Kje kupiti "steake"

I

Izbrisan uporabnik #9334

V skledo in zalij z oljem. Sončničnim oljem.

Jaz jih imam v hladilniku tako tudi dva tedna, ni problema. Vendar jih moraš vsak dan obrnit, stvar rešena in mehka kot duša.
 
  • Wow
Reactions: Hanzi

Nekdoiznekje

Pripravnik
13. avg 2019
108
18
18
Če pa jaz tole danes - jutri hočem dati v ponev naj pa naredim kaj, da bo užitno. Vreck nimam.
Sam jih bi nasolil in na mrežo dal v hladilnik cono 0 za en dan, da se mal osušijo pol pa sam v vročo namaščeno ponev.
Po končani peki na želeno pečeno sredino pa še popopral(lahko tudi malo česna v prahu po želji), dodal kakšno žličko masla in zavil v alufolijo za 10-15min da si odpočije.
Z omakco zalil poljubno prilogo.
Zraven pa kakšen fajn temn suh rdeč vinček.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi
I

Izbrisan uporabnik #9334

Jaz jih nikakor ne bi nasolil do tik pred pečenjem. Nisem pa strokovnjak, zato sem se npr. oženil.

Jaz steake rad položim na olje in v hladilnik, res je pa, da jih je treba vsak dan nežno obrniti. Če daš steak zmrznit v skrinjo, izgubiš vsaj pol kvalitete. Škoda tako dobrega mesa.
 

Nekdoiznekje

Pripravnik
13. avg 2019
108
18
18
Demz glede na to, da steak ne bo odležal kakšen teden je res priporočljivo steak nasoliti 16do24h pred peko saj bo sol zmehčala meso, v hladilniku se bo tudi malo osušilo na mreži brez, da bi bil zavit in tako imaš lepo ponaredek zorjenega steaka.
Pri zmrzovanju ne izgubiš nič kvalitete, če daš steak prejšnji dan v hladilnik, da se odmrzne počasi, more pa obvezno biti vakumsko zapakiran pred zmrzovanjem.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.149
5.754
113
pri taščici
V cetrtek si jih lahko pridete odrezat v okolico Ljubljane.
Ali pa vam jih jaz. ;)
Je pa res da ne bo ravno kapitalc ker je staro sele 16mesecev
 

komar89

Fizikalc
22. apr 2008
776
195
43
Poglej priponko 33578

Takle se men križ stara (po pocast -ovem "hibridno") je skoraj enakovradno suhemu zorjenju.
Sem pa tudi že zorel suho brez te posebne vrečke za suho zorjenje.
Pri vrečki za suho zorjenje je fajn ko lahko uporabljaš hladilnik še za kej druga kot za to meso. Brez vrečke pa pač se ne da met še kake pijače not.
Največji problem nastane ko/če je prenizka vlaga v hladilniku na začetku zorjenja saj se povrhnjica strdi in ne prepušča več vlage, da bi se notranjost lepo zorela in ostane takšna kot prvi dan.
Če pa je vlaga previsoka pa tak vsi vemo od plesni do ostalih neprijetnih stvari.
V vrečki je tvegano zorjenje za kvar mesa in zorjenje ne da okusa mesu, tako kot suho. Obesiš na kavelj in ventilacijo da zrak kroži. Sem zoril po 2 meseca brez problemov v hladilniku na 1 stopinjo