kje boste kupili parfum za valentinovo?

ericks

Majstr
10. sep 2007
2.750
210
63
jaz to pocnem samo 1x letno
grims-1.gif
, pa me zanima kje se to sploh kupuje? jaz zavijem kar v prvo trgovino v kaksnem trgovskem centru in kupim, kar je pac tisti trenutek v trendu. kje pa kupujete vi?
 

leprotto

Fizikalc
22. jul 2007
1.587
1
38
www.dlvkos.si
Preko katerih strani pa naročate?

Jaz drugače kupujem v trgovinah (v tujini), največ v Italiji. Drugače pa za hiter skok pred valentinovim vsaka trgovina prav pride, če je le kaj izbire.
 

ericks

Majstr
10. sep 2007
2.750
210
63
Citat:
Uporabnik korenje pravi:
svojga parfuma nisem porabil že 5 let, tko da si ga ne bom kupil...

misljeno je da ga kupis kot darilo drugi osebi recimo za valentina, ne sam sebi ....
smirk-1.gif
 

Inara

Zelenc'
13. sep 2007
15
0
1
Ponavadi nakupujem v parfumeriji Beauty World pa Müller. Zadnja dva nakupa, med katerimi je tud valentinov pa sem opravla na spletu, na privoscim.si.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.192
1.809
113
ne kompliciraj preveč..skoči v citypark....zavij v prvo parfumerjo, skeširaj se vsaj 50 EUR....itak ji vonj ne bo všeč
evil.gif
, le toliko glej da bo tebi....da bo vsaj eden užival

jaz, odkar sestra prodaje Oriflame...imam vse živo od njih (tudi že kake 3 parfume)..sicer žena mi ne kupuje kaj takega, sestra me pa dobesedno zalaga (pa ne za valentina seveda!)...jaz pa tudi ravno ne kupujem teh reči za valentina oz ne dajeva nič nato...ko je prilika, pa se ji zdi da bi rabila...si takrat kupi (torej je 'valentinovo' kadar nanese...'valentinovo' pa zato, ker gre iz moje denarnice z ljubeznijo
hysterical-1.gif
)
 

pikapoka

Fizikalc
24. avg 2007
2.148
0
36
Domžale
Ja tole...sem se zatipkala
redface-1.gif


Naročiš, v roku 2-3 tedne dobiš parfum, kolikor ti carinska uprava zaračuna davka, ti ga povrnejo...po faksu ali po mailu jim pošlješ to potrdilo s carinske uprave in ti nakažejo na paypal. Dodatnih stroškov pošiljanja ni, razen to kolikor ti računa carinska uprava za obveščanje
stupid-1.gif


Vsakič so neke akcije, parfumi znižani do 50%...jst sm si naročila Max Maro zdele, ki je znižana za nekje 51% se mi zdi...90 ml parfuma za cca 31 EUR
cheer.gif