Mogoče Magna v Hočah zalaufa z xpengom....Komu prihaja ob teh slikah, se je za vprašat po mentalnem zdravju. En otodjar v MBju ki dela za nemce je že odpustil del delavcev. Vzrok, ni naročil. Tako da kar lepo vlečite kožice gor in dol ob teh slikah....
A nisi ti all in electric?Mogoče Magna v Hočah zalaufa z xpengom....
Evo sem kupil eno Nemško vozilo da bo Mr. Daco srečen.
Poglej priponko 106785
Če pa so EV oh in ah, zakaj potem kupijo službenega ICE?S tako izjemo kot je sluzben avto?