Kentucky Fried Chicken

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Amm tri smrtne glave imajo narisane v indijski v ljubljani v centru pa je mene ze kr fajn zgal. Nevem pa ce je isto.

Pekoci wingsi v MCdonaldu takrat tudi niso bili slabi za moje pojme, je bilo cist lepo pekoce. Sm mal studrial da nevem ce bi to kaksen mulo jedel.
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
V kitajski in mehiški imajo 18 čilijev in tri smrtne glave zraven narisane, pa je pekoče kot jagodna marmelada
bonk.gif
kakor komu, mene bi najbrž moral že na urgenco peljat.
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
On jamra, jaz jo pa ven vržem.

Čeprav drugače kakšno reč tudi popram ali pa malo kajenskega posujem. To pa je tudi to. Važno, da ni premalo soli, drugače bi bil pritisk prenizek.
grin1.gif
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.752
5.690
113
KFC prihaja v Ljubljano.


Ena poslovalnica bo na Viču, ob Tržaški, kjer se je lani septembra odprla trgovina Spar. Polovica novega poslovnega objekta je bila prazna, v njej pa potekajo zaključna dela za restavracijo KFC.

Druga lokacija bo v nakupovalnem središču BTC, nasproti Koloseja, ki ga trenutno prenavlja ajdovski poslovnež Ivo Boscarol. KFC bo imel svoje prostore v nekdanjih prostorih Arene, v sklopu omenjene stavbe pa zdaj delujeta še trgovina s športno opremo Decathlon in Woop.

Tretja poslovalnica ameriške verige hitre hrane pa bo povsem v središču mesta. Kar nekaj časa se je omenjalo prostore McDonald’sa, ki so bili dalj časa zaprti. Na koncu je McDonald’s, ki je na tem mestu že 31 let, po daljši prenovi znova odprl svojo restavracijo, čeprav ima še eno poslovalnico le 100 metrov stran na Cankarjevi ulici. KFC vseeno ni obupal nad eno najbolj obiskanih ulic v Ljubljani, svoje mesto so našli pod McDonald’som, kjer je bila včasih prodajalna športne opreme Tomas Sport.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.903
33
113
no ja... res da na trzaski manjka neki takega, ampak bi raje kaj drugega videl tam...