Kitajske restavracije!!!

Sandrca

hudičkica
29. okt 2007
785
0
16
Citat:
Uporabnik Odisej pravi:

Na gorenjskem pa hodimo občasno v radovljico (bivša pepelka) in na jesenice (shanghai menda? navzgor od rondoja
grin1.gif
).


lp

to v radovljici bi pohvalila tudi jaz. čeprav mi je enkrat uspelo pošteno zbolet, samo še zdej ne vem a je bla kriva res kitajska al kakšna druga hrana.
drugače pa odsvetujem kitjsko na bledu. Ambient, postrežba, hrana...vse na nuli.
crazy1.gif
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Citat:
Uporabnik CebelicaMaja pravi:
... eno najboljših za moj okus, to je Zlata Ribica v Retečah pri Šk.Loki.
tongue-1.gif
mnjami
majč

Agree, agreee, indeed !!!

Noker
 

kavboj

Fizikalc
30. avg 2007
2.219
0
36
Citat:
Uporabnik Kibibi pravi:
Dokler ne veš točno kakšno hrano ješ in kako pripravjeno, še lahko pogoltneš, ko pa enkrat vidiš pripravo, pa hrano težko težko spraviš po grlu.
rolleyes-1.gif

Jaz ponavadi hodim v kitajsko restavracijo Chang Xing v Mariboru in hrana mi je super, zelo okusna. Do zdaj po tej še nisem imela nobenih prebavnih motenj. Naj tako tudi ostane.
zmaga.gif

Po kosilu v Chang Xingu sem mel jaz večkrat prebavne motnje, enkrat sem bil pa celo dva dni v bolnici zarad zastrupitve. Ko so me sprejel v bolnic in sm jim povedu kaj sem jedu, so se kr nasmehl kao "another one...". So rekl da redno sprejemajo ljudi, ki so se zastrupl s kitajsko hrano. Od takrat ne hodm več v kitajske.
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
ja cudno tole, zakaj pa nihce ne obvesti inspektorjev? meni vse skupaj smrdi po namernem pljuvanju kitajcev. sam vsaj enkrat na mesec kosim v kitajski (ponavadi kamniku in to ne tista "dobra" v duplici ampak druga, Peking kjer vsaj v miru jem..) in se nikoli nisem imel prebavnih motenj pa imam zelo obcutljiv zelodec.

confused-1.gif
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik kavboj pravi:
Citat:
Uporabnik Kibibi pravi:
Dokler ne veš točno kakšno hrano ješ in kako pripravjeno, še lahko pogoltneš, ko pa enkrat vidiš pripravo, pa hrano težko težko spraviš po grlu.
rolleyes-1.gif

Jaz ponavadi hodim v kitajsko restavracijo Chang Xing v Mariboru in hrana mi je super, zelo okusna. Do zdaj po tej še nisem imela nobenih prebavnih motenj. Naj tako tudi ostane.
zmaga.gif

Po kosilu v Chang Xingu sem mel jaz večkrat prebavne motnje, enkrat sem bil pa celo dva dni v bolnici zarad zastrupitve. Ko so me sprejel v bolnic in sm jim povedu kaj sem jedu, so se kr nasmehl kao "another one...". So rekl da redno sprejemajo ljudi, ki so se zastrupl s kitajsko hrano. Od takrat ne hodm več v kitajske.

Temu tvojemu populizmu lahko rečem samo LOL. Veš, ko sem bil še majhen, me je mami večkrat peljala na flancate na Šmarno goro. In enkrat sem se jih preobjedel, pa sem bruhal. Nekaj let nazaj sem v neki slovenski restavraciji jedel ocvrte kalamare. Ker so uporabili staro olje, sem bruhal. Imel sem sošolko, ki se je zastrupila z Gavriloviæ pašteto. Ko sem se redno ukvarjal z nogometom, smo na pripravah v Kranjski gori s soigralci šli na pico v slovensko restavracijo. Dva, ki sta jedla morsko pico, sta šla v bolnico na Jesenice zaradi zastrupitve in ni dosti manjkalo, pa ju ne bi bilo več med nami. VSE TE RESTAVRACIJE ŠE VEDNO OBRATUJEJO! Pa Gavriloviæ pašteto tudi še vedno najdemo na prodajnih policah. Kje so inšpektorji???
hysterical-1.gif
 

hooger

Fizikalc
5. sep 2007
1.974
15
38
Bled
prejšnji teden sem bil povabljen na rojstnodnevno zabavo v kitajsko restavracijo. Bolj ogabne zadeve še nisem videl/jedel. Vse sluzasto ko sto mater. Sam sem videl dovolj kitajske hrane za to življenje.

itaq vse Kitajce, ki doma ne znajo poprijet za delo, pošljejo v Evropo delat v "kitajske" restavracije. Enako kot bi kakšnega glupega Slovenčka poslal v Peking delat krvavice z zeljem.
 

