Nemci imajo velik problem med drugim tudi ker so precej časa bili navajeni na visoke prodajne številke(in dobičke) v Kitajski.
Potem pa še malo Trump, pa Ukrajina ,zapostavlja je elektrifikacije,zasičenost kitaskega trga......pač mešanica vsega skupaj.
Ni vse v superiornosti Kitajcev.
Dejstvo je, da bo za pametne številke glede Kitajske Kvalitete in poprodajne podpore potrebno še počakat par let. Glede na model ki ga furajo pa znajo bit problemi, vprašanje samo kako veliki.