Kje do LED GU10 sijalk

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.366
269
83
34
Samo stran od vtaca, lepo prosim. Samo enkrat sem probal z njimi, pa sm jih pol mogu reklamirat, da ne govorim o njihovih led panelih. To je res spodnji spodnji rang in se za ta denar oz. malenkost vec da dobiti veliko boljse sijalke. Ce rabis kaksne vecje kolicine, ZS.
 

Oakey

Majstr
3. feb 2016
830
497
63
kot pravim, moj prvi nakup je bil nekje pred 3-4 leti, do zdaj sem za celo hišo moral 2x reklamirat, vse skupaj mislim da 3 žarnice. In tudi naslednje bom vzel vtac s 5 let garancije...konec koncev mi je vseeno če mi kakšna crkne, če se držijo reklamacijskih zavez.

Glede led panelov pa ne morem komentirat, jaz sem jemal samo e14, e27 in gu10
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.347
379
83
Odpiram staro temo:
kje bi dobil LED GU10 sijalke, ki nimajo usmerjene svetlobe?
Trenutne halogenke imajo prozorno ohišje in svetijo tudi vstran (recimo pokrivajo180°), obstaja LED nadomestek zanje?
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.495
9.200
113
Jaz bi na tvojem mestu pogledal v tujini za Osram.
Tile kitajci kar crkujejo in sem sam obupal. Pri Osramu boli na začetku in potem ne veš več, da so tam. Pri kitajcih sem pa na par mesecev moral menjavati, ker je crkovalo. Na koncu sem obupal in mi je žal edino to, da sem prej sprašil nekaj drobiža za kitajce.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

Oakey

Majstr
3. feb 2016
830
497
63
Kaj pa bolj kvalitetne žarnice, ne samo po dolžini delovanja ampak tudi po dobrem barvnem indeksu (CRI)? Ker te poceni made in china poceni žarnice so bolj tako tako glede tega.

Jaz sem si nazadnje privoščil take žarnice in moram rečt, da je meni taka žarnica veliko bolj prijetna za oči.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Jaz bi na tvojem mestu pogledal v tujini za Osram.
Tile kitajci kar crkujejo in sem sam obupal. Pri Osramu boli na začetku in potem ne veš več, da so tam. Pri kitajcih sem pa na par mesecev moral menjavati, ker je crkovalo. Na koncu sem obupal in mi je žal edino to, da sem prej sprašil nekaj drobiža za kitajce.
Ne vem, kaj to kupujete? Jaz jih že leta kupujem na Aliju in mi je v vsem tem času crknila ena sama.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.495
9.200
113
Jaz očitno tudi ne.
Se boš pa verjetno strinjal, da je odvisno tudi od uporabe žarnic. Če jih imaš samo za gledat, potem je vsaka dobra.