kavboj

Fizikalc
30. avg 2007
2.219
0
36
Citat:
Uporabnik ChaoRen pravi:
Citat:
Uporabnik kavboj pravi:
Citat:
Uporabnik Kibibi pravi:
Dokler ne veš točno kakšno hrano ješ in kako pripravjeno, še lahko pogoltneš, ko pa enkrat vidiš pripravo, pa hrano težko težko spraviš po grlu.
rolleyes-1.gif

Jaz ponavadi hodim v kitajsko restavracijo Chang Xing v Mariboru in hrana mi je super, zelo okusna. Do zdaj po tej še nisem imela nobenih prebavnih motenj. Naj tako tudi ostane.
zmaga.gif

Po kosilu v Chang Xingu sem mel jaz večkrat prebavne motnje, enkrat sem bil pa celo dva dni v bolnici zarad zastrupitve. Ko so me sprejel v bolnic in sm jim povedu kaj sem jedu, so se kr nasmehl kao "another one...". So rekl da redno sprejemajo ljudi, ki so se zastrupl s kitajsko hrano. Od takrat ne hodm več v kitajske.

Temu tvojemu populizmu lahko rečem samo LOL. Veš, ko sem bil še majhen, me je mami večkrat peljala na flancate na Šmarno goro. In enkrat sem se jih preobjedel, pa sem bruhal. Nekaj let nazaj sem v neki slovenski restavraciji jedel ocvrte kalamare. Ker so uporabili staro olje, sem bruhal. Imel sem sošolko, ki se je zastrupila z Gavriloviæ pašteto. Ko sem se redno ukvarjal z nogometom, smo na pripravah v Kranjski gori s soigralci šli na pico v slovensko restavracijo. Dva, ki sta jedla morsko pico, sta šla v bolnico na Jesenice zaradi zastrupitve in ni dosti manjkalo, pa ju ne bi bilo več med nami. VSE TE RESTAVRACIJE ŠE VEDNO OBRATUJEJO! Pa Gavriloviæ pašteto tudi še vedno najdemo na prodajnih policah. Kje so inšpektorji???
hysterical-1.gif

Rečeš LOL...
zmaga.gif


Nevem kaj ti naj rečem. Da to ni res, kar sem napisu? Kitajske restavracije so znane po tem, da je tam higiena v *****. In če mi bolničar, ki mi je vstavlal iglo za infuzijo (ker sem cel dan bruhal in sral in sem bil bled ko stena) reče, da redno dobijo ljudi, ki so se zastrupl s kitajsko hrano, pol že je nekaj na tem. Zakaj ne obvestim inšpekcije? Ker se mi ne da s tem ubadat. Pač ne hodm več k njim čeprav mi je bla dobra hrana... Si jo raj pripravm sam doma kjer vem, da je vse sveže.
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Enkrat sem nekje naštel tri restavracije v Ljubljani, kjer je higiena OK. Oba Shanghai-a in Veliki Hong Kong. Za ostale ne bom trdil, ker ne vem. Poleg tega pa osebno poznam (in sem redno pri njem jedel, ko je bil še v Litiji) gospoda, ki pripravlja hrano pred mejnim prehodom Dolga vas (Madžarska). Čeprav po poklicu ni kuhar, je hrana pri njem fantastična.
 

_Matej

Pripravnik
8. dec 2007
383
4
18
Gorenjska
Jaz bi tudi pohvalil vse kitajske restavracije na gorenjskem...
Razen bivše kitajske restavracije "Kitajski zid", ki je pogorela v 1. mesecu delovanja
stupid-1.gif

Sem bil pa tudi že v drugih restavracijah in v vsaki sem se do sitega najedel
grin1.gif
 

smetka

Pripravnik
24. jul 2007
332
2
18
KZS

Za vikend sem bila v kitajski v Preski (kraj pri Medvodah), Beli Labod in sem zelo zadovoljna z izbiro hrane in tudi okusno je bilo.
 

torcida_st

Pripravnik
6. okt 2007
509
0
16
Nikoli bil v kitajski in nikoli nebom šel tja!
To je moje prepričanje morda neupravičeno ampak tako je!
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
Citat:
Uporabnik torcida_st pravi:
Nikoli bil v kitajski in nikoli nebom šel tja!
To je moje prepričanje morda neupravičeno ampak tako je!

saj mene tudi noben ne bo preprical, da jem une bosanske, turske, muslimanske jedi in jih nikoli ne bom jedel. tisto je sele svinjarija

zmaga.gif
 

hooger

Fizikalc
5. sep 2007
1.974
15
38
Bled
Citat:
Uporabnik ggg pravi:
Citat:
Uporabnik torcida_st pravi:
Nikoli bil v kitajski in nikoli nebom šel tja!
To je moje prepričanje morda neupravičeno ampak tako je!

saj mene tudi noben ne bo preprical, da jem une bosanske, turske, muslimanske jedi in jih nikoli ne bom jedel. tisto je sele svinjarija

zmaga.gif

ni večje svinjarije kot je kitajska hrana. Itaq ni nikol nobenega mačka okrog, ker so vsi v loncu. Pa tut Kitajca, ki bi tukaj umrl še nism vidu, da bi ga kje pokopal....