoraj ne kupujem (razen letos nogavic v H&M ter dve leti nazaj super bundo v Outletu na Rudniku).
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Citat:
Uporabnik Tjasa pravi:
Čevlji Humanic, Bata, včasih najdem kej v Alpini (Alja Novak npr. ma nore čevlje, joooj), prek neta...
Oblačila; v bistvu kjerkoli samo da mi je všeč, je moj stil in da ni videt ceneno in da ni narejeno za enkratno nošnjo..
Perilo: Skiny, Lisca, Palmers, BTC ena trgovinca nevem kako se ji reče, Yamamay občasno...
Nogavičke kupujem na Viču v Spar centru v eni trgovini kjer majo Miss Achile nogavičke ki so totally the best...

Občasno tud js kej navlečem iz Trsta al pa Zagreba, sicer pa pri nas kupujem...

Fail!

Poba sprašuje o čem takem:

rubgreen.jpg


Čeprav, v določeni kombinaciji ne izgledajo slabo:


0104_gumijasti_skornji2.jpg
 

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Vse več kupujem tudi preko interneta, danes je možno po netu kupiti že praktično vse.Greš lepo na stran željene znamke, shop online, izbereš, v Slovenijo dostavljajo praktično vsi, plačaš, kupiš.
 
Nazadnje urejeno: