Covid-19 Kje so tiste covid zrtve, ki padajo ko muhe na ulici?

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

MikiVeliki

Pripravnik
7. sep 2020
40
22
8
A se še spomnite prvih objav glede covida in posnetkov kako ljudje hodijo po ulici in padajo kot kipi, kot nekaksni zombiji...zdaj smo pa prislk do tega da je prehlad in da je vse skupaj en velik nateg.
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.106
752
113
dobrodošel med nami, alter od ...
sicer pa ja, v sloveniji letno umre več kot 20.000 ljudi, kar je v povprečju 56 na dan, tako da smo še daleč od te številke, vsaj kar se korona smrtnosti tiče. počakajmo na jesen in zimo, takrat bodo cifre malo drugačnejše
 

MikiVeliki

Pripravnik
7. sep 2020
40
22
8
Sej to razumem ampak kje so tisti, ki na ulici padajo kot muhe, zarad corone. Ocitno je to bila samo laz. Se spomnis cisto na zacetku korone ko so se pojavili posnetki, ki to prikazujejo? Ljudje so bili prestraseni.
 

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.251
189
63
Nima ti smisla karkoli uporabnega odgovarjati, ker si eden tistih, ki itak nobenemu racionalnemu in z znanstvenimi dognanji podprtemu odgovoru ne verjameš. Verjameš tistemu, kar vidiš na FBju in Youtubu. Zakaj si torej odgovora ne poiščeš tam? Sem prepričan, da boš zelo uspešen.
In prihrani svojo energijo s komentiranjem tega posta, ker se ne bom zapletal v debato s tabo.
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.476
113
Sej to razumem ampak kje so tisti, ki na ulici padajo kot muhe, zarad corone. Ocitno je to bila samo laz. Se spomnis cisto na zacetku korone ko so se pojavili posnetki, ki to prikazujejo? Ljudje so bili prestraseni.

Jaz sem še zdaj prestrašen, ko tebe berem.
še bolj me je pa strah, ko imajo taki volilno pravico
 

MikiVeliki

Pripravnik
7. sep 2020
40
22
8
Verjamem znanstvenikom. Recimo nobelovem nagrajencu za viruse Luc Montagnier , ki pravi, da je covid 19 umetno ustvarjen. Dokazano s strani vec skupin znanstvenikov. Povedal je, da svetovne organizacije pritiskajo na znanstvenike, da ne porocajo o poreklu covid 19. Znanstvene studije pa umaknejo. So ze umaknili. To je ocitno tabu tema. Zdravilo za covid 19, se ga ne sme omenjat. Takoj cenzura. Dokaz twitter Trump in drugi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.476
113
Verjamem znanstvenikom. Recimo nobelovem nagrajencu za viruse Luc Montagnier , ki pravi, da je covid 19 umetno ustvarjen. Dokazano s strani vec skupin znanstvenikov. Povedal je, da svetovne organizacije pritiskajo na znanstvenike, da ne porocajo o poreklu covid 19. Znanstvene studije pa umaknejo. So ze umaknili. To je ocitno tabu tema. Zdravilo za covid 19, se ga ne sme omenjat. Takoj cenzura. Dokaz twitter Trump in drugi.

daj spelji se nazaj v luknjo. bereš samo tisto kar ti paše.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.476
113
verjameš nekaj 100 drugim, ki pravijo da se starina moti? Trump je zate dokaz??
dovolj
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe

MikiVeliki

Pripravnik
7. sep 2020
40
22
8
Ce imajo razlicne skupine znanstvenikov dokaze, med njimi celo nobelov nagrajenec za viruse. Potem pa zahtevajo, da znanstvene dokaze umaknejo, je nekaj hudo narobe z nasim sistemom. V izrednih razmerah odloca WHO organizacija. Ne odloca niti stroka, niti vlade po svetu. Vsi morajo poslusat WHO organizacijo. Ce ne, takoj cenzura, zdravniki pa odpoved ali kaksne druge kazni.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.476
113
Ce imajo razlicne skupine znanstvenikov dokaze, med njimi celo nobelov nagrajenec za viruse. Potem pa zahtevajo, da znanstvene dokaze umaknejo, je nekaj hudo narobe z nasim sistemom. V izrednih razmerah odloca WHO organizacija. Ne odloca niti stroka, niti vlade po svetu. Vsi morajo poslusat WHO organizacijo. Ce ne, takoj cenzura, zdravniki pa odpoved ali kaksne druge kazni.

jutri pričakuj klic WHO, saj te bodo utišali. Pred tednom je en Rus podobno govoril da je covid laž, in v čaj je dobil dodatek. Tak da, res imaš jajca, da tako javno pišeš. Da v drvarnici razložiš sosedu čisto potiho, to bi si še upal, javno po forumu pa :sprasujemse:
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.